TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

├çelik Kordonlu Saatim T├╝y ├çekiyor / Bilgi ve ├ç├Âz├╝m?

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

├çelik Kordonlu Saatim T├╝y ├çekiyor / Bilgi ve ├ç├Âz├╝m?

Mesaj Maxxroyalwatch » 11 Eyl 2021, 02:38

├çelik kordonlu bi saat ald─▒m ve ├žok sevdim ama t├╝ylerimi fena ├žekiyor. Ne yapabilirim ? ├ç├Âz├╝m varm─▒ ? Bilgisi olan payla┼č─▒rsa sevinirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maxxroyalwatch

Kay─▒t: 11 Eyl 2021, 00:35

Re: Yard─▒m ├çelik kordonlu saatim t├╝y ├žekiyor

Mesaj danGerfuLL » 11 Eyl 2021, 10:10

├çelik kordonu s├Âk├╝p ba┼čka bir ├želik, deri ya da silikon kordon takabilirsiniz.

M2007J20CG cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
danGerfuLL

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj Eterna » 11 Eyl 2021, 13:58

Kordonu t├╝y ├žekenler genelde katlamal─▒ dedi─čimiz ├želik kordonlard─▒r.

Katlamal─▒ dedi─čimiz kordonlar─▒n baklalar─▒ ger├žekten birbiri ├╝zerine katlanarak yap─▒lm─▒┼čt─▒r. Aralar─▒nda bo┼čluklar vard─▒r ve koldaki t├╝yleri ├žekerler.

Solid dedi─čimiz tek par├žadan olu┼čan, i├ži dolu kordonlarda bunu pek ya┼čamazs─▒n─▒z. E─čer ya┼č─▒yorsunuz bu da sizin ┼čans─▒zl─▒─č─▒n─▒zd─▒r.

├ľrnek resimler ile a├ž─▒klamaya ├žal─▒┼čay─▒m. ─░ki kordon aras─▒ndaki fark─▒ g├Âreceksiniz. Birisini baklalar─▒ katlamal─▒, i├ž i├že ge├žmi┼č di─čeri tek par├ža, bo┼čluksuz.

Bu arada e─čer durum dedi─čim gibiyse ve yeni bir ├želik kordon alabilirsiniz.

Resim
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 46
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj mturann » 11 Eyl 2021, 17:12

Eterna yazd─▒:Kordonu t├╝y ├žekenler genelde katlamal─▒ dedi─čimiz ├želik kordonlard─▒r.

Katlamal─▒ dedi─čimiz kordonlar─▒n baklalar─▒ ger├žekten birbiri ├╝zerine katlanarak yap─▒lm─▒┼čt─▒r. Aralar─▒nda bo┼čluklar vard─▒r ve koldaki t├╝yleri ├žekerler.

Solid dedi─čimiz tek par├žadan olu┼čan, i├ži dolu kordonlarda bunu pek ya┼čamazs─▒n─▒z. E─čer ya┼č─▒yorsunuz bu da sizin ┼čans─▒zl─▒─č─▒n─▒zd─▒r.

├ľrnek resimler ile a├ž─▒klamaya ├žal─▒┼čay─▒m. ─░ki kordon aras─▒ndaki fark─▒ g├Âreceksiniz. Birisini baklalar─▒ katlamal─▒, i├ž i├že ge├žmi┼č di─čeri tek par├ža, bo┼čluksuz.

Bu arada e─čer durum dedi─čim gibiyse ve yeni bir ├želik kordon alabilirsiniz.

Resim
Resim

G├╝zel bir a├ž─▒klama olmu┼č. Te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014, 18:00

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners