TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Tek saatim Hamilton Khaki ve koleksiyon devam─▒ i├žin tavsiye

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Tek saatim Hamilton Khaki ve koleksiyon devam─▒ i├žin tavsiye

Mesaj westernboy » 10 Oca 2021, 17:31

Merhaba de─čerli forum ├╝yeleri,an itibari ile elimdeki Hamilton khaki field mechanical hari├ž t├╝m saatleri satm─▒┼č bulunmaktay─▒m.Bundan sonraki evre i├žinse kafam epey kar─▒┼č─▒k ve sizlerden yard─▒m istiyorum,tek ┼čart─▒m kurmal─▒ veya otomatik 40mm veya alt─▒ 5 bin Tl band─▒nda olan ├Ânerebilece─činiz bir saat. 0 veya ikinci el fark etmiyor -tabiki horoloji kavram─▒na yak─▒n bir saat tercihim olur-.Herhangi bir kategori vermiyorum (dress,diver vs..) bu fiyatlara 0 ve 2. el saat say─▒s─▒ olduk├ža fazla oldu─čundan kafam epey kar─▒┼č─▒k yorumlar─▒n─▒z─▒ ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Te┼čekk├╝rler :champ: :thumbup:
Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Bir daha dene, bir daha yenil, daha iyi yenil.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
westernboy

Kay─▒t: 04 Tem 2020, 23:40

Re: Tek saatim Hamilton Khaki ve koleksiyon devam─▒ i├žin tavs

Mesaj westernboy » 10 Oca 2021, 17:36

─░lk isvi├žre saatim oldu─ču i├žin yeri bende ayr─▒ uzun s├╝rede benimle gibi duruyor [emoji38]Resim

SM-G610F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Bir daha dene, bir daha yenil, daha iyi yenil.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
westernboy

Mesaj Althor » 10 Oca 2021, 17:44

Say─▒n Mandos'un tissot gentleman'─▒ bu seviyede ├žok ├žok iyi bir model bence.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

Sat─▒l─▒k Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium Mavi Kadran

Onun d─▒┼č─▒nda biraz daha dressy bir ┼čeyler isterseniz hamilton'dan bunlar akl─▒ma geldi. B├╝t├ženin birazc─▒k ├╝zerindeler s─▒f─▒r olarak.

Belki yine b├╝t├že biraz daha artarsa oris pointerdate d├╝┼č├╝nebilirsiniz.

Uygun diver olarak da yeni orient kamasular─▒ ├žok be─čeniyorum, ├Âzellikle k─▒rm─▒z─▒/bordo kadranl─▒ modeliResimResimResim

SM-G973F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Althor

Ya┼č: 23
Kay─▒t: 28 Mar 2019, 16:25

Mesaj yamancs » 10 Oca 2021, 17:54

Mikromarka severseniz a┼ča─č─▒daki modellere bir g├Âz at─▒n :) bu ara takip etti─čim saatler, birine teti─či ├žekece─čim ama hay─▒rl─▒s─▒

Avi-8 Flyboy Engineer - biraz b├╝y├╝k 42mm ├žap─▒yla ama ├žok kal─▒n de─čil, resimlerde ├žok iyi g├Âr├╝n├╝yor

Spinnaker Cahill midsize (saatin ebatlar─▒ m├╝kemmel)

WMT Subdiver ( bu da 40mm, Sub kasas─▒)

Oturmu┼č horolocik markalar i├žinse SKX serisi, Longines Hydroconquest veya Citizen Promaster olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
yamancs

Kay─▒t: 05 Haz 2018, 15:45

Mesaj westernboy » 10 Oca 2021, 18:52

Althor yazd─▒:Say─▒n Mandos'un tissot gentleman'─▒ bu seviyede ├žok ├žok iyi bir model bence.

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic? ... source=app

Sat─▒l─▒k Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium Mavi Kadran

Onun d─▒┼č─▒nda biraz daha dressy bir ┼čeyler isterseniz hamilton'dan bunlar akl─▒ma geldi. B├╝t├ženin birazc─▒k ├╝zerindeler s─▒f─▒r olarak.

Belki yine b├╝t├že biraz daha artarsa oris pointerdate d├╝┼č├╝nebilirsiniz.

Uygun diver olarak da yeni orient kamasular─▒ ├žok be─čeniyorum, ├Âzellikle k─▒rm─▒z─▒/bordo kadranl─▒ modeliResimResimResim

SM-G973F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

ever 2.el olarak eski kasa oris big crown pointer date listemdekilerin aras─▒ndayd─▒,te┼čekk├╝r ederim ├Ânerileriniz i├žin :thumbup: :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
westernboy

Mesaj westernboy » 10 Oca 2021, 18:56

yamancs yazd─▒:Mikromarka severseniz a┼ča─č─▒daki modellere bir g├Âz at─▒n :) bu ara takip etti─čim saatler, birine teti─či ├žekece─čim ama hay─▒rl─▒s─▒

Avi-8 Flyboy Engineer - biraz b├╝y├╝k 42mm ├žap─▒yla ama ├žok kal─▒n de─čil, resimlerde ├žok iyi g├Âr├╝n├╝yor

Spinnaker Cahill midsize (saatin ebatlar─▒ m├╝kemmel)

WMT Subdiver ( bu da 40mm, Sub kasas─▒)

Oturmu┼č horolocik markalar i├žinse SKX serisi, Longines Hydroconquest veya Citizen Promaster olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

spinnaker ger├žekten ┼čahaneymi┼č kadran dokusu ├žok ho┼č g├Âr├╝n├╝yor indekslerde bir o kadar ho┼č.avi 8 de be─čendi─čim bir micro brand ancak genelde kasa ├žaplar─▒ b├╝y├╝k oluyor de─čerli ├Ânerileriniz i├žin te┼čekk├╝r ederim :thumbup: :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
westernboy

Mesaj westernboy » 13 Oca 2021, 20:15

g├Âr├╝┼člerinizi bekliyorum de─čerli forumda┼člar─▒m :champ: :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
westernboy

Mesaj fbC » 24 Oca 2021, 15:00

Horolojik olarak de─čerli markalardan ├Ârnekler verilmi┼č, ben olsam bunlar─▒n aras─▒nda tissot powermatic silicium se├žerdim, ├ž├╝nk├╝ her durumda tak─▒labilecek bir saat. ├çelik bilezi─čiyle hem dress hem casual olarak kullanilabilir.

Bende biraz ├žinli homage modellerden tavsiye vereyim.

San martin 62Mas, k├╝lt seiko 62mas modelinin ├žinli versiyonu. Yine seiko mekanizma bar─▒nd─▒r─▒yor i├žinde, safir cam, seramik bezel, 230 $ fiyata sahip.

Seagull 1963, kronofraf saatler i├žinde kendi tarihi olan ├Âzel bir saat. ├ľzel ├╝retimleri 400-500 $ band─▒nda, seri ├╝retimleri 150-180 $ aral─▒─č─▒nda bulabilirsin.

Spinnaker Hull, piyasadaki bence en yak─▒┼č─▒kl─▒ panerai homage modeli. 42 mm kasas─▒yla her bile─če uygun, asfalt zemin g├Âr├╝n├╝ml├╝ kadran─▒ bence harika. 250 ÔéČ fiyat─▒ var diye hat─▒rl─▒yorum.

Heimdallr monster, seiko monster homage modeli. 316l paslanmaz ├želik kasa, safir cam ve yine seiko mekanizmas─▒yla monster modelin yerine uygun fiyatl─▒ alinabilir. 180 $ fiyat─▒ mevcut.

Alpha Daytona, yukar─▒daki seagull ile ayn─▒ mekanizmaya sahip paul newman'a ait me┼čhur daytona'n─▒n ├žinli homage versiyonu. 175 $ fiyat─▒ var.

Son olarak saat seven herkesin bir tane gshock'a sahip olmas─▒ gerekti─čini d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝mden, casio dw5600e. Yerli sitelerden 500 tl band─▒nda bulunabilir.

Belirtti─činiz b├╝t├že ile bu modellerden 2, 3 adet alabilirsiniz. Uygun fiyatl─▒, dayan─▒kl─▒ k├╝├ž├╝k ├žapl─▒ bir koleksiyon olu┼čturmu┼č olursunuz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fbC

Kay─▒t: 01 Ara 2019, 21:17

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners