Spora başlıyorum :)

Saatlerle İlgili Kültür Sanat ve Saat Fotoğrafçılığı Üzerine Paylaşımlar

Spora başlıyorum :)

Mesaj worldtime » 24 Şub 2020, 14:01

Tsf ile tanıştıktan sonraki süreçte aldığım saatlerin hepsi ya otomatik yada kurmalı spora yaparken bunların zarar görebileceğini düşünüyorum [emoji848]
Sizlerin tavsiyesi ile spora uygun saat alacağım önerilerinizi bekliyorum :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
worldtime

Re: Spora başlıyorum :)

Mesaj morningstar » 24 Şub 2020, 14:25

worldtime yazdı:Tsf ile tanıştıktan sonraki süreçte aldığım saatlerin hepsi ya otomatik yada kurmalı spora yaparken bunların zarar görebileceğini düşünüyorum [emoji848]
Sizlerin tavsiyesi ile spora uygun saat alacağım önerilerinizi bekliyorum :)

Ben samsung fit 2 yi kullanıyorum sporda gayet memnunum.Hatta spor dışında haftasonlari falanda takip kullabilirsiniz aramaları mesajları falanda gösteriyor

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
morningstar

Re: Spora başlıyorum [emoji3]

Mesaj worldtime » 24 Şub 2020, 14:38

Bakıyorum hemen [emoji106]

Kullanıcı avatarı
worldtime

Mesaj danGerfuLL » 24 Şub 2020, 15:19

Xiaomi Mi Band 5

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

Mesaj justaguy » 24 Şub 2020, 16:03

Ben Xiaomi Mi Band 4 kullanıyorum. Daha çok kalp atışlarımı takip etmek için. Sargının bittiği yerden boks eldiveninin altına takıyorum, şimdiye kadar dayanıklılık ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım.

Bunun dışında gelen sms ve whatsapp mesajlarını ekranda gösterebiliyor (metin ve gönderen).

Gelen arama olunca kimin aradığını gösteriyor fakat sadece reddedebiliyorsunuz.

Spotify'ı kontrol edebiliyor fakat müzik menüsünde her girdiğinizde 1-2 sn bekletiyor. Ben spor yaparken müzik dinlemediğim için beni etkilemiyor.

Uykuyu da takip ediyor. İnternette hassas takip edemiyor diyorlar fakat bence mantıklı sonuçlar veriyor. Derin uyku/hafif ukyu diye ayırt ediyor. Tek sıkıntısı gece saat 10'dan sonraki uykuları takip ediyor.

Şarjı uzun süre dayanıyor.

Bence başlangıç için fiyat/performans olarak ideal :thumbup: 180 liraya hepsiburadadan aldım. Belki de ileride spor yaparken hiçbirşey takmak istemeyeceksiniz. O nedenle pahalı birşey almamakta fayda var.

Selamlar
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj worldtime » 24 Şub 2020, 16:23

justaguy yazdı:Ben Xiaomi Mi Band 4 kullanıyorum. Daha çok kalp atışlarımı takip etmek için. Sargının bittiği yerden boks eldiveninin altına takıyorum, şimdiye kadar dayanıklılık ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım.

Bunun dışında gelen sms ve whatsapp mesajlarını ekranda gösterebiliyor (metin ve gönderen).

Spotify'ı kontrol edebiliyor fakat müzik menüsünde her girdiğinizde 1-2 sn bekletiyor. Ben spor yaparken müzik dinlemediğim için beni etkilemiyor.

Uykuyu da takip ediyor. İnternette hassas takip edemiyor diyorlar fakat bence mantıklı sonuçlar veriyor. Derin uyku/hafif ukyu diye ayırt ediyor. Tek sıkıntısı gece saat 10'dan sonraki uykuları takip ediyor.

Bence başlangıç için fiyat/performans olarak ideal :thumbup: 180 liraya hepsiburadadan aldım. Belki de ileride spor yaparken hiçbirşey takmak istemeyeceksiniz. O nedenle pahalı birşey almamakta fayda var.

Selamlar

Bilgilendirici yazınız için çok teşekkür ederim. Dedikleriniz baz alındığında alınabilir çok teşekkür ediyorum [emoji4]

Kullanıcı avatarı
worldtime

Mesaj justaguy » 24 Şub 2020, 16:44

worldtime yazdı:
justaguy yazdı:Ben Xiaomi Mi Band 4 kullanıyorum. Daha çok kalp atışlarımı takip etmek için. Sargının bittiği yerden boks eldiveninin altına takıyorum, şimdiye kadar dayanıklılık ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım.

Selamlar

Bilgilendirici yazınız için çok teşekkür ederim. Dedikleriniz baz alındığında alınabilir çok teşekkür ediyorum [emoji4]

Rica ederim :champ:
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj Devilcrazy35 » 12 Mar 2021, 20:05

Yazı için ben de teşekkür ederim.Spora başlamayı düşünüyordum çok faydalı oldu.

SM-A920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Devilcrazy35

Dön TSF Kültür Sanat Fotoğraf - Art & Culture Photograpy

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners