Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Timex

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Timex

Mesaj kocak04 » 10 Mar 2010, 19:33

Herkese selamlar.Markafoni'de Timex saatler indirime girmiş.Güzel otomatik saatler var ve fiyatları da uygun.Ben özellikle şu modeli beğendim:
http://www.kronoshop.com/en/orologio-timex-automatici-t2d951-P436.htm
İlk otomatik saatim olacak eğer alırsam yorumlarınızı bekliyorum.Fiyatıda 150 TL gibi birşey..
Aynı modelin metal kayış ve siyah kadran seçeneğide var..
Kullanıcı avatarı
kocak04

Re: Timex

Mesaj nickynick » 10 Mar 2010, 19:40

Güç rezervli,24 saat göstergeli ve tarihli bir otomatik saat için harika bir fiyat bence. Bitmeden hemen al derim. Ben de 70'lerden bir Timex kullanıyorum :)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj kocak04 » 10 Mar 2010, 19:48

Yorum için teşekkürler.Gerçekten kararsız kaldım daha iyi modelleri sabahtan tükendi :) Peki sizce metal kayışlı mı yoksa deri kayışlı modeli mi almalıyım?
Kullanıcı avatarı
kocak04

Mesaj Frax » 10 Mar 2010, 19:52

Modeli güzel fiyatı da iyi ancak Timex ABD menşeili mi yoksa Çin menşeili mi? Çin ise hiç gerek yok ancak ben ABD diye biliyorum, öyleyse çok güzel bir saat.Benim oyum deriye ama başka saatin var mı ve onlar metal mi deri bu da önemli farklılık olsun :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj nickynick » 10 Mar 2010, 19:55

Deri kayış her gün kullanımda, 6 ay kadar sonra yıpranmaya başlar, ama çelikte böyle bir sorun olmaz. Ben de kontrol ettim markafoni'den, aralarında 10 lira fark var. Bence çelik kordonluyu tercih et
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj nickynick » 10 Mar 2010, 19:56

Frax1 yazdı:Modeli güzel fiyatı da iyi ancak Timex ABD menşeili mi yoksa Çin menşeili mi? Çin ise hiç gerek yok ancak ben ABD diye biliyorum, öyleyse çok güzel bir saat.Benim oyum deriye ama başka saatin var mı ve onlar metal mi deri bu da önemli farklılık olsun :)

Timex Amerikan frax1
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj Frax » 10 Mar 2010, 19:58

Emin olamadığım için sordum.Zaten Bush veya Obama takıyor diye bir söylenti de vardı :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj sifujack » 10 Mar 2010, 20:00

evet ama çin üretimi ve otomatik kalibrelerinin tamamı çin kalibresi asla itibar etmeyin pişman olabilirsiniz ,150 tl bile olsa tavsiye etmem ,kalitesi japonlarla karşılatırılmaz kaliteli ve ucuz otomatik için japonlardan şaşmayın
belki bu dediğime karşı çıkan olaccak ama gerçek bu
le Turc genereux
Kullanıcı avatarı
sifujack

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners