TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Seiko 5 sport ve tek saat ma─čazas─▒

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Seiko 5 sport ve tek saat ma─čazas─▒

Mesaj fmbozdag » 12 Eki 2021, 15:07

Herkese merhabalar.Morhipodaki tek saat magazas─▒ saticisindan Seiko 5 sport srpd65 model bi saat aldim. Saat elime dun ge├žti. Deneme i├žin saati kurdum belgelerine bakayim derken ayd─▒n saate ait herhangi bi ibare goremedim. Halbuki a├žiklama kisminda "├╝r├╝nlerimiz ayd─▒n saat'in ├╝r├╝nleridir" ibaresi yer almaktaydi. Sonra magazayi arastirdigimda garantisini kendisi verdigiyle ilgili yorumlar g├Ârd├╝m. ├ťr├╝n orijinal g├Âr├╝nuyor. Fiyat─▒ da hopi indirimiyle 1570Ôé║ gibi uygun bi fiyata geldi.
Sonu├ž olarak firma guvenilir mi? Saati geri gondermeli miyim?
Sapma degerleri 1 g├╝nluk kutuda durur vaziyette +15 sn. Sizce bu deger normal mi? Zamanla duzelir mi?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fmbozdag

Kay─▒t: 19 Eyl 2021, 18:06

Re: Seiko 5 sport ve tek saat ma─čazas─▒

Mesaj ahmeddd » 12 Eki 2021, 15:57

saat orjinaldir bu konuda i├žiniz rahat olsun fakat garanti gerektirecek bir sorunla kar┼č─▒la┼č─▒rsan─▒z kendi b├╝nyelerinde ├ž├Âzmeye ├žal─▒┼č─▒yorlar.ayd─▒n saate g├Ândermiyorlar. distrib├╝t├Âr garantili de─čil i┼čin ger├že─či.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ahmeddd

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 27 Eyl 2018, 15:27

Mesaj Etyg » 12 Eki 2021, 22:15

Tek saat ma─čazas─▒ndan bir ka├ž saat bende ald─▒m. Distrib├╝t├Âr garantili olmasada kendi b├╝nyesinde tamir yedek par├ža gibi i┼člemleri ger├žekle┼čtiriyor. Ve en sevdi─čim y├Ânleri saatler genelde vitrin saati gibi etiketleri ├ž─▒kmadan jelatinleri ├╝zerinde geliyor.

LND-L29 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Etyg

Kay─▒t: 11 Oca 2020, 09:33

Mesaj hknmtn » 13 Eki 2021, 00:39

fmbozdag yazd─▒:Herkese merhabalar.Morhipodaki tek saat magazas─▒ saticisindan Seiko 5 sport srpd65 model bi saat aldim. Saat elime dun ge├žti. Deneme i├žin saati kurdum belgelerine bakayim derken ayd─▒n saate ait herhangi bi ibare goremedim. Halbuki a├žiklama kisminda "├╝r├╝nlerimiz ayd─▒n saat'in ├╝r├╝nleridir" ibaresi yer almaktaydi. Sonra magazayi arastirdigimda garantisini kendisi verdigiyle ilgili yorumlar g├Ârd├╝m. ├ťr├╝n orijinal g├Âr├╝nuyor. Fiyat─▒ da hopi indirimiyle 1570Ôé║ gibi uygun bi fiyata geldi.
Sapma degerleri 1 g├╝nluk kutuda durur vaziyette +15 sn. Sizce bu deger normal mi? Zamanla duzelir mi?

Sapmas─▒ zamanla biraz daha iyile┼čebilir ama iyile┼čmese de Seiko'nun 4R36 i├žin iddia etti─či aral─▒kta zaten. G├Ândermeyin keyifle kullan─▒n bence. Piyasaya g├Âre uygun fiyata g├╝zel bir saat. Hay─▒rl─▒ olsun.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj Oktay06 » 30 Eki 2021, 21:11

fmbozdag yazd─▒:Herkese merhabalar.Morhipodaki tek saat magazas─▒ saticisindan Seiko 5 sport srpd65 model bi saat aldim. Saat elime dun ge├žti. Deneme i├žin saati kurdum belgelerine bakayim derken ayd─▒n saate ait herhangi bi ibare goremedim. Halbuki a├žiklama kisminda "├╝r├╝nlerimiz ayd─▒n saat'in ├╝r├╝nleridir" ibaresi yer almaktaydi. Sonra magazayi arastirdigimda garantisini kendisi verdigiyle ilgili yorumlar g├Ârd├╝m. ├ťr├╝n orijinal g├Âr├╝nuyor. Fiyat─▒ da hopi indirimiyle 1570Ôé║ gibi uygun bi fiyata geldi.

Hocam bende seiko 5 sports bak─▒yorum ama bu fiyatlara bulmam m├╝mk├╝n m├╝d├╝r? Hopi indirimden bizde faydalanabilir miyiz? Fiyatlarlar 3k civar─▒ hep?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Oktay06

Kay─▒t: 16 A─ču 2021, 14:32

Mesaj Oktay06 » 30 Eki 2021, 21:15

En az─▒ndan hangi sitelerde uygun fiyatl─▒ fikriniz varsa ├žok sevinirim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Oktay06

Kay─▒t: 16 A─ču 2021, 14:32

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners