Armani Saat Arka Kapak Kapanma Sorunu Bilgi

Saat Mekanizmalar─▒ ve Teknik Bilgiler Konusunda Payla┼č─▒m B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Mekanizmalar─▒ B├Âl├╝m├╝nde Bir├žok Mekanizma ├ťreticisi Firman─▒n Model, Kalbre ve Makine Verilerine Detayl─▒ Foto─čraflar─▒ ile Ula┼čabilirsiniz. Ayr─▒ca Saatlerde Kullan─▒lan Teknolojileri A├ž─▒klayan Detayl─▒ Bilgilendirme Konular─▒n─▒ Okuyabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Armani Saat Arka Kapak Kapanma Sorunu Bilgi

Mesaj midnigthhh » 22 Mar 2023, 14:20

Arkadaslar uzun zaman once aldigim satisi uzun zamandir yapilmayan armani marka bir saatim var saatciye pil degisimi yaptirdiktan sonra su almaya baslayan saati konyali saate gonderdim sorunu cozmeleri icin lakin onlarda saatin kapagini japonla yapistirip bana geri yollamislar, 2 kez bu sureci yasayinca saatten sogudum attim kenara simdi yeniden aktif etmek istiyorum mumkunse size danismak istedim .

Saate baska bir kapak uydurulabilinirmi veya bu ikapagi iscilikle yapistirmadan duzeltebilecek bir usta varmidir ulkemizde ,

Saat armani 0673 standart gecmeli kapagi var

Fikir verirseniz mutlu olurum...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
midnigthhh

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 12 Kas 2012, 01:11

Re: Armani Saat Arka Kapak Kapanma Sorunu Bilgi

Mesaj Heesh » 23 Mar 2023, 13:39

Normalde contas─▒ de─či┼čir kapa─č─▒n ismini ┼čuan yanl─▒z yazm─▒┼č olabilirim gasket te olabilir sonr kapat─▒rlar iyi bir tamirciye g├Ânderir iseniz ├ž├Âzerler. Cengiz usta vard─▒ Ayval─▒k ta┼č─▒nda kargo ile saat tamiri al─▒yor san─▒r─▒m bildi─čim kadar─▒ ile

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Heesh

Kay─▒t: 30 Eki 2015, 16:00

Re: Armani Saat Arka Kapak Kapanma Sorunu Bilgi

Mesaj tarabya28 » 23 Mar 2023, 22:45

anla┼č─▒lan saatin kapa─č─▒ civatayla kapamal─▒├ž bu tip saatleri sak─▒n almay─▒n arkada┼člar bedava bile olsa almay─▒n saatin arka kapa─č─▒ vidal─▒ olsun d├Ânerek g├Âvdeye girsin bu saatlerde asla s─▒k─▒nt─▒ olmaz ama civatal─▒ olursa e─člir b├╝k├╝l├╝r dandik saat├žiye ├žatarsan─▒z japonla tuttururlar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tarabya28

Kay─▒t: 11 Mar 2022, 18:36

D├Ân TSF Saat Mekanizmalar─▒ & Teknik Bilgiler - Movements & Technical Info

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners