Watch winder ├žal─▒┼čma s├╝resi

Forum Kurallar─▒na Uygun Farkl─▒ Konular ├ťzerine Sohbet ve Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Sevgili ├ťyeler Forum Kurallar─▒nda Tart─▒┼č─▒lmas─▒ Uygun Olmad─▒─č─▒ Belirtilen Konular Hakk─▒nda Bu B├Âl├╝mde Payla┼č─▒m ve Fikir Bildirimi Yapmay─▒n─▒z. ─░nan├žlar, Politika, Fanatizm, Irk├ž─▒l─▒k Vb. ─░├žeriklerde Konular A├žmay─▒n─▒z. Ayr─▒ca Ki┼čisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar─▒n─▒z─▒ ─░├žeren Konular─▒ Burada Payla┼čmay─▒n─▒z. Birbirinize Sayg─▒l─▒ Olunuz L├╝tfen.

Re: Watch winder ├žal─▒┼čma s├╝resi

Mesaj mancho » 18 Eyl 2023, 12:58

Watch winder ├žok da tavsiye edilen bir alet de─čil. Saatinizin elle kurma ├Âzelli─či varsa gece ├ž─▒kartt─▒─č─▒n─▒zda 10-15 tur ├ževirip b─▒rakmak yeter asl─▒nda sabaha kadar sa─čl─▒kl─▒ ├žal─▒┼čmas─▒ i├žin. Yapmay─▒n demiyorum, hobi olarak yine yap─▒n tabii ki :))
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mancho

Kay─▒t: 27 Nis 2011, 20:47

Re: Watch winder ├žal─▒┼čma s├╝resi

Mesaj azizkaya » 18 Eyl 2023, 16:12

Selamlar,
Saatler ile ilgilenmeye ba┼člad─▒─č─▒m erken d├Ânemlerde ben de benzer bir i┼če kalk─▒┼čm─▒┼č hatta d├╝zene─či kurmu┼čtum, hala da durur. Ben sistemi kurdum ancak estetik k─▒sm─▒nda pes ettim. Ah┼čap m─▒, plastik mi; deri mi, suni deri mi derken beni a┼čt─▒. Winder kullanmay─▒ gerektirecek kadar fazla saat olmas─▒ durumunda eme─če de─čmiyor, k─▒ymetli saatlerde saate yak─▒┼čt─▒ram─▒yorsunuz; mod├╝ler de─čil, ├žok yer kapl─▒yor. Kaba bir maliyet hesab─▒ ile piyasadaki ucuz aletlerden de pahal─▒ya mal oluyor. Yine de illa ki ilgimi ├žekiyor denemek istiyorum derseniz bir ara bendekini ├žal─▒┼čt─▒r─▒r size videosunu g├Ânderebilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Al─▒nca ya da sat─▒nca pi┼čman olmad─▒─č─▒m bir saat olmad─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
azizkaya

Kay─▒t: 14 Nis 2017, 01:02

├ľnceki

D├Ân TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners