TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

TSF Uluslararası Çalıntı ve Kayıp Saat Veritabanı Kayıt

Re: ├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj doganyurt » 12 Eyl 2018, 22:52

Bende size ├žok ge├žmi┼č olsun diyor, bunu yapanlar─▒da lanetliyorum.

MI 5 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
doganyurt

Kay─▒t: 03 A─ču 2017, 00:03

├çal─▒nan Tudor saatim ve ├žalma y├Ântemi

Mesaj Umutt » 12 Eyl 2018, 23:27

├ľncelikle a├ž─▒k y├╝rekli ve iyi niyetli payla┼č─▒m─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝r ederim size, bu konu ile ilgili b├Âyle bir fark─▒ndal─▒k yaratman─▒z ├žok isabetli oldu.

Sonra da bu vicdans─▒zl─▒─č─▒ yapan yarat─▒─č─▒n, Allah belas─▒n─▒ versin diyorum. Kendisine o paray─▒ harcaman─▒n nasip olmamas─▒n─▒, y├╝rekten diliyorum.

Son olarak bu pisli─čin kimli─čini de if┼ča ederseniz, bir ba┼čkas─▒n─▒n can─▒n─▒ yakma imkan─▒n─▒ azaltm─▒┼č olursunuz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Tekrar tekrar ge├žmi┼č olsun, en k─▒sa s├╝rede hakk─▒n─▒ olan─▒ alman─▒z dile─čiyle..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Cres » 13 Eyl 2018, 00:08

├çok ge├žmi┼č olsun. ─░n┼čallah en k─▒sa s├╝rede olumlu bir sonuca ula┼č─▒rs─▒n─▒z. [emoji1317]

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cres

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 14 Eyl 2013, 01:18

Mesaj mylasa48 » 14 Eyl 2018, 18:17

Ge├žmi┼č olsun, baya bir tecr├╝beli doland─▒r─▒c─▒ i┼či bence, in┼čallah zarar─▒n─▒z kar┼č─▒lan─▒r..
ÔÇťBe realistic, demand the impossible!ÔÇŁ
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mylasa48

Ya┼č: 51
Kay─▒t: 11 Haz 2011, 15:54

Mesaj Asit » 21 Eyl 2018, 14:22

Cok gecmis olsun,sizi cok iyi anl─▒yorum :( gecen ay tr de izindeyken ayni satis sitesinden ,yine ayni sekilde bende 5000ÔéČ degerindeki Leica setimi caldirdim,fazla bir zaman─▒m olmad─▒g─▒ icin 2 hafta kadar ugrastim,avukat ,t├╝ketici mahkemesi vs filan,hic bir sekilde olumlu sonuc alamadim ,insallah siz olumlu bir sonuca ulasirsiniz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Asit

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 13 A─ču 2015, 23:38

Mesaj Maradona » 21 Eyl 2018, 14:35

Asit yazd─▒:Cok gecmis olsun,sizi cok iyi anl─▒yorum :( gecen ay tr de izindeyken ayni satis sitesinden ,yine ayni sekilde bende 5000ÔéČ degerindeki Leica setimi caldirdim,fazla bir zaman─▒m olmad─▒g─▒ icin 2 hafta kadar ugrastim,avukat ,t├╝ketici mahkemesi vs filan,hic bir sekilde olumlu sonuc alamadim ,insallah siz olumlu bir sonuca ulasirsiniz.

Hani ┼ču forumda da ilan a├žt─▒─č─▒n─▒z set mi yoksa? B├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun... :-(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maradona

Ya┼č: 43
Kay─▒t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj danGerfuLL » 21 Eyl 2018, 15:41

Gecmis olsun. Kargo gorevlisinin kimlik kontrolu yapmasi gerekir. Sizin yanlis yaptiginiz ya da basiretinizin baglanmasi gibi bir durum soz konusu degil; cunku saatin tutari yuksek haliyle karsiya bir guven vermek gerekiyor.
Umarim kisa surede firma paranizi tahsil eder siz de bu psikolojiden bir an evvel kurtulursunuz. Ha ola ki etmedi canim sag olsun diyip gecin. Hayat devam ediyor.

Redmi Note 4 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
danGerfuLL

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 16 Ara 2015, 14:45

Mesaj beycelice » 24 Eyl 2018, 11:36

Ge├žmi┼č olsun. Bence ne acele edin ne de tela┼č. Sistem belki evet biraz yava┼č ilerleyebiliyor ancak sonu├ž alaca─č─▒n─▒za ┼č├╝phem yok. Buna benzer bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k hatta nerdeyse ayn─▒s─▒ bas─▒nda ├ž─▒km─▒┼čt─▒. Bas─▒ndaki olay aran─▒nca bulunabilir, kargo firmas─▒ sorumsuzlu─čundan dolay─▒ ├Âdemek zorunda kalm─▒┼čt─▒, sizde emsal g├Âsterebilirsiniz diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Acele etmeyin diyorum ├ž├╝nk├╝ benim ba┼č─▒ma 300TL lik bir doland─▒r─▒c─▒l─▒k olay─▒ geldi ve hi├ž erinmedim mahkemeye verdim, Ne kadar m─▒ s├╝rd├╝ tam bir bu├žuk y─▒l. Sonu├ž mu ki┼či yakaland─▒ ve daha ├Ânceden de infaz─▒ oldu─ču i├žin net bir bu├žuk y─▒l ceza.

─░LAVE: Mahkeme masraflar─▒n─▒n tamam─▒da zanl─▒ya r├╝cu edildi.
En son beycelice taraf─▒ndan 25 Eyl 2018, 08:54 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beycelice

Kay─▒t: 17 Nis 2015, 10:43

Mesaj Mandos » 24 Eyl 2018, 11:42

Konuyu ek┼čiye ta┼č─▒may─▒ d├╝┼č├╝n├╝yor musunuz? Orada h─▒zl─▒ etki al─▒n─▒yor.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mandos

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj Asit » 25 Eyl 2018, 15:25

Maradona yazd─▒:
Asit yazd─▒:Cok gecmis olsun,sizi cok iyi anl─▒yorum :( gecen ay tr de izindeyken ayni satis sitesinden ,yine ayni sekilde bende 5000ÔéČ degerindeki Leica setimi caldirdim,fazla bir zaman─▒m olmad─▒g─▒ icin 2 hafta kadar ugrastim,avukat ,t├╝ketici mahkemesi vs filan,hic bir sekilde olumlu sonuc alamadim ,insallah siz olumlu bir sonuca ulasirsiniz.

Hani ┼ču forumda da ilan a├žt─▒─č─▒n─▒z set mi yoksa? B├╝y├╝k ge├žmi┼č olsun... :-(

Cok te┼čekk├╝r ederim Maradona .Evet Formdaki Leica set ilan─▒m :(
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Asit

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 13 A─ču 2015, 23:38

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF ├çal─▒nt─▒ Kay─▒p Saat Raporu - Stolen Lost Watch Report

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners