breitling almak ak覺ll覺ca olur mu?

Hakk覺nda Bilgi Almak 襤stediiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Dan覺ma Platforumu B繹l羹m羹nde Yeni Saatinizle 襤lgili B羹t癟e ve Marka/Model Bazl覺 Tavsiye ve Kullan覺c覺 Tecr羹besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D羹羹n羹len Kriterlerin Detayl覺 Olarak Belirtilmesi yelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas覺n覺 ve Tecr羹belerini Paylamalar覺n覺 Salayacakt覺r. L羹tfen A癟t覺覺n覺z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir eklinde Yazmay覺n覺z. Sorulan Saatin Model Fotoraf覺, zellikleri ve ncelikle Kendi Yorumlar覺n覺z覺 Ekleyerek Sorunuz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: breitling almak ak覺ll覺ca olur mu?

Mesaj westernboy » 05 May 2021, 16:58

tavsiyem 2. el olarak alman覺zd覺r,her ne kadar fazla satan yok gibi g繹r羹nsede catawiki gibi sitelerde bireysel T羹rk sat覺c覺lar覺ndan sat覺lan epey fazla breitling var,satarken zarar etmeden veya k羹癟羹k rakamlar zarar ederek hatta uyguna al覺rsan覺z kar ederek bile satabilirsiniz .
Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Bir daha dene, bir daha yenil, daha iyi yenil.
Kullan覺c覺 avatar覺
westernboy

Kay覺t: 04 Tem 2020, 23:40

Mesaj concordet1972 » 05 May 2021, 17:30

tavsiyeler i癟in teekk羹rler,dediim gibi beendiim bir saati uzun y覺llar kullan覺yorum ve satmay覺 da d羹羹nmem,10 sene kulland覺覺m bir saati satacaksam da deer kayb覺n覺 d羹羹nmem onun hakk覺n覺 vermiiimdir diye d羹羹n羹r羹m, bu y羹zden s覺f覺r almay覺 zorluyorum herkesin fikrine sayg覺m var ama kullan覺lm覺 saatteki izler ve 癟izikler beni 癟ok rahats覺z eder,vars覺n ben kullan覺rken 癟izilsin ama ben 癟izeyim :P
Kullan覺c覺 avatar覺
concordet1972

Kay覺t: 15 ub 2010, 19:12

Mesaj concordet1972 » 05 May 2021, 17:35

benim burda tak覺ld覺覺m ey uydu(saolsun arkadalar cevaplad覺) marka deeri olarak bretling prestij ve kalite alg覺s覺 verir mi?ve bu paralar edermi sorusuydu?
Kullan覺c覺 avatar覺
concordet1972

Mesaj ltf » 06 May 2021, 01:49

Ben de Breitling Navitimer 01 kullan覺c覺s覺 olarak 羹st d羹zey bir kalitede olduunu s繹yleyebilirim. Marka alg覺s覺 tamamen kiisel birey, 繹rnek vermek gerekirse benim i癟in de Rolex saatlerin bir albenisi yok, hemen hemen herkesin tercih ettii bir marka olduu ger癟einden dolay覺.

Dolay覺s覺yla eer ald覺覺n覺z saatleri hemen satmak gibi bir niyetiniz yok ise veya bunu bir yat覺r覺m arac覺 olarak g繹rm羹yorsan覺z beendiiniz saati al覺n ve keyfini 癟覺kart覺n. :thumbup:
Time is slow when you wait, time is fast when you are late!
Kullan覺c覺 avatar覺
ltf

Kay覺t: 01 Nis 2016, 21:26

Mesaj ermansire » 07 May 2021, 10:08

al覺n覺r ama ikinci eli al覺n覺r. s覺f覺r breitling almak bence b羹y羹k hata olur.
instagram.com/ermansire
Kullan覺c覺 avatar覺
ermansire

Kay覺t: 05 Ara 2012, 14:47

Mesaj mrtkrks » 07 May 2021, 12:35

ermansire yazd覺:al覺n覺r ama ikinci eli al覺n覺r. s覺f覺r breitling almak bence b羹y羹k hata olur.
+1

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mrtkrks

Kay覺t: 04 Ara 2019, 16:48

Mesaj concordet1972 » 07 May 2021, 13:41

yorumlar i癟in teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
concordet1972

Mesaj Skywalker34tr » 20 Au 2021, 18:32

ltf yazd覺:Ben de Breitling Navitimer 01 kullan覺c覺s覺 olarak 羹st d羹zey bir kalitede olduunu s繹yleyebilirim. Marka alg覺s覺 tamamen kiisel birey, 繹rnek vermek gerekirse benim i癟in de Rolex saatlerin bir albenisi yok, hemen hemen herkesin tercih ettii bir marka olduu ger癟einden dolay覺.

Dolay覺s覺yla eer ald覺覺n覺z saatleri hemen satmak gibi bir niyetiniz yok ise veya bunu bir yat覺r覺m arac覺 olarak g繹rm羹yorsan覺z beendiiniz saati al覺n ve keyfini 癟覺kart覺n. :thumbup:

+1
Every legend has a beginning of
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker34tr

Ya: 41
Kay覺t: 11 Mar 2021, 08:08

nceki

D繹n TSF Saat Dan覺ma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 93 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners