3 saat aras覺nda kald覺m tavsiye

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 3 saat aras覺nda kald覺m tavsiye

Mesaj Derici » 20 Haz 2022, 17:05

Benim tercihim, Seiko5 te srpd serisi.
Orientte, kamasu olurdu...

TA-1012 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Derici

Kay覺t: 09 Mar 2021, 17:11

Mesaj raven » 20 Haz 2022, 23:24

Orient her y繹n羹 ile a覺r basar :thumbup:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj digitusmaximus » 27 Haz 2022, 21:41

yogun54 yazd覺:
Eterna yazd覺:En 羹stteki solar Seikoyu almay覺n zaten.

Dier iki otomatik aras覺ndan se癟im yap覺n. Kamasu 200 metre su ge癟irmezlii ile ger癟ek diver. Seiko 5 diver deil.

Bence bu se癟enekler aras覺nda safir kristal caml覺 Kamasu bariz a覺r bas覺yor.
merhaba yorum i癟in teekk羹rler
solar seiko yu neden tavsiye etmiyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Neden tavsiye etmiyor? Otomatik mekanizma deil G羹ne Enerjili mekanizma kulland覺覺 i癟indir. Forum alan覺nda bir saatin sadece Otomatik mekanizma ile k覺s覺tl覺 olmas覺 gerektini d羹羹nen bir kesim var. Otomat覺k harici hi癟 bir mekanizmay覺 kabul etmiyorlar. Bu y羹zden en 羹stteki Seiko Solar'覺 almaman覺 s繹yl羹yorlar.

Bende bu saatin kronometresiz versiyonu var. 5 y覺ld覺r kullan覺yorum. Ta gibi saattir. ok iyi bir zaman tutuu var. Ben kendi kullan覺m tecr羹belerime dayanarak bu saati tavsiye ediyorum. Sizi yar覺 yolda b覺rakmaz, bak覺m masraf覺 pil masraf覺 ile de urat覺rmaz. Saat ileri mi gitti geri mi kald覺 derdiniz de olmaz. G繹r羹nt羹 olarak bakarsan覺z dier iki saatten daha g羹zel daha sportif bir g繹r羹nt羹s羹 var. Kolunuza takt覺覺n覺zda daha g羹zel g繹z羹k羹r. Y覺llarca g繹n羹l rahatl覺覺 ile kullanabilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
digitusmaximus

Kay覺t: 14 Eyl 2020, 08:34

Mesaj manil » 27 Haz 2022, 22:19

Ben de Orient Kamau yerine solar seiko yu tavsiye ederim. otomatik - pilli ayr覺m覺na tak覺lmayacaksan覺z dierlerine bakmay覺n bile.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj castilla » 28 Haz 2022, 07:37

Solar seiko houma gitti benimde,ama cam覺 safir mi bilmiyorum eer hardlex ise kamasu yu tercih ederim.Seiko 5 i direk eliyorum.Seiko5 ler nedense fabrikasyon otomatik mekanizma koy ge癟 gibi geliyor bana.Dier otomatiklerde 繹yle olabilir ama seiko 5 癟ok say覺da 羹retildii i癟in bana 繹yle geliyor olabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
castilla

Kay覺t: 22 Oca 2017, 19:28

Mesaj copycat » 28 Haz 2022, 12:01

castilla yazd覺:Solar seiko houma gitti benimde,ama cam覺 safir mi bilmiyorum eer hardlex ise kamasu yu tercih ederim.Seiko 5 i direk eliyorum.Seiko5 ler nedense fabrikasyon otomatik mekanizma koy ge癟 gibi geliyor bana.Dier otomatiklerde 繹yle olabilir ama seiko 5 癟ok say覺da 羹retildii i癟in bana 繹yle geliyor olabilir.
Seiko solar diverlar deimediyse hardlex cam. Yaln覺z Seiko'nun hardlex mineralleri k繹t羹 deil. zellikle g繹r羹 (netlik) g羹zel oluyor.

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

nceki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 50 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners