Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Longines Bilgi

Hakkında Bilgi Almak İstediğiniz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Danışma Platforumu Bölümünde Yeni Saatinizle İlgili Bütçe ve Marka/Model Bazlı Tavsiye ve Kullanıcı Tecrübesi Talebinde Bulunabilirsiniz. Düşünülen Kriterlerin Detaylı Olarak Belirtilmesi Üyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmasını ve Tecrübelerini Paylaşmalarını Sağlayacaktır. Lütfen Açtığınız Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir Şeklinde Yazmayınız. Sorulan Saatin Model Fotoğrafı, Özellikleri ve Öncelikle Kendi Yorumlarınızı Ekleyerek Sorunuz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Longines Bilgi

Mesaj Frax » 03 Mar 2010, 17:45

Üst sınıftan saat edinme konusunu clk daha iyi bilir.Hangi yöntem hangi bütçe vs ona sormak lazım beni aştı bu konu :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Clk » 03 Mar 2010, 17:51

Frax, Mech saate ihtiyaci olan bir arkadas degil. Zaten ihtiyac icin bir saate bu kadar parada verilmez. Git al bir Casio G-Shock oku zamani hatta o bile pahali :)

Burada Mech'in amaci anladigim kadari ile yavas yavas cok kaliteli bir saate dogru yönelmek. Bunun da belli asamalari var. Bugünden yarina olmuyor maalesef.

Not: Hem sanada saat bakacagiz daha... Senden haber gelmesini bekliyoruz :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Frax » 03 Mar 2010, 17:54

Ben elimdeki saatleri 200 liraya satıp yeni saat almak istemem.Onun yerine uzun süre beklemeyi göze alabilirim ki alacağım da böyle giderse :) burada şu an yardıma ihtiyacı olan mech, bana daha vakit var.
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj Clk » 03 Mar 2010, 17:57

Frax sana ucmadan birseyler secelim. Ne bileyim Patek yada AP cok ucuk olur. Onun yerine sana bir IWC Spitfire Doppelchronograph alalim :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Frax » 03 Mar 2010, 18:25

Babamın banka hesabını sıfırlayıp geleyim ben bunlar kesmez :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj mech16 » 03 Mar 2010, 19:09

clk;
avatarımı ayarladım. bir Vacheron koydum ama çok küçük oldu pek görülmüyor..daha sonra değiştiririm..

frax;
ben de zaten şu an sahip olduğum saatleri yok pahasına satıp yeni bir saat almam. ama daha bilinçli bir saatsever olarak ihityaçtan değil, zevk ve hobi için saat sahibi olacaksam otomatik, isviçre, ileride çok değer kaybetmeyecek bir saat almak amacım var. eğer ileride çok param olursa bu saat de durur ve ben de istediğim yeni bir tanesini alırım. param olmazsa da üstüne koyarak yeni bir tane alabilirim. tabii bu virüs insanın kanına bir kez girdi mi yeni saatler peşinde koşmayı engellemek de çok zor... Pırlant'tan gidip bir Oris almamak için kendimi zor tutuyorum :)
Kullanıcı avatarı
mech16

Mesaj Clk » 03 Mar 2010, 19:45

Hastalik bu, bizlerde hastayiz :) ama en azindan dogru yoldayiz :)

Oris cok iyi satte.... hangi Oris?
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj mech16 » 03 Mar 2010, 20:45

@clk butce acisindan Oris dedim. 3000 tl ye kadar secebilecegim cok cesiti var anlaminda...
Kullanıcı avatarı
mech16

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Danışma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners