Sizce Bu 3 Seçenekten Hangisi Olmalı Yada Alternatifleriniz

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Sizce Bu 3 Seçenekten Hangisi Olmalı Yada Alternatifleri

Mesaj muci07 » 02 Oca 2022, 10:29

Zor seçim olmuş,hayırlı olsun
Kullanıcı avatarı
muci07

Mesaj Derici » 04 Oca 2022, 17:24

Byfree yazdı:ResimResim
Resim
Resim

Herkese merhaba saat sever abilerim arkadaşlarım öncelikle herkesin yeni yılını kutlar sağlık mutluluk huzur ve bol saatli bir yıl dilerim. Evet biliyorum uzun bir ara oldu tam 1 yıl 15 gün ama en sonunda bir karar verdim ve yukarıda resimlerdeki saati bugün itibari ile sipariş verdim ocak sonu gibi elime geçecek sanırım... Umarım doğru bir tercih olmuştur herkese iyi forumlar
Bu saatlerin içinde, benim tercihim de aynısı olurdu
Kullanıcı avatarı
Derici

Mesaj hb8 » 05 Oca 2022, 08:27

Tissot olan bana daha güzel göründü
Kullanıcı avatarı
hb8

Mesaj tanoren » 05 Oca 2022, 11:54

@Byfree
Güzel günlerde kullanın, bence çok şık bir model
Kullanıcı avatarı
tanoren

Mesaj SubSpeed » 09 Oca 2022, 15:11

Byfree yazdı:ResimResim
Resim
Resim

Herkese merhaba saat sever abilerim arkadaşlarım öncelikle herkesin yeni yılını kutlar sağlık mutluluk huzur ve bol saatli bir yıl dilerim. Evet biliyorum uzun bir ara oldu tam 1 yıl 15 gün ama en sonunda bir karar verdim ve yukarıda resimlerdeki saati bugün itibari ile sipariş verdim ocak sonu gibi elime geçecek sanırım... Umarım doğru bir tercih olmuştur herkese iyi forumlar

Çok rafine ve güzel bir tercih olmuş, elinize ulaştığında ayrıntılı inceleme ve kutu açılışınızı bekliyoruz :champ:
Kullanıcı avatarı
SubSpeed

Mesaj Byfree » 10 Mar 2022, 00:14

Merhaba sevgili saat sever abilerim kardeşlerim bugün itibari ile Hamilton Khaki Aviation X-wind Auto Chrono H77906940 model saat 70 gün aradan sonra elime ulaştı ve sizleride daha fazla merakta bırakmadan paylaşmak istedim
İlk saatim ve ilk isvçre saatim olması dolayısı ile gayet hoş ve şık duruyor şuan için tek sorun tekstil kayışı yeni olması sebebi ile epey sert zamanla yumuşayacağını tahmin ediyorum onun dışında herşeyi ile harika görünüyor. Umarım birgün, hekesin gönlündeki saat'e kavuşmasını dilerim

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Byfree

Önceki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 81 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners