10.000$ B├╝t├že ├ľneriler Nedir?

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 10.000$ B├╝t├že ├ľneriler Nedir?

Mesaj Ok7 » 24 ┼×ub 2024, 13:22

Rolex OP ve smp derim.saatlerden birinin alternatif kayislar ile kullanilabilmesi de daha keyifli olacakt─▒r.

CPH2219 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ok7

Kay─▒t: 27 ┼×ub 2011, 12:09

Mesaj nemo » 24 ┼×ub 2024, 14:01

Ok7 yazd─▒:Rolex OP ve smp derim.saatlerden birinin alternatif kayislar ile kullanilabilmesi de daha keyifli olacakt─▒r.

OP Silver Dial ├žok istedi─čim bir saat ve onun i├žin ma─čazaya gittim, bir kendime bir de han─▒ma alay─▒m dedim, ma─čaza ├žal─▒┼čan─▒ "ben burada bu saati hi├ž g├Ârmedim ├žok beklersiniz" dedi, alternatif olarak alt─▒n ve ta┼čl─▒ bir day date ├Ânerdi. Donald Trump, arap ┼čeyhi, Rap├ži ya da Warren Buffet olsam okey ama hayat tarz─▒ma uygun de─čil dedim, akabinde de kendileri sa├žma sapan diamond vs olan saatleri tavsiye etti. Siz yaz─▒n listeye gelirse al─▒r─▒m dedim ve ayr─▒ld─▒m. Bana gelen sat─▒c─▒lardan da kaynakl─▒ olabilir bilemiyorum ama rolex ma─čazalar─▒ biraz tuhaf.

OP ve SMP ├žok iyi bir duo olur hakl─▒s─▒n─▒z. :thumbup:

Peki Breitling Chronomat GMT ve OP sizce nas─▒l olur?

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nemo

Kay─▒t: 01 Eyl 2022, 15:41

Mesaj Ok7 » 24 ┼×ub 2024, 14:35

nemo yazd─▒:
Ok7 yazd─▒:Rolex OP ve smp derim.saatlerden birinin alternatif kayislar ile kullanilabilmesi de daha keyifli olacakt─▒r.

OP Silver Dial ├žok istedi─čim bir saat ve onun i├žin ma─čazaya gittim, bir kendime bir de han─▒ma alay─▒m dedim, ma─čaza ├žal─▒┼čan─▒ "ben burada bu saati hi├ž g├Ârmedim ├žok beklersiniz" dedi, alternatif olarak alt─▒n ve ta┼čl─▒ bir day date ├Ânerdi. Donald Trump, arap ┼čeyhi, Rap├ži ya da Warren Buffet olsam okey ama hayat tarz─▒ma uygun de─čil dedim, akabinde de kendileri sa├žma sapan diamond vs olan saatleri tavsiye etti. Siz yaz─▒n listeye gelirse al─▒r─▒m dedim ve ayr─▒ld─▒m. Bana gelen sat─▒c─▒lardan da kaynakl─▒ olabilir bilemiyorum ama rolex ma─čazalar─▒ biraz tuhaf.

OP ve SMP ├žok iyi bir duo olur hakl─▒s─▒n─▒z. [emoji106]

Peki Breitling Chronomat GMT ve OP sizce nas─▒l olur?

Resim
Chronomati sat─▒n alacak kadar olmasa da be─čeniyorum ancak tasar─▒m─▒ bilezi─či bana uzun vadede s─▒k─▒c─▒ olacak gibi geliyor. Breitling saatleri bence hantal benim ┼čahsi fikrim saat hantal olucaksa diver olmali tabii zevk meselesi. Ama smp ile chronomat aras─▒nda ├Âzellikle op in yan─▒nda ikinci saat olacaksa sabaha kadar smp derim.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ok7

Mesaj Ok7 » 24 ┼×ub 2024, 14:51

Rolex bayileriyle sadece iki tecr├╝bem oldu ilk ve son roleximi 2000 senesinde rhodium olmadan ├Ânce otap oldu─čunda Ba─čdat caddesinden ald─▒m. O zaman tabi vitrinden istedi─čin modeli se├žip y├╝zde 10 indirimi bi┼čey demeden kendilerinin yapt─▒─č─▒ zamanlard─▒. ─░kincisi de k─▒z arkada┼č─▒m i├žin Aral─▒k ay─▒nda Akasya ya TT bir datejust almak i├žin gittik. Formu doldurduk 5-6 hafta civar─▒ bir zamanda da saat geldi diye arad─▒lar. O y├╝zden Rolex bayileriyle fazla bir tecr├╝bem yok

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ok7

Mesaj therapeute » 29 ┼×ub 2024, 11:55

Thickness'i sorun etmezseniz , Planet Ocean'da eklenebilir listeye , bilezik kalitesini ├žok be─čeniyorum , kadran'da ├Âzellikle siyah─▒n derinli─čide epey ho┼č , bir├žokta versiyonu mevcut..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
therapeute

Kay─▒t: 06 Haz 2016, 11:33

Mesaj nemo » 01 Mar 2024, 12:36

therapeute yazd─▒:Thickness'i sorun etmezseniz , Planet Ocean'da eklenebilir listeye , bilezik kalitesini ├žok be─čeniyorum , kadran'da ├Âzellikle siyah─▒n derinli─čide epey ho┼č , bir├žokta versiyonu mevcut..

Ger├žekten m├╝thi┼č tavsiyeler geldi ve zaten bu konuda kar─▒┼č─▒k olan kafam daha da kar─▒┼čt─▒. :roll:
Planet Ocean ge├žmi┼čte ├žok be─čendi─čim ve bir d├Ânem sahip oldu─čum bir ┼čey lakin bana g├Âre ┼čimdilerde gere─činden fazla sportif g├Âr├╝n├╝yor ama tekrar bir bakmakta fayda var. Tavsiye i├žin ├žok te┼čekk├╝rler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nemo

Kay─▒t: 01 Eyl 2022, 15:41

Mesaj MaLi » 01 Mar 2024, 14:18

ingenieur bakt─▒n─▒z m─▒? Spor ├želikte ├žok ho┼čuma gidiyor a├ž─▒k├žas─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MaLi

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 03 Kas 2010, 22:17

Mesaj qaan77 » 28 Mar 2024, 12:09

rolex imalat ├╝zeri sipari┼č ald─▒─č─▒ i├žin bayiden almak iyice zor

10k dolara ben de tek bir rolex ikinci el bi patek d├╝┼č├╝rebilirsem d├╝┼č├╝r├╝rd├╝m

onun d─▒┼č─▒nda 3l├╝ 4 l├╝ kombo yapard─▒m
gs, breitling superocean heritage, hublot, hamilton panda, seiko bullhead gibi. pahal─▒ ucuzlu de─či┼čik tarzlar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
qaan77

Kay─▒t: 19 Kas 2016, 18:41

├ľnceki

• Similar topics
    Cevaplar
    G├Âr├╝nt├╝leme
    Yazar

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners