Ak覺ll覺 Saat Al覺n覺r m覺?

Ak覺ll覺 Saatler / Smart Watches Bal覺klar覺n Bulunduu B繹l羹m

Re: Ak覺ll覺 Saat Al覺n覺r m覺?

Mesaj nicknock » 12 Kas 2023, 20:49

Daha 繹nce Samsung Galaxy Watch Active kullanm覺 ve ikrah gelmi biri olarak diyebilirim ki ikrah getiren en 繹nemli fakt繹r pil s羹resi.

Eer 繹zellikleri dolu dolu a癟覺k iken 2-3 g羹n giden bir saatse bana kesinlikle uymuyor. 12 g羹n giden filan 癟ok iyidir.

Bu anlamda 繹zellikleri 癟ok iyi olan bir apple watch ultra 2 bile benim i癟in 繹l羹 bir saat :)
Hatta bunun taklidi Hk9 Ultra 2 ilgimi 癟ekti ama bir bakt覺m onun da pil s羹resi 2 g羹n. Ehh yani..
Kullan覺c覺 avatar覺
nicknock

Ya: 43
Kay覺t: 03 Oca 2018, 21:55

Mesaj Oblomov » 05 Ara 2023, 01:18

Baz覺lar覺 癟ok estetik duruyor ancak saat deil maalesef minyat羹r tablet
Kullan覺c覺 avatar覺
Oblomov

Kay覺t: 22 Ara 2013, 06:20

Mesaj sasuta » 05 Ara 2023, 14:08

襤dmanlardaki nab覺z h覺z覺m覺 ve set aralar覺ndaki dinlenme s羹relerimi kontrol etmek amac覺yla, ilk serisinden itibaren mi band serisini kullanan birisi olarak asl覺nda kullan覺l覺 olabilecek bir aksesuar olan ak覺ll覺 saatler ne yaz覺k ki pil s羹relerini g繹z 繹n羹ne al覺nca malesef kullan覺s覺z oluyorlar. zellikle pil s羹releri geliirse ve tansiyon, ekg gibi gibi 繹zelliklerinde gelimesi ve hassaslamas覺 sonucu belli bir ya 羹zerindeki insanlar覺n sal覺k takibi a癟覺s覺ndan vazge癟ilmez bile olabilirler.
"Bir f覺r覺ldak r羹zgar olmadan d繹n羹yorsa mutlak bir 羹fleyen vard覺r"
Kullan覺c覺 avatar覺
sasuta

Ya: 43
Kay覺t: 20 Kas 2016, 16:47

Mesaj alex92m » 26 Ara 2023, 10:24

Bence ak覺ll覺 saatler, telefonun ve geleneksel saatlerin yerini alacak bir 羹r羹n deil. Ekstra 繹zellikleri i癟in tercih edilebilir ama her zaman i癟in tam bir alternatif olarak g繹rmek yanl覺. Sonu癟ta saatlerin en temel ilevi, zaman覺 doru bir ekilde g繹stermektir ve ak覺ll覺 saatler bunu yaparken pil, yaz覺l覺m sorunlar覺 ya覺yor. The Standard / Military Time Chart shows the equivalent 12-hour standard time chart and 24-hour military time for each hour of the day. Standard time uses a 12-hour clock that starts at 12 midnight and goes to 11:59pm. Military time uses a 24-hour clock that starts at 0000 hours (midnight) and goes to 2359 hours.
Kullan覺c覺 avatar覺
alex92m

Kay覺t: 26 Ara 2023, 10:16

Mesaj qaan77 » 28 Mar 2024, 12:02

mekanik otomatik durduk癟a deerlenen al覺nacak o kadar daha s覺rada saat varken 3 sene sonra 癟繹p ak覺ll覺 saat ben almam.
herkesin kendi paras覺 kendi akl覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
qaan77

Kay覺t: 19 Kas 2016, 18:41

Mesaj seamad » 01 Nis 2024, 23:23

Selamlar, ben kalp hastas覺y覺m ve s覺rf rahats覺zl覺覺m nedeniyle apple watch alm覺t覺m fakat a癟覺k癟as覺 s羹rekli kontrol etmek psikolojik olarak k繹t羹 etkiledi beni. Hele ilk zamanlar覺n heyecan覺 ile her g羹n ekg 癟ekiyordum, tekrar klasik saate s繹nd羹m ohh rahatlad覺m fakat s羹rekli mobil halde olana spor yapana iyi cihaz ama saat deil!
seamad

Kay覺t: 03 Oca 2024, 09:17

nceki

D繹n TSF Ak覺ll覺 Saatler - Smart Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 56 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners