Edip Saat Galerisi Zenith Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

TSF Uluslararası Çalıntı ve Kayıp Saat Veritabanı Kayıt

├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj gurhantura » 11 Eyl 2018, 12:52

Merhaba,
Saat doland─▒r─▒c─▒lar─▒n─▒n bu y├Ântemiyle saatimi ├žald─▒rd─▒m.
Her┼čeyiyle yazaca─č─▒m ki bu ┼čerefsizlerin oyununa gelmeyin.

Saatimin modeli Tudor Black Bay 41 mm
Kutu ve sertifikas─▒yla beraber
├╝zerinde ├želik bilezik tak─▒l─▒.
Serial: I634388
Model: 79230N
├çal─▒nd─▒─č─▒ tarih : 10.09.2018
├çal─▒nd─▒─č─▒ yer: Taksim s├╝rat kargo ┼čubesi

https://i.hizliresim.com/PDJ6E6.jpg
https://i.hizliresim.com/g6MVLZ.png

─░lan─▒ me┼čhur sat─▒┼č sitesine y├╝kledim, hemen ├Â─čleden sonra bir telefon geldi. tudor saat i├žin arad─▒─č─▒n─▒, kutu sertifikas─▒n─▒n tam m─▒ oldu─čunu, temizli─čini sordu. Gerekli cavaplar─▒ verdim ve 3100$ dan anla┼čt─▒k fiyat─▒. ─░stanbulda bir arkada┼č─▒n─▒z var m─▒ diye sordu. Var bir arkada┼č─▒m dedim ve onunla g├Âr├╝┼č├╝p size haber vereyim dedim. Arkada┼č─▒m─▒ arad─▒m. Benim i├žin bu sat─▒┼č─▒ ger├žekle┼čtirece─čini s├Âyledi. Adam─▒ tekrar aray─▒p arkada┼č─▒m─▒n uygun oldu─čunu ve sat─▒┼č─▒ ger├žekle┼čtirece─čini s├Âyledim. Buna sevindi ve bir ka├ž g├╝n i├žerisinde tatile ├ž─▒kaca─č─▒n─▒ hemen halledersek ├žok sevinece─čini, bu i┼člerde s├╝rat kargonun ├žok h─▒zl─▒ ve iyi oldu─čunu, kesinlikle s├╝rat kargoyla g├Ândermem gerekti─čini s├Âyledi. (Nas─▒l bir beyin tutulmas─▒yla d├╝nyan─▒n en dandik kargosuyla bunu yapt─▒─ča inanam─▒yorum) Ben de tamam dedim. Konu┼čma s─▒ras─▒nda bir ┼čekilde arkada┼č─▒m─▒n nerede oturdu─čunu s├Âylemi┼čtim. ├ç├╝nk├╝ kendisinin istanbulun ├žok uzak bir k├Â┼česinde oturdu─čunu, ne tarafta bulu┼čulaca─č─▒n─▒ anlamak i├žin nerede oturuyor gibilerinden bir ka├ž ┼čey sormu┼čtu. Ard─▒ndan da arkada┼č─▒n─▒zla g├Âr├╝┼čebilmem i├žin telefon numaras─▒n─▒ g├Ânderir misiniz dedi ve ben onu da g├Ânderdim.

T├╝m bunlar birle┼čince geriye arkada┼č─▒m─▒n oturdu─ču semtin s├╝rat kargo da─č─▒t─▒m ┼čubesini bulmak kal─▒yor. herhangi bir telefon numaras─▒ ├Â─črenme yaz─▒l─▒m─▒na da arkada┼č─▒m─▒n telefon numaras─▒n─▒ yaz─▒p isim soyisim bilgisini ├Â─črendi ve sabah erkenden kargo ┼čubesine gidip arkada┼č─▒m─▒n isim ve soyismini verip "bana k├╝├ž├╝k bi kutu gelecekti" c├╝mlesiyle kargoyu teslim ald─▒. S─▒─č─▒r kargo g├Ârevlisi ne kimlik ne teslim tutana─č─▒ da istemeyince(s├╝rat kargoyla istemesinin sebebi de bu), tereya─č─▒ndan k─▒l ├žeker gibi tertemiz alm─▒┼č saati. kamera kay─▒tlar─▒na bakt─▒rd─▒m istanbulda. ┼×apka takm─▒┼č sakall─▒ bir ┼čerefsiz kendisi..

Sonu├ž olarak, avukata gittim, i┼člemleri ba┼člataca─č─▒z. Saati unut diyor. Savc─▒l─▒k adam─▒ bulur fakat saat b├╝y├╝k ihtimalle u├žmu┼č olur. fakat kargo ┼čirketinden paray─▒ b├╝y├╝k ihtimalle al─▒r─▒z dedi.

Dikkatli olunuz. Y─▒llard─▒r bu konularda ak─▒ll─▒ ge├žinen ben, milletin b├Âyle kolay nas─▒l doland─▒r─▒ld─▒─č─▒n─▒ anlayamayan ben, nas─▒l bu katakulli ye d├╝┼čt├╝m inanam─▒yorum. Ger├žekten beni yiyip bitiren aptal yerine konmak. Kendime k─▒zmaktan adama k─▒zam─▒yorum. ─░lk b├╝y├╝k saatimi bu ┼čekilde ├žald─▒r─▒yor olmak beni inan─▒lmaz ├╝zd├╝. fakat 3000$ ile y─▒rtt─▒k diyorum, bu tecr├╝beyi 15000$ l─▒k bir rolexle de ya┼čayabilirdim.

Sizler üzülmeyin. Çok dikkat edin,

─░nternetten sat─▒┼člar inan─▒lmaz tehlikeli.

Sevgiler..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gurhantura

Kay─▒t: 14 Nis 2015, 13:38

Re: ├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj CptOz » 11 Eyl 2018, 13:47

B├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun, umar─▒m zarar─▒n─▒z─▒ telafi edersiniz. Planl─▒ yap─▒lm─▒┼č bir ┼čey... Can─▒n─▒z─▒ ├╝zmeyin yerine yenisi konur elbet...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
CptOz

Kay─▒t: 01 A─ču 2018, 11:27

Mesaj hozburun » 11 Eyl 2018, 14:00

Ge├žmi┼č olsun :(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hozburun

Ya┼č: 47
Kay─▒t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj Mandos » 11 Eyl 2018, 14:06

├çok ge├žmi┼č olsun tamamen kargo ┼čirketinin sorumsuzlu─ču

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj azizkaya » 11 Eyl 2018, 14:08

├çok ge├žmi┼č olsun.

SM-N910C cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Al─▒nca ya da sat─▒nca pi┼čman olmad─▒─č─▒m bir saat olmad─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
azizkaya

Kay─▒t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj dice22 » 11 Eyl 2018, 14:21

Dedi─činiz gibi hem size, hem de bu k├Ât├╝ tecr├╝benizi ├Â─črenen bizlere bir ders oldu. Ama can─▒n─▒z sa─čolsun. Paray─▒ kargo firmas─▒ndan tahsil edersiniz bence. Gidenin yerine de daha iyisi gelir. Ge├žmi┼č olsun.

ONEPLUS A5000 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
dice22

Kay─▒t: 28 Haz 2015, 23:04

Mesaj ├ťmitY├╝ksel » 11 Eyl 2018, 14:26

├çok ge├žmi┼č olsun...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
├ťmitY├╝ksel

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj sedir » 11 Eyl 2018, 14:48

Ge├žmi┼č olsun. Allah beterinden saklas─▒n.
Konuyu daha iyi anlayabilmek i├žin birka├ž soru sormama m├╝saade ediniz.
Cevap verip vermemek kendi takdirinizdedir tabii ki.
Zarar─▒n─▒z─▒ kargo ┼čirketinden alabilmeniz i├žin ├╝r├╝n├╝ teslim ederken bedelini beyan etmi┼č olman─▒z gerekmiyor mu?
├ťr├╝n bedeli belirlemediyseniz tahsilat da zor bence.
├ťr├╝ne fiyat bi├žtiyseniz, 3000 USD yani yakla┼č─▒k 20000 TL bu kez de kargo firmas─▒ daha y├╝ksek bir ta┼č─▒ma bedeli istedi mi? Farkl─▒ bir ta┼č─▒ma belgesi ve saire d├╝zenledi mi? ├ç├╝nk├╝ kargolar, para, alt─▒n, m├╝cevher ta┼č─▒nmaz diyorlar. K├╝├ž├╝k bir kutuya 20000 TL fiyat belirleyince bunu m├╝cevher s─▒n─▒f─▒nda sayabilirler diye akl─▒ma tak─▒ld─▒.
Vakit nakittir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sedir

Ya┼č: 59
Kay─▒t: 07 Nis 2010, 21:03

Sonraki

D├Ân TSF ├çal─▒nt─▒ Kay─▒p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners