Dedeyadigar覺 Bu Saatlerin Deerini Bilen Var m覺? (Aqua)

Antika Saatler ve Cep Saatleri zerine Payla覺mlar

Dedeyadigar覺 Bu Saatlerin Deerini Bilen Var m覺? (Aqua)

Mesaj modi » 13 May 2021, 20:19

https://www.hizliresim.com/c5j54xy

https://www.hizliresim.com/2hg5nzj

Arkadalar en cok bu ortadaki AQUA marka saati merak ettim c羹nk羹 1940-50 lerden kalma olabilir ve arkas覺nda da alt覺n kaplama olduu yaz覺yor. Ama internette hi癟 emsalini bulamad覺m. Nedir ne deildir?

Bu AQUA markas覺na ait hi癟 bilgi bulamad覺m nas覺l oluyorki 1940-1950 lerde swiss mekanizma pilli alt覺n kaplama saat 羹retiyor ama internette hi癟 bilgi yok. Bu modelin 癟er癟evesi ve say覺lar rolexin eski bir aqua modeline benziyor ama saatin 羹st羹nde rolex diye bir ibare yok.
Kullan覺c覺 avatar覺
modi

Kay覺t: 29 Nis 2020, 11:17

Re: Dedeyadigar覺 Bu Saatlerin Deerini Bilen Var m覺? (Aqua)

Mesaj hknmtn » 13 May 2021, 23:58

Maddi olarak 癟ok bir deerleri olduunu d羹羹nm羹yorum. ok say覺da, 癟ok daha temiz Serkisoflar ve Citizenler zaten uygun denilebilecek fiyatlarda. Aqua'ya gelince ben onun yeni 羹retim olduunu d羹羹n羹yorum. Swiss Made yaz覺s覺n覺 paylat覺覺n覺z fotoraflarda g繹remedim. Bir ustaya g繹t羹r羹p mekanizmas覺na bakt覺r覺n. Daha net bir eyler 繹renebilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
hknmtn

Kay覺t: 24 Au 2018, 23:47

Mesaj modi » 14 May 2021, 07:18

hknmtn yazd覺:Maddi olarak 癟ok bir deerleri olduunu d羹羹nm羹yorum. ok say覺da, 癟ok daha temiz Serkisoflar ve Citizenler zaten uygun denilebilecek fiyatlarda. Aqua'ya gelince ben onun yeni 羹retim olduunu d羹羹n羹yorum. Swiss Made yaz覺s覺n覺 paylat覺覺n覺z fotoraflarda g繹remedim. Bir ustaya g繹t羹r羹p mekanizmas覺na bakt覺r覺n. Daha net bir eyler 繹renebilirsiniz.

Hocam Aqua n覺n arkas覺nda Swiss mekanizma olduu ve 24K alt覺n kaplama olduu yaz覺yor, tasar覺m olarak bana da yeni gibi geldi ancak babaannem babas覺na ait olduunu s繹yl羹yor ve internette hi癟 bilgi yok marka hakk覺nda. Logosu da arka resminde belli, 繹yle b覺rak覺y覺m resmini;

https://www.hizliresim.com/rkbkz9r
Kullan覺c覺 avatar覺
modi

Mesaj Okanito » 14 May 2021, 14:19

襤svi癟re mekanizma olmas覺 襤svi癟re saati olmas覺 demek deil. Keza quartz tip bir saat, tasar覺m ve mekanizma dikkate al覺nd覺覺ndan d羹羹nd羹羹n羹z kadar eski deildir. Bilinen bir marka deil, bu kadar y覺ld覺r sekt繹r羹 takip ederim, ne forumda ne baka mecralarda bu markayla ilgili bir ey okudum, g繹rd羹m. Ezc羹mle maddi bir deeri yoktur bu saatin. Siz bak覺m覺n覺 yapt覺r覺p dedeyadigar覺 saatinizin an覺lar覺yla keyfini 癟覺kar覺n. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Kay覺t: 10 May 2012, 13:49

Mesaj ermansire » 15 May 2021, 13:07

Maddi bir deeri yoktur, manevi olarak saklayabilirsiniz.
instagram.com/ermansire
Kullan覺c覺 avatar覺
ermansire

Kay覺t: 05 Ara 2012, 14:47

Mesaj modi » 15 May 2021, 13:41

Teekk羹r ederim. Peki Ankara da bu saatleri restore ettirebileceim bir yer biliyor musunuz.
Kullan覺c覺 avatar覺
modi

Mesaj evrenrt » 15 May 2021, 18:53

modi yazd覺:Teekk羹r ederim. Peki Ankara da bu saatleri restore ettirebileceim bir yer biliyor musunuz.
K覺z覺layda Mustafa G羹ngenci bir arkada覺m覺n eski ve nadir bir seikosunu tamir etmiti, memnun kald覺. Onu deneyebilirsiniz.

Telefonu burda var:
https://www.instagram.com/omega.saat/

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
evrenrt

Kay覺t: 06 ub 2019, 14:39

D繹n TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 18 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners