2020 Yeni ve Güncellenmiş Rolex Referansları

Rolex Saatler İle İlgili Tüm Konuları Bulabileceğiniz Bölüm

Re: 2020 Yeni ve Güncellenmiş Bazı Rolex Referansları

Mesaj Althor » 01 Eyl 2020, 00:57

Bahsedilen pdfleri derlemişler de yabancı forumlarda

Resim

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Althor

Re: 2020 Yeni ve Güncellenmiş Bazı Rolex Referansları

Mesaj Bond » 01 Eyl 2020, 01:03

Teşekkürler Althor resimleri yükleyememiştim çok iyi oldu :champ:

41 ve 36 OP'lar şeker gibi :D :? Submariner'lar zaten tahmin edildiği şekilde.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Re: 2020 Yeni ve Güncellenmiş Rolex Referansları

Mesaj BoluluBatuhan » 01 Eyl 2020, 02:06

Yeni çıkan modeller kataloga ekleme şeklinde mi yoksa artık 40mm sub ya da 36mm 369 kadran op gibi saatlerin satışları durdu mu?

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
BoluluBatuhan

Mesaj Bond » 01 Eyl 2020, 02:14

40 mm Submariner modelleri artık yok. OP serilerinde bazı referans ve boyutların üretimi durdu. Hulk 116610LV ve Smurf 116619LB üretimi bitti. Yeni bir Sky-Dweller referansı geldi. Çelik Sky-Dweller gene üretimi durdu sanırım. Sitede seçerken bazı modeller halen görünüyor gerçi. Kısa sürede tüm üretimi duran modeller belli olur. 3-6-9 OP güncellenmiş olarak var diye hatırlıyorum. Elbette kalibre güncellemeleri önemli :thumbup:

Kasa/bilezik/boynuz proporsiyonu açısından 41 mm modeller daha iyi olmuş ama elbette çap büyümesini tercih etmeyenler olacaktır. Sub'lar siyah kadran üstüne renkli bezeller güzel alternatifler ancak hepsi daha önce bezel kadran değişimleri ile yıllardır fanlar tarafından orijinal parçalar ile modifiye edilerek kullanılan renk kombinasyonları. Temin edebilenler için bezel satışları patlar :lol: Çok bir numara yok aslen ama üretimi duran bazı modellerin mutlaka fiyatı artacaktır ve yeni modellerde kısmen gene sıra bekleme / gray market yüksek fiyatlı satışlar olacaktır. Klasik olarak her türlü Rolex'e yarar. " The house always wins " :D

Kadın saatlerinde patlıcan moru yeni 31 mm Lady Datejust bence şahane olmuş :champ:

Resim
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

2020 Yeni ve Güncellenmiş Rolex Referansları

Mesaj orhuns » 01 Eyl 2020, 12:35

Değerli üyeler sizce 1 aylık Sub date’i yenilemek ne kadar mantıklı kalır?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
orhuns

Mesaj Althor » 01 Eyl 2020, 12:57

Görseller hodinkee'den.
Eski sub'ın lug yapısını biraz kaba buluyordum bu şekilde daha zarif olmuş bence de. Bir de genel trend tam küçük saatlere dönüyor derken rolex'in kasayı büyütmesi rotayı tekrar değiştirir mi acaba? Gerçi 1 mm sadece, omega da yeni smp için aynısını yapmıştı.
Sub ve op'lerdeki güç rezervi artışı da oldukça iyi olmuş. Çoğu firma artık güç rezervini 3 gün bandına yaklaştırmışken biraz geç bile kalınmış bence.
Beyaz op39 üretiminin durmasına da şaşırdım açıkçası çok kısa süre üretimde kaldı. Satışları nasıldı bilemem tabi ama giriş seviyesi rolex için harika bir modeldi, genel olarak da çok beğeniliyordu. Fiyatları uçacak mı acaba onun da şimdi [emoji3166]ResimResim

Kullanıcı avatarı
Althor

Mesaj BoluluBatuhan » 01 Eyl 2020, 13:25

Althor yazdı:Görseller hodinkee'den.
Eski sub'ın lug yapısını biraz kaba buluyordum bu şekilde daha zarif olmuş bence de. Bir de genel trend tam küçük saatlere dönüyor derken rolex'in kasayı büyütmesi rotayı tekrar değiştirir mi acaba? Gerçi 1 mm sadece, omega da yeni smp için aynısını yapmıştı.
Sub ve op'lerdeki güç rezervi artışı da oldukça iyi olmuş. Çoğu firma artık güç rezervini 3 gün bandına yaklaştırmışken biraz geç bile kalınmış bence.
Beyaz op39 üretiminin durmasına da şaşırdım açıkçası çok kısa süre üretimde kaldı. Satışları nasıldı bilemem tabi ama giriş seviyesi rolex için harika bir modeldi, genel olarak da çok beğeniliyordu. Fiyatları uçacak mı acaba onun da şimdi [emoji3166]ResimResim

Beyaz opye ek olarak rolex web sitesinde 369 kadranları ve red grape rengini de görememek üzdü. Aynı zamanda hulk ve smurfu yeni yeşil ve mavi bezele göre daha güzel buluyorum. Rolex keşke opleri değiştirme değil de ekleme şeklinde çıkarsaydı.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
BoluluBatuhan

Sonraki

Dön TSF Rolex Crown Club

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners