Seiko Spb143 vs Seiko Spb381

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Seiko Spb143 vs Seiko Spb381

Mesaj vllkan » 12 ┼×ub 2024, 09:03

kethuda57 yazd─▒:Spb381 modelini inceleme ┼čans─▒m olmad─▒ ancak gmt oldu─ču i├žin kal─▒n bir kasad─▒r diye d├╝┼č├╝n├╝yorum. Spb143 model bende var keyifle kullan─▒yorum. Ama orjinal bilezi─čiyle de─čil tabiki :) Seiko bilezik konusunda maalesef tamamen hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒. Ama neyse ki bu soruna ├ž├Âz├╝m olarak Uncle Seiko yeti┼čiyor. Seikonun o kaba bileziklerine g├Âre ├žok daha naif ve kaliteli bilezikler ├╝retiyorlar. Bilek k─▒sm─▒ 18mm ile bitiyor ve ├žok daha rahat, konforlu bir kullan─▒m sa─čl─▒yor. E─čer metal bilezik ile kullan─▒lmayacak ise silikon ve kanvas kordonlarla da kullanilabilir.
Resim

Konuya ilginize te┼čekk├╝r ederim. SPb143 i├žin kay─▒┼č canavar─▒ denmesinin nedenini sizin foto─čraf─▒n─▒zdan da internetteki farkl─▒ kay─▒┼člarla olan foto─čraflar─▒ndan da anlayabiliyorum. Bilezik ├žok yak─▒┼čm─▒┼č g├╝zel g├╝nlerde kullan─▒n. Hen├╝z ne yaz─▒k ki saatleri deneme ┼čans─▒ bulamad─▒m, bu arada tabi farkl─▒ alternatiflere de savruluyorum ama kendimi tutmaya ├žal─▒┼č─▒yorum :D ├ľzellikle Christopher Ward'─▒n C65 Dune Black Dial'a tam olarak vurulsam da Tr ye sat─▒┼člar─▒n─▒n olmamas─▒ b├╝y├╝k problem. ├çokta kafam─▒ kar─▒┼čt─▒rmak istemiyorum bakal─▒m neler olacak :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vllkan

Kay─▒t: 24 Mar 2021, 08:16

Mesaj vllkan » 14 ┼×ub 2024, 21:20

Arkada┼člar iki saati de bug├╝n deneyebildim. Koldaki hissiyat─▒ spb143 ├╝n daha iyi geldi. B├╝y├╝k ihtimalle boyutlar─▒n─▒n bana daha uygun olmas─▒ndan dolay─▒. Spb381'in ye┼čil rengi ├žok g├╝zel olsa da gmt ├Âzelli─či fark edilecek bir kal─▒nl─▒─ča neden oluyor. ─░ki model de tam i├žime sinmedi─či i├žin bir s├╝re daha d├╝┼č├╝nece─čim, ba┼čka bir modele kaymazsam spb143 ├╝ alaca─č─▒m. Konuya ilgi g├Âsteren t├╝m arkada┼člara te┼čekk├╝rler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vllkan

Mesaj kesikparmak » 14 ┼×ub 2024, 22:59

─░ki modelde de i├žine sinmeyen bir ┼čeyler olduysa her ikisini de alma. Ald─▒ktan sonra da sinmiyor ├ž├╝nk├╝. S├╝rekli i├žine sinmeyen k─▒s─▒mlar─▒ g├Âz├╝ne bat─▒p duruyor. Farkl─▒ model aray─▒┼č─▒na girmen daha do─čru olur.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kesikparmak

Kay─▒t: 30 Kas 2020, 00:28

Mesaj vllkan » 15 ┼×ub 2024, 11:51

kesikparmak yazd─▒:─░ki modelde de i├žine sinmeyen bir ┼čeyler olduysa her ikisini de alma. Ald─▒ktan sonra da sinmiyor ├ž├╝nk├╝. S├╝rekli i├žine sinmeyen k─▒s─▒mlar─▒ g├Âz├╝ne bat─▒p duruyor. Farkl─▒ model aray─▒┼č─▒na girmen daha do─čru olur.

Bana da ├Âyle geliyor hakl─▒s─▒n─▒z. Driver saat arzumu belki ge├žici bir ├ž├Âz├╝mle giderip (citizen, orient gibi; orient mako kullan─▒p ├žok memnun kalm─▒┼čt─▒m) b├╝t├že artt─▒rabildi─čim d├Ânemlerde Longines Legend Diver yeni ├ž─▒kan 39mm i olabilir gibime geliyor. Tabi ben b├╝t├žeyi denkle┼čtirene kadar ba┼čka ba┼čka cezbedici modeller ├ž─▒kmazsa :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vllkan

Mesaj mturann » 15 ┼×ub 2024, 16:37

─░├žinize sinmeyen saati almay─▒n
Hedef hep ilerde duruyor
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014, 18:00

├ľnceki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners