3 saat aras覺nda kald覺m. Yard覺mlar覺n覺z覺 bekliyorum.

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

3 saat aras覺nda kald覺m. Yard覺mlar覺n覺z覺 bekliyorum.

Mesaj josemari1903 » 22 Haz 2022, 23:54

Bir s羹r羹 d羹羹k b羹t癟eli saatim bulunmakta ancak ilk defa kendime g繹re y羹ksek fiyatl覺 bir saat almaya karar verdim.. Se癟eneklerimi B羹t癟eme g繹re 3' e indirebildim.

1) Tag aquaracer calibre 5

2 ML Aikon Automatic

3) Oris Aquis

ML model olarak daha farkl覺 dier ikisinden ama g繹r羹n羹羹 ve bilezii 癟ok houma gidiyor. Ya da 繹nce ML i al覺p daha sonra diver model mi alsam?
Bu arada bileim ger癟ekten 癟ok ince. Yard覺mlar覺n覺z覺 bekliyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
josemari1903

Kay覺t: 22 Haz 2022, 19:01

Re: 3 saat aras覺nda kald覺m. Yard覺mlar覺n覺z覺 bekliyorum.

Mesaj snowreis » 23 Haz 2022, 01:48

3 saat de birbirinden g羹zel. Fakat ben gerald genta tasar覺ml覺 entegre bilezik saatleri 癟ok 覺k ve spor buluyorum. Tool watch olarak kullan覺labilecek bir model olmas覺 kasa finisaj teknikleri ince i癟ilii ayn覺 zamanda ileride koleksiyon deerinin olabileceibi d羹羹nmem sebebiyle benim tercihim bir aikon olurdu.

M2007J20CG cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
snowreis

Kay覺t: 03 Eyl 2021, 05:15

Mesaj ylmaz94 » 23 Haz 2022, 02:30

Merhaba ben ml hari癟 diger iki saatide daha 繹nce kulland覺m uzun s羹re eer ikisi aras覺nda kal覺rsan覺z orisi tavsiye ederim 43.5mm olan覺 ince bilekliyseniz biraz hantal dursada genel i癟ilik olarak bence tag heuerden daha iyiydi bence , satt覺覺ma en piman olduum saatlerden biridir.Yinede gidip bir maazada denemekte fayda var.
Kullan覺c覺 avatar覺
ylmaz94

Kay覺t: 20 May 2019, 15:52

Mesaj josemari1903 » 23 Haz 2022, 15:41

Cevaplar i癟in teekk羹rler arkadalar, orisi hantal olmas覺 sebebiyle eledim, ama Hamilton ventura Elvis80 modeline a覺k oldum. niformayla takabileceim bir saat olmasa da san覺r覺m sat覺n almazsam akl覺m覺n en 癟ok kalaca覺 saat olacak. Bu saatle ilgili g繹r羹leriniz benim i癟in 癟ok 繹nemli.
Kullan覺c覺 avatar覺
josemari1903

Kay覺t: 22 Haz 2022, 19:01

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 87 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners