Edip Saat Galerisi Longines Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

oris big crown bronz vs longines heritage diver bronz

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj Mmt89 » 29 May 2021, 01:56

herkeze merhaba bu aralar yeni bir saat arayisindayim bu iki saat arasinda kaldim siz olsaniz hangisini secerdiniz? bronz kasa yesil kadran farkli onerilerede acigim diver ,pilot,dress fark etmez cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

Resim
Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mmt89

Kay─▒t: 09 Mar 2021, 10:10

Mesaj Mmt89 » 29 May 2021, 15:40

ilaveten rado captain cook bronz
Resim

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mmt89

Re: oris big crown bronz vs longines heritage diver bronz

Mesaj Umutt » 29 May 2021, 16:42

Payla┼čt─▒─č─▒n─▒z Oris in halihaz─▒rda kullan─▒c─▒s─▒y─▒m, bu saati iki kez sat─▒p ├╝├ž├╝nc├╝ye tekrar ald─▒m. Bence bu model cidden ├žok ├Âzel bir model.. Tarih├žesi, proporsiyonu, tasar─▒m─▒n─▒n ├Âzg├╝nl├╝─č├╝ ve kadrandaki yesilin tonuyla benim i├žin bulundu─ču fiyat aral─▒─č─▒nda halen rakipsiz konumda.

Buna kar┼č─▒l─▒k Longines in yeni bronz lld si de ├žok iddiali bir rakip ve bence estetik olarak ger├žekten ├žok ba┼čar─▒l─▒.. Tarih├ži ve tasar─▒m dili ile ilgili yukar─▒da Oris i├žin yazd─▒klar─▒m─▒n tamam─▒ ve belki de fazlas─▒ bu model i├žin de ge├žerli. Longines in kadraninda , kenardan merkeze do─čru siyahtan ye┼čile gelen ├žok ├Âzel bir tonlama kullan─▒lm─▒┼č, ayr─▒ca kullan─▒lan bronz alasiminda, bak─▒r─▒n yo─čunlu─ču kasadaki rose gold vurguyu artt─▒r─▒yor.

Rado Captain Cook serisine genel olarak al─▒┼čamad─▒m Ben , ayr─▒ca bu modelin ye┼čil tonunu be─čenmiyorum.

├ľzetle Oris ve Longines in her ikisi de ├žok g├╝├žl├╝ ve fiyatlar─▒n─▒n kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ veren modeller.. ┼×ahsen estetik olarak Lld yi, proporsiyon olarak orisi bir t─▒k ├Ân planda buluyorum. Her iki model de eta mekanizma kullan─▒yor. ─░ki modelin fiyat─▒ aras─▒nda 500 dolarl─▒k bir fark var , bence e─čer koleksiyondaki tek diver ya da ├╝st segment saat olacaksa Longines Legend diver tercih edilmeli , e─čer kalabalik say─▒labilecek bir koleksiyonunuz var ve diver kontenjan─▒n─▒z doluysa o zaman Oris daha mant─▒kl─▒ olur.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Mmt89 » 30 May 2021, 23:43

Umutt yazd─▒:Payla┼čt─▒─č─▒n─▒z Oris in halihaz─▒rda kullan─▒c─▒s─▒y─▒m, bu saati iki kez sat─▒p ├╝├ž├╝nc├╝ye tekrar ald─▒m. Bence bu model cidden ├žok ├Âzel bir model.. Tarih├žesi, proporsiyonu, tasar─▒m─▒n─▒n ├Âzg├╝nl├╝─č├╝ ve kadrandaki yesilin tonuyla benim i├žin bulundu─ču fiyat aral─▒─č─▒nda halen rakipsiz konumda.

Buna kar┼č─▒l─▒k Longines in yeni bronz lld si de ├žok iddiali bir rakip ve bence estetik olarak ger├žekten ├žok ba┼čar─▒l─▒.. Tarih├ži ve tasar─▒m dili ile ilgili yukar─▒da Oris i├žin yazd─▒klar─▒m─▒n tamam─▒ ve belki de fazlas─▒ bu model i├žin de ge├žerli. Longines in kadraninda , kenardan merkeze do─čru siyahtan ye┼čile gelen ├žok ├Âzel bir tonlama kullan─▒lm─▒┼č, ayr─▒ca kullan─▒lan bronz alasiminda, bak─▒r─▒n yo─čunlu─ču kasadaki rose gold vurguyu artt─▒r─▒yor.

Rado Captain Cook serisine genel olarak al─▒┼čamad─▒m Ben , ayr─▒ca bu modelin ye┼čil tonunu be─čenmiyorum.

├ľzetle Oris ve Longines in her ikisi de ├žok g├╝├žl├╝ ve fiyatlar─▒n─▒n kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ veren modeller.. ┼×ahsen estetik olarak Lld yi, proporsiyon olarak orisi bir t─▒k ├Ân planda buluyorum. Her iki model de eta mekanizma kullan─▒yor. ─░ki modelin fiyat─▒ aras─▒nda 500 dolarl─▒k bir fark var , bence e─čer koleksiyondaki tek diver ya da ├╝st segment saat olacaksa Longines Legend diver tercih edilmeli , e─čer kalabalik say─▒labilecek bir koleksiyonunuz var ve diver kontenjan─▒n─▒z doluysa o zaman Oris daha mant─▒kl─▒ olur.
merhaba yorumlariniz ve tavsiyeniz icin tesekkur ederim benimde aslinda 1. tercihim oris 2. longines ikisi arasinda kaldim canli gorup ikisinide kola takinca netlesecek kafamda

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mmt89

Mesaj g├Ârkemk » 01 Haz 2021, 12:38

longines daha kaliteli her anlamda ama stiller ve fiyatlar aras─▒nda fark var
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
g├Ârkemk

Kay─▒t: 02 Eyl 2016, 14:57

Mesaj mbs1905 » 09 Haz 2021, 10:20

Longines'i daha ├žok sevmeme ra─čmen bu iki model aras─▒nda Oris bence daha g├╝zel.
Burak
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mbs1905

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 11 Oca 2019, 21:48

Mesaj evrenrt » 09 Haz 2021, 22:25

Teknik ├Âzelliklerini bilmiyorum, s─▒rf estetik olarak bak─▒nca Oris daha g├╝zel g├Âz├╝k├╝yor. Ama LonginesÔÇÖin kordonu daha ┼č─▒k duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
evrenrt

Kay─▒t: 06 ┼×ub 2019, 14:39

Mesaj ylmaz94 » 10 Haz 2021, 13:55

Bence de oris ├žok daha klas duruyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ylmaz94

Kay─▒t: 20 May 2019, 15:52

Mesaj Mmt89 » 11 Haz 2021, 21:00

herkeze yorumlari icin tesekkur ederim oris te karar kildim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Mmt89

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners