İlk saatimi alacağım / Öneri

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: İlk saatimi alacağım / Öneri

Mesaj Icarnaceast » 10 Şub 2021, 22:10

Acemisaatci yazdı:Çok teşekkür ediyorum. İçimde sadece sahte çıkma korkusu vardı.Satıcı tüm saatlerimiz ersa saat garantili ve tüm sertifikalar içinde geldiğini söyledi. Şuan kargo sürecinde. Elime ulaştığı zaman buraya tekrar dönüş yaparım. Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum tekrardan. Forum sayesinde birçok şey öğrenmiş oldum.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. :idea:
Kullanıcı avatarı
Icarnaceast

Mesaj haylo » 10 Şub 2021, 22:54

Güzel saatmiş. Güle güle kullanın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
haylo

Mesaj Acemisaatci » 10 Şub 2021, 22:59

Çok teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Acemisaatci

Mesaj Acemisaatci » 12 Şub 2021, 00:20

Bugün saat elime geçti. Kutu içeriğini aşağıdaki linke bırakıyorum. İçime kurt düştü diger sitelerde 1500 2000 tl iken 850 ye aldım. Orjinal mi rica etsem bakabilir misiniz ? Şimdiden bakıp anlayabileceklere teşekkür ediyorum. İlk saatim oldugu için pek tecrübeli değilim.

https://hizliresim.com/lrHYsP
Kullanıcı avatarı
Acemisaatci

Mesaj syndrome23 » 12 Şub 2021, 00:22

Ben bir sıkıntı göremedim fotoğrafta, hayırlı olsun. Ersa'dan 1 ghosck 1 klasik casio'm var kutu böyle oluyor
Kullanıcı avatarı
syndrome23

Mesaj Acemisaatci » 12 Şub 2021, 00:32

Çok teşekkür ederim. İçimi rahatlattınız. Ersan'nın sitesinde şuan indirimsiz hali 2000 tl yazıyor. Benim aldığım yerin adı navas. N11 hepsiburada gibi sitelerde satış yapan bir mağaza. Açıkçası evhamlığımı abartarak ersa garantili yazmasını ıslak imza olmadığı için sahte imza olabilir bile demiştim kendimce . Kendi sitesinde 2000 tl yazan bir saati 850 tl ye aynı garanti altında alınca tedirgin olmadım değil. Tekrar dan çok teşekkür ederim içim çok rahatladı.

Abilerim ablalarım genç bir kardeşiniz olarak dün ilk saatimi aldım. Saatim casio efr-556db-1avudf modelidir. Ersa saat de şuan indirimsiz fiyatı 2000 tl yazıyor. Diğer yerlerde ise genelde 1200 1600 tl arası. Ben bu saati indirimli olarak 850 tl ye hepsiburada n11 vb. gibi yerlerde satış yapan navas isimli bir mağazadan aldım. Satıcı saatin ersa saat garantili orjinal olduğunu söyledi. Bugün elime geçti. İncelediğimde kutu içinden ersa saat garantili olduğunu yazan belge de çıktı ama benim içim rahat etmedi. Garanti imzasının ıslak imza olması gerekir mi ? Kutu içeriğini aşağıya bırakıyorum. Bilen birisi beni aydınlatırsa çok mutlu olurum. Belki de gereksiz yere endişeleniyorum ama fiyat farkı aklımı çok kurcalıyor.

Resim
Kullanıcı avatarı
Acemisaatci

Mesaj l3ykurums » 05 Mar 2021, 17:38

Hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Ersa'da sahte saat olmaz, ayrıca Casio'nun distribütörlüğünü yapıyor. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
l3ykurums

Mesaj Acemisaatci » 05 Mar 2021, 17:46

l3ykurums yazdı:Hayırlı olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Ersa'da sahte saat olmaz, ayrıca Casio'nun distribütörlüğünü yapıyor. :thumbup:

Ersa saat den almadım. Navas adlı bir firmadan aldım. Saatlerimiz ersa garantilidir dedi. Ersa yı arayıp teyit ettirdim beraber çalışıyorlarmış. Navas satıcısı ersa dan 2 kat ucuza satıyor. Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Acemisaatci

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 132 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners