TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Saat dan─▒┼čma

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Saat dan─▒┼čma

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 17:54

herkese merhabalar ardaka┼člar aliexpressde buldu─čum bu saatleri almak sizce mant─▒kl─▒ m─▒ beni bilgilendirirsen┼čz ├žok sevinirim :)

https://tr.aliexpress.com/item/32831314 ... web201603_

https://tr.aliexpress.com/item/32962437 ... web201603_

https://tr.aliexpress.com/item/32790163 ... 7564%23625
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Kay─▒t: 01 Haz 2020, 00:45

Re: Saat dan─▒┼čma

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 19:57

hi├ž fikri olan var m─▒ arkada┼člar
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Mesaj SelAc » 08 Haz 2020, 20:11

Bahsetti─činiz saatlerin sahip olduklar─▒ fiyat band─▒ risklidir. O paraya sizi tatmin edecek bir saat g├Ândereceklerini zannetmiyorum. En az─▒ndan Parnis bakabilirsiniz. Ben dahil forumda bir ├žok ki┼čide mevcut.
@zamankoleksiyoneri
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SelAc

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 20:23

SelAc yazd─▒:Bahsetti─činiz saatlerin sahip olduklar─▒ fiyat band─▒ risklidir. O paraya sizi tatmin edecek bir saat g├Ândereceklerini zannetmiyorum. En az─▒ndan Parnis bakabilirsiniz. Ben dahil forumda bir ├žok ki┼čide mevcut.

en ucuzu 65 dolar civar─▒nda hocam ├žok para ya te┼ček├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Mesaj Reczebb » 08 Haz 2020, 20:53

beecov yazd─▒:
SelAc yazd─▒:Bahsetti─činiz saatlerin sahip olduklar─▒ fiyat band─▒ risklidir. O paraya sizi tatmin edecek bir saat g├Ândereceklerini zannetmiyorum. En az─▒ndan Parnis bakabilirsiniz. Ben dahil forumda bir ├žok ki┼čide mevcut.

Merhaba, ┼č├Âyle bir denge de var asl─▒nda. Alaca─č─▒n─▒z bu fiyat band─▒ndaki saatlerin (linklerini koydu─čunuz) cok b├╝y├╝k ihtimalle son kullan─▒c─▒s─▒ olursunuz. Nispeten uygun fiyatli olan Parnis, rus saatleri, orient ve seiko giri┼č seviyesi saatleri yarin elden ├ž─▒karmak yada de─či┼čtirmek istedi─činizde s─▒k─▒nt─▒ yasamazs─▒n─▒z. Maliyete b├Âyle bakman─▒zda fayda var. Tabi b├╝t├že sizin.

SM-M205F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
ÔÇťSaatin kendisi mek├ón, y├╝r├╝y├╝┼č├╝ zaman, ayar─▒ insand─▒r.ÔÇŁ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Reczebb

Kay─▒t: 27 May 2018, 17:46

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 21:07

Reczebb yazd─▒:
beecov yazd─▒:

Merhaba, ┼č├Âyle bir denge de var asl─▒nda. Alaca─č─▒n─▒z bu fiyat band─▒ndaki saatlerin (linklerini koydu─čunuz) cok b├╝y├╝k ihtimalle son kullan─▒c─▒s─▒ olursunuz. Nispeten uygun fiyatli olan Parnis, rus saatleri, orient ve seiko giri┼č seviyesi saatleri yarin elden ├ž─▒karmak yada de─či┼čtirmek istedi─činizde s─▒k─▒nt─▒ yasamazs─▒n─▒z. Maliyete b├Âyle bakman─▒zda fayda var. Tabi b├╝t├že sizin.

hocam seiko5 snk809 modelini buldum ikinci el 400 tl ye satan birisi var onu mu almal─▒y─▒m yoksa 360 tlye s─▒f─▒r vostok420 modeli mi almal─▒y─▒m yada tavsiye edece─činiz su fiyatlarda orient marka otomatik saat mi almal─▒y─▒m kafaya koydum kesin otomatik alcam ama hangi modeli alca─č─▒m─▒ bilemiyorum sayg─▒lar
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Mesaj hknmtn » 08 Haz 2020, 23:06

Bu linkte bahsetti─čin saatlere bence de hi├ž bula┼čma. Snk temizse alabilirsin.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj Reczebb » 09 Haz 2020, 08:12

beecov yazd─▒:
Reczebb yazd─▒:
beecov yazd─▒:

hocam seiko5 snk809 modelini buldum ikinci el 400 tl ye satan birisi var onu mu almal─▒y─▒m yoksa 360 tlye s─▒f─▒r vostok420 modeli mi almal─▒y─▒m yada tavsiye edece─činiz su fiyatlarda orient marka otomatik saat mi almal─▒y─▒m kafaya koydum kesin otomatik alcam ama hangi modeli alca─č─▒m─▒ bilemiyorum sayg─▒lar
Her iki modeli de kullanmadim. Snk bilinen ve sevilen bir model. Soylediginiz fiyat g├╝zel ancak sahibinden.com vs uzerinden alacaksan─▒z gercekten temiz olduguna emin olun. Yada tahamm├╝l edece─činiz miktarda. Genelde sifir kondisyonda yazmay─▒ seviyorlar:) Benim aray─▒p buldu─čum en uygun otomatik saatler (turkiye icin de) Orient tristar serisi 500 tl civari sifir.

ÔÇťSaatin kendisi mek├ón, y├╝r├╝y├╝┼č├╝ zaman, ayar─▒ insand─▒r.ÔÇŁ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Reczebb

Kay─▒t: 27 May 2018, 17:46

Mesaj mturann » 09 Haz 2020, 11:22

Tevise marka saatlar T├╝rkiyede de sat─▒l─▒yor baz─▒ sitelerde.
Saatin kordonunun emsallerine g├Âre kaliteli oldu─ču yaz─▒lm─▒┼čt─▒.
Ama makina kalitesini bilemiyorum.
Orient Seiko Parnis gibi markalara da bak─▒labilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj beecov » 09 Haz 2020, 11:50

garibin y├╝z├╝ g├╝l├╝r m├╝ be
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners