parnis saat al覺m覺

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: parnis saat al覺m覺

Mesaj ilkayacil » 13 Mar 2020, 21:31

slhgzl yazd覺:Ali expresste 繹rnek verdigim fiyat ta yine parnis official store ait.Yani sat覺c覺 yine parnis.Kendi siteleri ile ali express aras覺nda fark olur mu?Ger癟i parnise bu konu hakk覺nda mail att覺m.Cevap bekliyorum.
Kendi siteleri ile aliexpress te sat覺lan Parnis lerin aras覺nda malzeme kalitesi ve i癟ilik olarak fark varm覺. D羹羹k grade gibi d羹羹n羹n yani. Kendi sitelerinde b繹yle bi a癟覺klama vard覺, bi kontrol ederseniz daha iyi olur sorunuzun cevab覺 orada olabilir :)

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ilkayacil

Ya: 31
Kay覺t: 15 Au 2018, 13:26

Mesaj Oguzhanm » 13 Mar 2020, 22:50

ilkayacil yazd覺:
slhgzl yazd覺:Ali expresste 繹rnek verdigim fiyat ta yine parnis official store ait.Yani sat覺c覺 yine parnis.Kendi siteleri ile ali express aras覺nda fark olur mu?Ger癟i parnise bu konu hakk覺nda mail att覺m.Cevap bekliyorum.
Kendi siteleri ile aliexpress te sat覺lan Parnis lerin aras覺nda malzeme kalitesi ve i癟ilik olarak fark varm覺. D羹羹k grade gibi d羹羹n羹n yani. Kendi sitelerinde b繹yle bi a癟覺klama vard覺, bi kontrol ederseniz daha iyi olur sorunuzun cevab覺 orada olabilir :)

https://parnis.org/pages/f-a-q

burada a癟覺klam覺lar
Kullan覺c覺 avatar覺
Oguzhanm

Kay覺t: 24 Mar 2014, 15:34

Mesaj slhgzl » 14 Mar 2020, 11:35

SelAc,ilkayacil, Ouzhanm teekk羹r ederim.Durumu anlad覺m da ali express te farkl覺 sat覺c覺lar olduu gibi parnis official store n覺n de sat覺覺 var.Bu kendi maazas覺nda satt覺klar覺da m覺 d羹羹k kaliteli acaba.
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj SelAc » 14 Mar 2020, 11:57

Aliexpressteki saatler vereceiniz paray覺 hakk覺yla kar覺lar. Watch shop777 adl覺 sat覺c覺dan ve parnis official sat覺c覺dan birer saat ald覺m ikisinin de kalitesinin 繹dediim mebla覺 hakettiini d羹羹n羹yorum.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj Oguzhanm » 14 Mar 2020, 12:17

slhgzl yazd覺:SelAc,ilkayacil, Ouzhanm teekk羹r ederim.Durumu anlad覺m da ali express te farkl覺 sat覺c覺lar olduu gibi parnis official store n覺n de sat覺覺 var.Bu kendi maazas覺nda satt覺klar覺da m覺 d羹羹k kaliteli acaba.

ben fiyatlar覺 kar覺lat覺rd覺m. Bence aliexpress ile kendi web siteleri aras覺 da kalite fark覺 var.
Kullan覺c覺 avatar覺
Oguzhanm

Kay覺t: 24 Mar 2014, 15:34

Mesaj ilkayacil » 14 Mar 2020, 13:46

Bende mutlaka kalite fark覺 olduunu d羹羹n羹yorum, ufak tefek fiyat farklar覺 mutlaka olucakt覺r siteler aras覺nda. Ya da d繹nem d繹nem de olsa ciddi indirim olursa fiyat fark覺 a癟覺labilir ama hep ayn覺 ekilde standart y羹ksek bir fiyat fark覺 varsa kendilerinin de s繹yledii gibi grade fark覺 vard覺t diye d羹羹n羹yorum

Kullan覺c覺 avatar覺
ilkayacil

Ya: 31
Kay覺t: 15 Au 2018, 13:26

Mesaj slhgzl » 14 Mar 2020, 15:11

Bana da kalite fark覺 var gibi geliyor. Kendi sitelerinde de bunu a癟覺klam覺lar.Ali express te parnis official store nin de satt覺覺 saatler b羹y羹k ihtimalle d羹羹k kaliteli olan.Peki uan 癟inden kargo gelii var m覺 ?
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

nceki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners