Edip Saat Galerisi Maurice Lacroix Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Miyota mekanizmal─▒ Mercedes saat tamir edilmeye de─čer mi?

Saat Tamiri Ustalar─▒, Ekipmanlar─▒, Servis Ve Bak─▒m Merkezlerinden Bilgiler
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyelerimiz, Saat Servis Merkezi b├Âl├╝m├╝m├╝zde saat tamiri ve servisi konular─▒ndaki sorular─▒n─▒z─▒ saat ustalar─▒na sorabilirsiniz. Ustalar ve merkezler taraf─▒ndan verilecek tavsiye ve yard─▒mlar g├Ân├╝ll├╝l├╝k prensibi neticesinde yap─▒lmaktad─▒r. Forumumuza ├╝ye olan ustalar veya saat tamir merkezlerinin yard─▒m zorunlulu─ču bulunmamaktad─▒r, sorular─▒n─▒z─▒ sorarken bu durumu dikkate alman─▒z─▒ rica ederiz.

TSF

Miyota mekanizmal─▒ Mercedes saat tamir edilmeye de─čer mi?

Mesaj kocaturk » 30 May 2021, 12:50

Merhaba,
Seneler ├Ânce almanyada day─▒m─▒n eski diye verdi─či saat bende de bekledi ancak ┼čuanda parlatmak aktif hale getirmek yada sevecek birine satmak istiyorum hep yeni saat kulland─▒─č─▒m i├žin hi├ž b├Âyle bir ┼čey ya┼čamam─▒┼čt─▒m o nedenle soruyorum foto─čraflar a┼ča─č─▒da saat ile ilgili bir ┼čey bilmiyorum.

Saat mekanizmas─▒nda MIYOTA CO. TWENTY ONE 21JEWEL UNADJUSTED JAPAN yaz─▒yor

Foto─čraflar burada

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kocaturk

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 09 Eki 2016, 02:51

Re: Miyota mekanizmal─▒ Mercedes saat tamir edilmeye de─čer mi

Mesaj argentum » 30 May 2021, 14:54

┼×ahsi fikrim tamire de─čmez.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
argentum

Kay─▒t: 27 A─ču 2013, 09:41

Mesaj kocaturk » 30 May 2021, 15:03

argentum yazd─▒:┼×ahsi fikrim tamire de─čmez.

Strap de─či┼čtirme i┼č de─čil zaten

i├ž mekanizmas─▒ da g├╝zel duruyor bak─▒m isteyebilir sadece ┼čuanda ├žal─▒┼č─▒yor

cam─▒nda biraz iz var ancak bezeli restore edilmeli gibi bezel zaten beni ├╝zd├╝
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kocaturk

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 09 Eki 2016, 02:51

Mesaj hknmtn » 10 Haz 2021, 02:35

Merhaba. Miyota hala kullan─▒lan g├╝ncel bir mekanizmad─▒r. Ben bir ka├ž Miyota kulland─▒m. G├╝zel mekanizmalard─▒r. Par├ža bulmas─▒ kolay ve bak─▒m─▒ da uygundur. Benim ┼čahsi tavsiyem ┼ču y├Ândedir. Bunun kasaya hi├ž dokunmay─▒n. Makinesi ├žal─▒┼č─▒yor demi┼čsiniz c├╝zi bir ├╝crete bak─▒m─▒n─▒ yapt─▒r─▒p kullan─▒n. Bir bak─▒m paras─▒na d├╝zg├╝n ├žal─▒┼čan b├Âyle saat bulman─▒z zor. Cam konusunda da okunurlu─ču ├žok etkilemiyorsa dokunmay─▒n. Etkiliyorsa bak─▒m yapt─▒rd─▒─č─▒n─▒z yere en ucuz cam hangisiyse ondan takt─▒r─▒n gitsin. Ya da dan─▒┼č─▒n silme vs. daha uygun olursa sildirin. Yani k─▒sacas─▒ cam─▒ en ucuz yoldan halletmeye bak─▒n. Kasaya hi├ž dokunmay─▒n. Mekanizmaya da bak─▒m yapt─▒r─▒n. O ┼čekilde vintage olarak kullan─▒rs─▒n─▒z arada, g├╝zel de olur. Day─▒dan da bir yadigar olarak durur. Kordon i┼či zaten en kolay─▒ de─činmeye bile gerek yok. Bence ya┼čat─▒n yani yok paras─▒na birine satmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒n─▒za de─čerlendirin.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

D├Ân TSF Saat Servis Merkezi - Watch Service Centre

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners