Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Magrette Moana Pasific Diver: Forumda Yeni Zellanda Esintisi

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Magrette Moana Pasific Diver: Forumda Yeni Zellanda Esin

Mesaj burak1978 » 17 Tem 2011, 12:26

Arkadaslar, tatil nedeniyle bir sure yoktum. Yazilanlarin hepsine tesekkur ederim. 3 gundur saati denizde, teknede..vs bilimum yerde kullaniyorum ve gercekten beni bu kadar memnun edebilecegini dusunmemistim. Yazilanlarin hepsinin arasinda burasinin bir aile ortami gibi olmasi kismi acikcasi benim bu foruma ceken en onemli ozellik.

Emre08 ortada ne ozurluk bi durum ne de silinmesi gereken bi mesaj var.

Son tahlilde ben severek aldigim ve begendigim her saati sanki hepimizinmis gibi burada paylasmaya devam edecegim.

Burak G.
Kullanıcı avatarı
burak1978

Mesaj Emre » 17 Tem 2011, 17:06

Archezia yazdı:Eğer forumda aktif kalırsanız anlayacaksınızdır bizi ve buradaki ortamı sanıyorum. Sizi de bir saat incelemesiyle görmek dileğiyle...

burak1978 yazdı:Son tahlilde ben severek aldigim ve begendigim her saati sanki hepimizinmis gibi burada paylasmaya devam edecegim.

Burak G.

Bahsettigim yaklasim buydu :champ:
T S F = P A Y L A Ş I M
Kullanıcı avatarı
Emre
Editor

Mesaj Tolgi06 » 17 Tem 2011, 17:38

Burak, saatte incelemede harika.Ayrıca kırmızı dikişli kordon çok hoşuma gitti.Saatini güzel günlerde kullan :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj cdemiray » 17 Tem 2011, 19:33

Burak hayırlı olsun. Çok zevkli bir seçim yapmışsın :thumbup: :champ: . Detaylı ve güzel inceleme için ellerine sağlık.
Kullanıcı avatarı
cdemiray

Mesaj sosyalcan » 20 Tem 2011, 22:29

Saati inceledim de (Çok Hoş) geçen sene yanılmıyorsam bu markayı bize Bond tanıtmıştı. (yanılabilirim) Gerçekten firmanın tebin sitesine girdim modelleri ve taşıdığı izler ilgi çekici. Bütçem uygun olsa sizin saatinizin pvdli modeli var.
Kullanıcı avatarı
sosyalcan

Mesaj Bond » 22 Tem 2011, 08:47

Clk tanıtmıştı, bende biraz ekleme yapmıştım sonra ;) PVD model arka kapakta şık ve farklı detaylara sahip ama negatif kısmı diver olmaması. Fiyat olarak bundan daha uygun olduğundan o model çok önce tükenmişti. Aslında Magrette bu modellerde fazla bir fiyat farkı koymadan rahatça ETA'da kullanabilirmiş. Sanırım firma politikası olarak özel modellerdeki kısman yüksek fiyatları sırf özel işlemelere bağlamamak için onlarda ekstra olarak ETA mekanizmaları kullanmışlar.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj punk » 22 Tem 2011, 14:06

Ben tebrik etmemiş miyim? Halbuki incelemeyi isteyen bendim :D Burak; saatiniz çok güzel, tekrardan hayırlı olsun. Bakarsınız yakında forumda bir tane daha olur :champ:
Kullanıcı avatarı
punk

Mesaj punk » 22 Tem 2011, 14:10

Bond yazdı:Clk tanıtmıştı, bende biraz ekleme yapmıştım sonra ;) PVD model arka kapakta şık ve farklı detaylara sahip ama negatif kısmı diver olmaması. Fiyat olarak bundan daha uygun olduğundan o model çok önce tükenmişti. Aslında Magrette bu modellerde fazla bir fiyat farkı koymadan rahatça ETA'da kullanabilirmiş. Sanırım firma politikası olarak özel modellerdeki kısman yüksek fiyatları sırf özel işlemelere bağlamamak için onlarda ekstra olarak ETA mekanizmaları kullanmışlar.

Bond şu anda gerek CHF/TL paritesinin orantısız bir şekilde artması; gerekse Sellita ve ETA'ların üretim kapasitelerini düşürmesi sebebiyle saat fiyatları dört nala koşuyor. Böyle bir ortamda İsviçre'li bir mekanizma kullanmak; İsviçre menşeili olmayan bir üretici için hayli zor olsa gerek. Ha bende 67 serisi 3 tane Unitas mekanizma var; her ne kadar NOS olsa da :D
Kullanıcı avatarı
punk

ÖncekiSonraki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: nadsevic ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners