Casio G-Shock GD-120CM Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Casio G-Shock GD-120CM Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Baran » 03 Au 2014, 16:05

Sevgili TSF 羹yeleri bir kutu a癟覺l覺覺mla daha sizlerleyim.Benimkilere inceleme demek inceleme yapanlara haks覺zlik olacagindan benim tarz覺m覺 Mini 襤nceleme olarak adlandirabiliriz.

Kucuklugumde hatirladigim 2 saatten biri G-Shock'umdur.Saglam olusu iri,gosterisli ve spor olusu ile begenimi kazanmis uzun seneler bilegimde bana hizmet etmisti.Gel zaman git zaman o saatleri cocuksu bulup baska markalara yoneldim.Foruma uye olduktan sonrada surekli 1 adet Casio Protrek yada Gshock bulundurmaya calistim.Bu t羹r saatlerin her koleksiyonda bulunmasi gerektigini dusunuyorum.

Bu sene piyasaya cikan G-Shock Camo serisi ilk gordugumde oldukca dikkatimi cekmis fakat birkac dukkana sormama ragmen bulamamistim :( Saat bulamamak stoklarin tukenmesi henuz piyasaya yeni giren modellerin ulkemizde kolay bulunamamasi eskidendi.Artik SerdarFB gercegi var :) :) Serdar abi sagolsun bana GD-X6900 modelini bulup almisti :champ: Neyse saati cok sevdim ve evde neredeyse surekli onu taktim aldigimdan beri.

En son bayram tatilinde yazliga giderken onuda cantaya attim gittigimdede gunduzleri atv ye buggy ye binerken ederken taktim severek.Bu saatin baska bir modeli olan GD120CM'yide alakasiz bir casio bayisinde gormus fakat yesili henuz yeni aldigimdan almayi dusunmemistik Razz ile.D羹n aksam Seadweller Yalin abi ve Razz Burak abi ile aksam biseyler icelim sohbet edelim derken bu yeni Camo ya 1 ad覺m daha yaklastigimdan habersizdim..

Gittik Razz ile parkettik arabayi Yal覺n abiyi beklerken saatcilere bakalim dedik.Aha bir baktim benim cocuk duruyor vitrinde hala.Shock shock tam bir skandal :) Girdik iceri k覺sa bir alisveris sonrasi saat bilegimdeydi :) Hemen gittim DSSD yi arabaya birakip dogru bunu kutlamaya gittik.Biramizi soyledik sogan halkamizi soyledik (Sogan halkasi mukemmeldi) bu arada buraya nerden geldim anlamadimda pacanga boregininde muthis oldugunu soylemeden gecemeyecegim mini incelememize devam edelim :)

Saat her Gshock gibi karton kutu icinde teneke kutuda geliyor.Bu Camo serisinin farki teneke ve karton kutunun kamuflaj deseninde olmas覺 ki cok hosuma gitti.

Resim
Resim

Kutuyu actigimizda ise bulasik sungerinden hallice birseyin icinde saatimiz bizi selamliyor.Diyorki 羹stadlar bugun bu guzelle birlikte olacaksiniz mal meydanda ister tak ister takma ahahahaha.

Saat plastik kayisli kasada plastik.Su gecirmezligi 200m toza ota poka karsi ustun korumali bir kasaya sahip.

Resim
Resim

Dogrusu bu dijital saatlerin ozelliklerini pek kullanmiyorum hatta saati bile Razz'a ayarlattim sagolsun timingide super :)

Bu Camo'nun 2 rengi daha mevcut piyasada bulma olasiligini bilmiyorum ama bulursaniz kesinlikle tavsiye ederim.Bende klasik yesilli 繹teki model oldugundan bunu ozellikle kirmizi istiyordum.I覺k ozelligi mevcut modelde ama yesillinin isigi komple ekran alttan aydinlatmaya sahipken bu model ekranin 2 kosesinden isikli.Saatler gercekten fiyatlarina gore oldukca guzel ve saglam saatler ki Allah muhafaza enkaz altinda falan kalsam ben degil ama saat saglam cikar :) Benim incelemem bu kadar olur ancak yinede bana katlandiginiz icin tekrardan tesekkur ederim.zg羹n baska bir incelemede daha gorusmek dilegiyle :champ: :champ:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Re: Casio G-Shock GD-120CM Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj mlm » 03 Au 2014, 16:26

Baran tebrikler, 癟ok farkl覺 ve ho g繹r羹n羹yor :thumbup: g羹le g羹le kullan :champ: :champ:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj Baran » 03 Au 2014, 16:27

Cengiz abi tesekkurler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Re: Ynt: Casio G-Shock GD-120CM Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj aslan180 » 03 Au 2014, 16:37

Hay覺rl覺 olsun g羹le g羹le kullan覺n :smile:
Kullan覺c覺 avatar覺
aslan180

Kay覺t: 01 Ara 2013, 19:51

Mesaj Thevenin » 03 Au 2014, 16:37

Seri tamamlanir yakinda :D Tamamlanasi zaten :thumbup:

Tiger-Camo'nun deseni super, kirmizi full-camo da son derece tavsankani olmus :D Gule gule kullan panpa :champ:

Resim

Thevenin
Kullan覺c覺 avatar覺
Thevenin

Ya: 36
Kay覺t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj cenk » 03 Au 2014, 16:40

Baran iyi gunlerde kullan :champ: Tarz saat :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
cenk

Kay覺t: 27 ub 2010, 21:14

Mesaj KKaraku » 03 Au 2014, 16:43

Hay覺rl覺 olsun, renk uyumunu 癟ok beendim.

Bu arada kasa 繹l癟羹s羹 nedir acaba ?
" 襤nsanlar hangi d羹nyaya kulak kesilmise, 繹b羹r羹ne sa覺r..! " / 襤smet ZEL
Kullan覺c覺 avatar覺
KKaraku

Ya: 32
Kay覺t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj mcd » 03 Au 2014, 16:46

Baran iyi g羹nlerde kullan. :champ:
Cihan
Kullan覺c覺 avatar覺
mcd

Ya: 42
Kay覺t: 21 Au 2012, 02:01

Sonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 26 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners