Vostok Neptune Amphibian 960759 yada Alternatif Tavsiye

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Vostok Neptune Amphibian 960759 yada Alternatif Tavsiye

Mesaj MstfD » 14 Nis 2022, 21:37

Arkadaşlar merhaba, 2.500 Tl bütçe ile diver saat almak istiyorum. Vostok neptün saati beğendim.Sizce alıpta üzüleceğim bir saat mi olur? Bilemedim. Bu yüzden yardım ve yönlendirmenize ihtiyacım var.

Otomatik almak istiyorum ve bu bütçenin otomatik saat için çok yeterli olmadığınında farkındaym. Zorlayıp 3.000 yapabilirim ama 2500de kalmayı tercih ederim.

Seiko 5 ve invicta prodiver 8929 pek istemiyorum. Orient ise çok iyi saatleri olduğunu biliyorum ama şu ana kadar "ooo süper saatmiş" dediğim bir modeli olmadı.(Tabi bende zevksiz herifin tekiyimdir, koskoca orientin ne suçu var)

Bana yol gösterirseniz çok memnun olurum, saygılarımla.
Kullanıcı avatarı
MstfD

Re: Vostok Neptune Amphibian 960759 yada Alternatif Tavsiye

Mesaj Eterna » 14 Nis 2022, 21:45

Citizen diverlara mutlaka bakın.
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj MstfD » 14 Nis 2022, 21:53

Eterna yazdı:Citizen diverlara mutlaka bakın.

Aslında gönlümde yatan aslan seiko skx ama bu piyasa şartlarında mümkün değil. skx yerine kendimi avutacak birşey arıyorum daha çok. En ucuz gördüğüm citizen diver 2990 TL ve siyah kadran. Alırsam 4. siyah kadran olucak. Her yer kapkara :(
Kullanıcı avatarı
MstfD

Mesaj asrb70 » 14 Nis 2022, 22:04

Hemen umudunuzu yitirmeyin, bahsettiğiniz bütçe ile ikinci el güzel bir Orient diver alınabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
asrb70

Mesaj MstfD » 14 Nis 2022, 22:11

asrb70 yazdı:Hemen umudunuzu yitirmeyin, bahsettiğiniz bütçe ile ikinci el güzel bir Orient diver alınabilir.

Teşekkür ederim desteğiniz için. Ümitsizlik değil ama gönül bu işte istemeye istiyor. Çok acele etmemekle beraber çok uzatmakta istemiyorum bu alım işini zira kur durumları korkutuyor. Nasip kısmet diyeceğiz artık. :)
Kullanıcı avatarı
MstfD

Mesaj asrb70 » 14 Nis 2022, 22:45

MstfD yazdı:
asrb70 yazdı:Hemen umudunuzu yitirmeyin, bahsettiğiniz bütçe ile ikinci el güzel bir Orient diver alınabilir.

Teşekkür ederim desteğiniz için. Ümitsizlik değil ama gönül bu işte istemeye istiyor. Çok acele etmemekle beraber çok uzatmakta istemiyorum bu alım işini zira kur durumları korkutuyor. Nasip kısmet diyeceğiz artık. :)
Başka birine bol keseden tavsiye vermek kolay biliyorum ama :) eğer saat için ayırdığınız bir bütçeniz var ise (2000-3000) farketmeksizin o gün bulduğunuz en iyi saati almanızda fayda var derim. Zira ülkemizde ne yazık ki ertesi gün ya saat satılmış oluyor ya da fiyatı yükseliyor:( İlanlarda sıkça gözüme Orient Ray 2 ve Mako çarpıyor hem de 2500 tl civarlarına.

Kullanıcı avatarı
asrb70

Mesaj mrtkrks » 14 Nis 2022, 22:58

Eco-Drive: 15 yıl pil ömrü

Mekanik saat takıntısı yoksa eğer harika ve çok uygun fiyatlı saatler.

Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
mrtkrks

Mesaj MstfD » 14 Nis 2022, 23:00

asrb70 yazdı:
MstfD yazdı:

Başka birine bol keseden tavsiye vermek kolay biliyorum ama :) eğer saat için ayırdığınız bir bütçeniz var ise (2000-3000) farketmeksizin o gün bulduğunuz en iyi saati almanızda fayda var derim. Zira ülkemizde ne yazık ki ertesi gün ya saat satılmış oluyor ya da fiyatı yükseliyor:( İlanlarda sıkça gözüme Orient Ray 2 ve Mako çarpıyor hem de 2500 tl civarlarına.

Kesinlikle size katılıyorum, artık ülkemizde bugün aldığın yarından ucuz. Oriente tekrar bi bakıcam yarın. Bu iki modelden birinde kırmızı kadran vardı sanırım ama şu pepsi bezel beni benden alıyor, ah o pepsi bezel :D

Cevabınız için tekrar teşekkür ederim :champ: :)
Kullanıcı avatarı
MstfD

Sonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 75 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners