Hublot King Power FB & GS Limited Edition Tan覺t覺m Etkinlii

TSF Club ve Saat Markalar覺 zel Etkinlikleri 襤le 襤lgili B繹l羹m

Re: Hublot King Power FB & GS Limited Edition Tan覺t覺m Etkinl

Mesaj onatozer » 21 Oca 2015, 17:10

Hublot'a bazen cok yuklenildigini dusunuyorum. bu fiyat aral覺覺nda ETA mekanizma konusunda iwc ve Franck Muller gibi markalar da var. Bu durum tabii ki hublot'u ya da diger markalar覺 hakli 癟覺kartm覺yor ama geldigimiz y覺llarda hublot'nun da kemiklemi alt覺 Vidali bezelli bir Tasar覺m覺 oldugunu hepimizin kabul etmesi gerekiyor sanki. Limitli bol renkli modelleri herkes gibi ben de eletiriyorum ancak bunu hublot ile birlikte en cok yapan marka AP :evil: Royal Oak Offshore serisinin yukar覺daki modellerden hicbir farki oldugunu d羹羹nm羹yorum. :roll: g繹rsel olarak beenmeyenlere hicbir elestrim yok, hatta cogu Modeli ben de ciddi sekilde cirkin buluyorum ancak aralarda gayet 覺k ve kaliteli modellerinin de Hakk'覺n覺 vermek Laz覺m diye dusunuyorum.
"Watch Idiot Savant"
Kullan覺c覺 avatar覺
onatozer

Kay覺t: 27 Nis 2010, 17:02

Mesaj Bg17 » 21 Oca 2015, 22:14

OnatOzer yazd覺:Hublot'a bazen cok yuklenildigini dusunuyorum. bu fiyat aral覺覺nda ETA mekanizma konusunda iwc ve Franck Muller gibi markalar da var. Bu durum tabii ki hublot'u ya da diger markalar覺 hakli 癟覺kartm覺yor ama geldigimiz y覺llarda hublot'nun da kemiklemi alt覺 Vidali bezelli bir Tasar覺m覺 oldugunu hepimizin kabul etmesi gerekiyor sanki. Limitli bol renkli modelleri herkes gibi ben de eletiriyorum ancak bunu hublot ile birlikte en cok yapan marka AP :evil: Royal Oak Offshore serisinin yukar覺daki modellerden hicbir farki oldugunu d羹羹nm羹yorum. :roll: g繹rsel olarak beenmeyenlere hicbir elestrim yok, hatta cogu Modeli ben de ciddi sekilde cirkin buluyorum ancak aralarda gayet 覺k ve kaliteli modellerinin de Hakk'覺n覺 vermek Laz覺m diye dusunuyorum.

Aslinda haklisin ama fiyat/tasarim/ reklam falan isin icine girip, kalite sorunlari abarti duzeyde ortaya cikarsa, eta kullanimi da dusunulunce, tarihi dr olmayinca ne dayagi hakediyo iste. Olayin sanat kismini bulamiyoruz.

Ha ben offshore icinde cok farkli dusunmuyorum, kapici mehmet dfendi special edition yapilinca keyfi kaciyo...
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan覺c覺 avatar覺
Bg17

Kay覺t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj Confucius » 01 Kas 2015, 17:40

Ankarada bu t羹r etkinlikler oluyor mu acaba?
Kullan覺c覺 avatar覺
Confucius

Kay覺t: 28 Eki 2015, 22:41

nceki

D繹n TSF Club zel Etkinlikler - Special Events

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 59 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners