Seiko Prospex SNJ025 - SNJ027 Arnie Kullanımı ve Görüşler

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko Prospex SNJ025 - SNJ027 Arnie Kullanımı ve Görüşler

Mesaj kamer » 19 Oca 2022, 11:37

Arkadaşlar merhaba;
Seikonun Seiko Prospex SNJ025 ve SNJ027 '' Arnie '' modeli ile ilgili kullanıcı yorumlarınız nelerdir. Bu saati alma niyetindeyim merak ettiğim mekanizması otomatik bir saat olmadığı ve bu nedenle ederinin gerçekten benim fiyatı olarak bulduğum 5500-6000 TL bandını hakedip etmediğidir. Siz değerli kullanıcılar yorum ve görüşlerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
kamer

Re: Seiko Prospex SNJ025 - SNJ027 Arnie Kullanımı ve Görüşle

Mesaj copycat » 22 Oca 2022, 10:23

Bu model hakkında özel yorum yapamam.

Ama bir saatin bedelini belirleyen şey mekanizması değil.
Öyle olsaydı, Çinlilerin son zamanlarda ürettiği, sorunsuzluğu ve chronometre seviyesinde zaman tutması birkaç yıldır görülen, 72 saat rezervli, mekanizmalı saatler çok para ederdi.

Diğer yandan artık bir hayli eski 2824'ün, saat ustalarınca tavsiye edilmeyen klonu sw200 birçok pahalı modelde kullanılıyor. Yine de bu saatlerin bedeli sorgulanmıyor.

Saatin piyasasını belirleyen çok unsur var. Sadece mekanizma olarak bakmayın.

CPH2113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Re: Seiko Prospex SNJ025 - SNJ027 Arnie Kullanımı ve Görüşle

Mesaj mertnayci » 13 Mar 2022, 21:26

Merhaba ben 1.5 - 2 yildir kullanıyorum. Her koluma taktigimda hosuma giden ve ayarlama gerektirmeyen goz doldurucu bir saat. Geri kalma yasamadim. Bu tip saatleri seviyorsaniz ve Holywood filmlerine duskunseniz tarihcesi olan bu saati tavsiye ederim. Ben bir sure orijinal kayisla kullandim sonrasinda saate cok yakıştığıni dusundugum mesh bileklige gectim daha da guzel durdu.
Kullanıcı avatarı
mertnayci

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 96 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners