Tissot Visodate Quartz Saat Hakkında

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tissot Visodate Quartz Saat Hakkında

Mesaj Kaspersky » 20 Ara 2021, 23:19

Merhaba;
Balıkta belirttiğim Tissot Visodate T1184101605700 Erkek Kol Saati Quartz olan modeli ABT saatten indirimde 2750 TL'ye aldım. Bugün ulaştı. Saat camı, arkası vb. de herhangi bir koruma yoktu ama saati inceledim herhangi bir sorun görünmüyor fiziksel olarak ancak içinden firmanın imzaladığı Türkçe garanti belgesi ve İngilizce olan uluslar arası garanti kartı çıkmadı. Bunlar için firmaya mesaj atıp talep ettim. Ancak canımı sıkan asıl konu saniye ibresi hiç bir şekilde indekslerin üzerin gelmiyor hep arasına denk geliyor. Kart vs kontrol etmeden mesai saatlerinde bunun için yazışmıştım, normal olduğunu ancak istersek yetkili servisine gönderebileceklerini ilettiler. Sizce bu saati yetkili servise göndermeye gerek var mı? İzmir'de Balçova'da Adnan Usta tavsiye edilmiş ona götürsem halleder mi? İzmir'den İstanbul'a ABT saate, oradan Tissot servis merkezine yapamazlarsa İsviçreye filan gidiyor sanırım uzun bir süreç olacak. Sizce bu süreci beklemeye değer mi yoksa? Saati iade edesimde pek yok, şu saat itibari en azından Swatch Grup saatleri sanırım %40 zam gelmiş. Bu konuda görüşlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Kaspersky

Re: Tissot Visodate Quartz Saat Hakkında

Mesaj omrfrka » 21 Ara 2021, 03:38

Quartz saatlerde tam olarak denk gelmeyebiliyor bazılarında index üzerine saniye
Quartz makineyi isvicreye yollamazlar düşünceme göre,en kötü seneryoda makine değişimi yaparlar
Başka ustaya getirmeyin saati garanti kapsamından çıkarırlar saati,ama benim düşüncem içinize sinmediyse yeni saat yollamalarını isteyiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
omrfrka

Mesaj Kaspersky » 21 Ara 2021, 09:57

omrfrka yazdı:Quartz saatlerde tam olarak denk gelmeyebiliyor bazılarında index üzerine saniye
Quartz makineyi isvicreye yollamazlar düşünceme göre,en kötü seneryoda makine değişimi yaparlar
Başka ustaya getirmeyin saati garanti kapsamından çıkarırlar saati,ama benim düşüncem içinize sinmediyse yeni saat yollamalarını isteyiniz

Sanırım stokta ki son saati aldım, belki bu saniye sebebi ile iade olan bir ürün yada vitrinde ki üründe olabilir. Üzerinde koruma olmaması sebebi ile böyle olduğunu düşünüyorum. O zaman ayar yapılması için tamire göndereyim o zaman. Teşekkür ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Kaspersky

Mesaj omrfrka » 21 Ara 2021, 14:08

Kaspersky yazdı:
omrfrka yazdı:Quartz saatlerde tam olarak denk gelmeyebiliyor bazılarında index üzerine saniye

Sanırım stokta ki son saati aldım, belki bu saniye sebebi ile iade olan bir ürün yada vitrinde ki üründe olabilir. Üzerinde koruma olmaması sebebi ile böyle olduğunu düşünüyorum. O zaman ayar yapılması için tamire göndereyim o zaman. Teşekkür ediyorum.
Büyük ihitmalle stoktaki son saat ise kullanılmıştır,banada aynısını konyalı saat yapmıştı

Kullanıcı avatarı
omrfrka

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 77 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners