1991'den bug羹ne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve M羹cevherat
d羹nyan覺n en prestijli l羹ks saat markalar覺 ve benzersiz saat koleksiyonlar覺na ev sahiplii yap覺yor.

Boccia Titanium Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: KUTU AILII

Mesaj kosumi » 11 May 2018, 11:36

Stowa?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
kosumi

Kay覺t: 10 Tem 2017, 18:21

Mesaj kiwi21 » 11 May 2018, 12:56

Damasko?
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj schavelle » 11 May 2018, 13:06

Tahmin:
GPW German Military Titanium GMT Sapphire Crystal Red Hand Black Rubber Strap. 200M W/R
Resim
G繹n羹lden Ge癟en:
GPW Fieldwatch Automatic. 200M W/R. Sapphire Crystal. Black Rubber Strap (sonra renk renk yak覺覺kl覺 Bund ve Nato Strap'ler al覺n覺r)
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
schavelle

Ya: 47
Kay覺t: 29 Oca 2018, 10:45

Mesaj YagizY » 11 May 2018, 13:32

Dostlar 癟ok g羹zel saatler tahmin edildi, onlar覺n kutu a癟覺l覺覺n覺 yapma f覺rsat覺 da olur umar覺m :)

Doru tahmin gelmedi ben de 癟ok uzatmayay覺m, saatimiz Alman meneili Boccia. Tutima Glashutte firmas覺n覺n 羹rettii giri seviyesinde bir marka. Benim ilk tan覺覺kl覺覺m markan覺n quartz saatlerini Almanya'da k羹癟羹k bir vitrinde g繹rmemle oldu. O g羹nden beri tasar覺mlar覺 ve titanyum oluu hep ilgimi 癟ekti. Otomatik saatini vitrinde g繹r羹nce de almadan edemedim :)

Saatin mekanizmas覺 Miyota 8215,
Kasa ve kordon tokas覺 titanyumdan 羹retilmi, cam sertletirilmi mineral ve su ge癟irmezlik 5 Bar. Malzeme ve yap覺m kalitesi fiyat覺n覺n 癟ok 羹st羹nde bir hissiyat veriyor, kadran tasar覺m覺 癟ok sade ve 覺k geldi bana. Lume yeterli ve okunabilirlik iyi. Kay覺 yumuak deri, saatin hafiflii ile birleince kolda yokmu gibi geliyor, 繹zellikle dier saatlerimin a覺r olmas覺ndan bu hisse kap覺ld覺m san覺yorum :)

Laf覺 癟ok uzatt覺m affola, bir ka癟 fotoraf paylaay覺m

ResimResimResimResimResim

GM 5 d cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
YagizY

Kay覺t: 22 May 2017, 11:36

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 14:15

Saatiniz hay覺rl覺 olsun, ama s覺radan miyota otomatik mekanizmas覺 var, ve bana bu saat 癟ok tuhaf geldi, bana kal覺rsa bu saat orjinal bir markaya benzemiyor, bir 癟ok 癟in mal覺 saatte o kadar 癟ok miyota otomatik makineler kullan覺l覺yor ki, ne olduklar覺 bile belli deil o y羹zden, ne kadara ald覺n覺z bu saati ? 癟ok merak ettim, 癟羹nk羹 bu fiyata daha iyi bir marka saat alabilirdiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Kay覺t: 09 Mar 2018, 19:31

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 14:26

Saatinizi arat覺rd覺m, ve 250 dolar 羹zeri bir fiyata sat覺l覺yor, kusura bakmay覺n ama paran覺za yaz覺k olmu, o fiyata 癟ok daha g羹zel marka bir saat alabilirdiniz, bir miyota mekanizmaya sahip bir saate, bu kadar para vermek inan覺n sa癟ma olmu, ama yinede bize iyi g羹nlerde kullan覺n demek d羹er.
En son Merakl覺Adam taraf覺ndan 11 May 2018, 14:39 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Kay覺t: 09 Mar 2018, 19:31

Mesaj YagizY » 11 May 2018, 14:39

ncelikle teekk羹r ederim, miyota 8215 bir 癟ok markan覺n saatinde zaten kullan覺l覺yor. Size tuhaf gelen eyi anlamad覺m. Boccia markas覺n覺 arat覺rd覺n覺z m覺 bilmiyorum? Uygun fiyata giri seviyesi saatler 羹reten bir marka, yukar覺da yazd覺覺m gibi.

Bu fiyata daha g羹zel saatler demissiniz de ald覺覺m fiyat覺 bile yazmad覺m ki neye g繹re k覺yas yapt覺n覺z? Ve ya daha iyi marka dediiniz nedir? Benim tercih sebebim bu saatin titanyum olmas覺d覺r. nereceiniz bir 癟ok marka paslanmaz 癟elik modeller 羹retiyor muhtemelen ve zaten bu k覺yas覺 yap覺p ona g繹re ald覺m.

Merakl覺Adam yazd覺:Saatiniz hay覺rl覺 olsun, ama s覺radan miyota otomatik mekanizmas覺 var, ve bana bu saat 癟ok tuhaf geldi, bana kal覺rsa bu saat orjinal bir markaya benzemiyor, bir 癟ok 癟in mal覺 saatte o kadar 癟ok miyota otomatik makineler kullan覺l覺yor ki, ne olduklar覺 bile belli deil o y羹zden, ne kadara ald覺n覺z bu saati ? 癟ok merak ettim, 癟羹nk羹 bu fiyata daha iyi bir marka saat alabilirdiniz.

GM 5 d cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
YagizY

Kay覺t: 22 May 2017, 11:36

Mesaj azizkaya » 11 May 2018, 14:41

Hay覺rl覺 olsun. G羹zel g羹nlerde kullan覺n.

SM-N910C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 37 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners