TSF yelerine zel 襤ndirimli L羹ks Saat Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

Uhren Von Uhr, UHR-231 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Uhren Von Uhr, UHR-231 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

Mesaj asymptote » 12 Ara 2011, 01:38

demeyi pay pal ile yap覺yorsun, kargo d覺覺nda masraf覺n olmuyor, incelemenin ba覺nda detayl覺 bir ekilde anlatt覺m. O saatin sana toplam maliyeti 200 euro olur. Deutsche post ile g繹ndermelerini istemeyi unutma ayr覺ca.
Bu arada ben safir caml覺 bir saat alman覺 繹neririm, bence acele etme.. Belki euro da d羹er biraz :)
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj asymptote » 12 Ara 2011, 01:39

@punk

Heute ist Montag. :thumbup:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Mesaj kemalcan » 12 Ara 2011, 03:57

Hocam hay覺rl覺 olsun. 覺k bir saat. Bu mekanizma benim hamiltonda var. ok hassas ve g羹zel 癟al覺覺yor. Doru bir se癟im
Kullan覺c覺 avatar覺
kemalcan

Kay覺t: 17 Kas 2011, 00:59

Mesaj sedir » 29 ub 2012, 17:50

Saati al覺覺ndan bu yana on ay olmu neredeyse. Fiyat覺ndan memnundun, performans覺 konusunda ne diyeceksin asymptote? 襤lk yaz覺nda +2 sn gibi 癟ok hem de 癟ok iyi bir deer yazm覺t覺n. Bu g羹nlerde nas覺l gidiyor?
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj asymptote » 29 ub 2012, 18:45

Son derece memnunum Sedir hocam. Malumunuz benim Tissot' un ba覺na gelmeyen kalmad覺 maalesef, 癟ok talihsizlikler yaad覺k onunla.. Ama bu saatim ger癟ekten 10 ay boyunca hi癟 sorun 癟覺karmad覺, iyi ki alm覺覺m diyorum.. Sadece kordonu birka癟 ay sonra biraz sertlemeye balad覺, onun i癟in de bir deri besleme ya覺 ald覺m 3-4 haftada bir kordonu besliyorum 癟ok iyi geliyor, 繹l癟羹s羹nde bir yumuakl覺k veriyor, koku da yapm覺yor.. Zaman tutma konusuna gelince:

Son bir ayd覺r (belki daha fazla) saati bileimden hi癟 癟覺karmadan kullan覺yorum ve imdi sen sorunca akl覺ma geldi, kontrol ettim: 2 dk 38 saniye geride.. Yani 5-5,5 saniyelik bir sapmas覺 var g羹nl羹k.

Belki sonradan kuma olarak geldi ama Visodate' in 繹n羹ne ge癟meye balad覺 desem yalan olmaz.. UHR' un deiken koleksiyonunda beendiim tasar覺mda bir saat g繹rsem bir tane daha almay覺 d羹羹n羹yorum ama tasar覺mlar i癟imi a癟m覺yor pek.. u saat asl覺nda g羹zel ama:
Resim
cam覺 mineral glass.. kadranda marka isminin olmamas覺 sorun deil, zira 羹cret kar覺l覺覺nda kadrana UHR marka ismi bas覺lm覺 ekilde sipari etme opsiyonu var bildiim kadar覺yla, 羹creti de 5-10 euro gibi bir ey olsa gerek.. cam safir olsa kesinlikle ka癟覺rmazd覺m, kasas覺yla kadran覺yla 癟ok ho bir saat.. Sanki dersin ki Patek Calatrava.. :lol:
K覺sa saatten memnunum Sedir hocam :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Mesaj Triton » 01 Kas 2012, 14:19

Ama kadran覺n alt覺nda German Made yaz覺s覺 var galiba.... :champ:
"I fear the day when the technology overlaps with our humanity. The world will only have a generation of idiots." Albert Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
Triton

Ya: 64
Kay覺t: 24 Haz 2012, 12:14

Mesaj ozymandias » 01 Kas 2012, 15:04

Hay覺rl覺 olsun usta. Ger癟ekten 覺k bir saat. Maliyetini d羹羹nd羹羹n羹z zaman kusurlar覺 g繹z ard覺 edilebilecek kadar k羹癟羹k kal覺yor bence. 襤yi g羹nlerde kullanmak nasip olsun inallah. :thumbup:

edit: Konu biraz eski san覺r覺m ama olsun ben de 癟ok yeniyim forumda. h覺z覺n覺za yetimeye 癟al覺覺yorum :)
...Yet, do thy worst, old Time: despite thy wrong,
My love shall in my verse ever live young
W. Shakespeare
Kullan覺c覺 avatar覺
ozymandias

Kay覺t: 20 Eyl 2012, 12:02

nceki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 66 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners