30.0000 TL'ye kadar saat önerisi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: 30.0000 TL'ye kadar saat önerisi

Mesaj ozturkti » 30 Nis 2022, 16:47

Merhaba, baştaki mesajlardan birisinde de yazıldığı üzere day fare saatler sizin zevkinizi temsil ediyor gibi. Sırf ikinci el piyasası nedeniyle bir diver alırsanız, içinizdeki yaranın kapanmayacağına adım gibi eminim :D
Bir de hang saat olursa olsun, bilekte görmeden kesinlikle almayın derim.
Bazı saatler bileğe takılınca resimlerde göründüğünden daha büyük veya küçük görünebiliyor.
Kullanıcı avatarı
ozturkti

Mesaj ducktheplan » 30 Nis 2022, 18:24

ozturkti yazdı:Merhaba, baştaki mesajlardan birisinde de yazıldığı üzere day fare saatler sizin zevkinizi temsil ediyor gibi. Sırf ikinci el piyasası nedeniyle bir diver alırsanız, içinizdeki yaranın kapanmayacağına adım gibi eminim :D
Bazı saatler bileğe takılınca resimlerde göründüğünden daha büyük veya küçük görünebiliyor.

Merhaba, kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim aslında ama bir yandan da işte satmak istediğimde başka bir saat alma isteği veya ihtiyaçtan, en azından çok değer kaybetmesin diye düşünmeye çalışıyorum. :)

Bu arada son dediğinize de katılıyorum, deneme ve yanılma yöntemiyle ben 40mm ve üzeri saatleri bileğime yakıştırıyorum.

Sizin de dediğiniz gibi Day-Date saatlere bayılıyorum. Bu doğrultuda bana önerebileceğiniz saatler varsa bilmek isterim.

Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
ducktheplan

Mesaj ozturkti » 30 Nis 2022, 22:04

ducktheplan yazdı:
ozturkti yazdı:Merhaba, baştaki mesajlardan birisinde de yazıldığı üzere day fare saatler sizin zevkinizi temsil ediyor gibi. Sırf ikinci el piyasası nedeniyle bir diver alırsanız, içinizdeki yaranın kapanmayacağına adım gibi eminim :D

Merhaba, kesinlikle sizinle aynı fikirdeyim aslında ama bir yandan da işte satmak istediğimde başka bir saat alma isteği veya ihtiyaçtan, en azından çok değer kaybetmesin diye düşünmeye çalışıyorum. :)

Bu arada son dediğinize de katılıyorum, deneme ve yanılma yöntemiyle ben 40mm ve üzeri saatleri bileğime yakıştırıyorum.

Sizin de dediğiniz gibi Day-Date saatlere bayılıyorum. Bu doğrultuda bana önerebileceğiniz saatler varsa bilmek isterim.

Öncelikle rica ederim.
Mesajımı telefondan yazdığım için auto correct kurbanı olmuşum, kusura bakmayın.
Daha önce verilen örneklerden farklı olarak Breitling Navitimer 8 day date modelini önerebilir.
Bütçenizin biraz üzerinde ama bilekte görmenizi tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
ozturkti

Mesaj ducktheplan » 30 Nis 2022, 22:43

ozturkti yazdı:
ducktheplan yazdı:

Öncelikle rica ederim.
Mesajımı telefondan yazdığım için auto correct kurbanı olmuşum, kusura bakmayın.
Daha önce verilen örneklerden farklı olarak Breitling Navitimer 8 day date modelini önerebilir.
Bütçenizin biraz üzerinde ama bilekte görmenizi tavsiye ederim.

Estağfurullah, olur mu öyle şey.

Yalnız hep Tudor Royal'lerin ikinci ellerine bakıyordum, çok şık bir alternatif oldu. Belki bütçemi tekrar gözden geçirebilirim. :)

Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
ducktheplan

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 146 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners