SaatveSaat Jacques Philippe Koleksiyon Modelleri ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Rolex Saatler ─░le ─░lgili T├╝m Konular─▒ Bulabilece─činiz B├Âl├╝m

Re: TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Mesaj eskiserkan » 16 Eyl 2023, 20:19

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eskiserkan

Kay─▒t: 16 May 2010, 23:37

Mesaj josemari1903 » 16 Eyl 2023, 21:39

Selamlar, s─▒raya girmek istiyorum, modele tam karar veremedim ama datejust ,starbucks veya batgirl olsun istiyorum. Hangisi daha ├žabuk gelir? Ortalama bekleme s─▒ralar─▒ nedir? Yada tarih├že veya bir tan─▒d─▒k olmadan almas─▒ imkans─▒z m─▒? Ne dersiniz?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
josemari1903

Kay─▒t: 22 Haz 2022, 19:01

Mesaj bravoecho » 17 Eyl 2023, 12:19

Hicbiri gelmez... Rhodium'dan bahsediyorsak, onceden bir satin alma tarihceniz yoksa DJ bile hayal etmeyin

Starbucks/Batman vs... zaten hayal

Fazla premium eklememis + guvenilir bir grey bulursaniz alin gecin. Maalesef durum bu. Uzun suredir boyle...

Diger bir ihtimal, saat alabilen bir tanidiginiz varsa, siraya o yazdirsin adini ona belki gelir. Gerisi onunla sizin aranizdaki alisverise kalmis

josemari1903 yazd─▒:Selamlar, s─▒raya girmek istiyorum, modele tam karar veremedim ama datejust ,starbucks veya batgirl olsun istiyorum. Hangisi daha ├žabuk gelir? Ortalama bekleme s─▒ralar─▒ nedir? Yada tarih├že veya bir tan─▒d─▒k olmadan almas─▒ imkans─▒z m─▒? Ne dersiniz?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bravoecho

Kay─▒t: 10 Kas 2015, 15:30

Mesaj mustybs » 17 Eyl 2023, 17:20

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mustybs

Kay─▒t: 10 Eyl 2019, 18:39

Mesaj josemari1903 » 18 Eyl 2023, 22:24

├ľncelikle cevap i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim, peki i┼čim gere─či s─▒kl─▒kla yurtd─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒yorum, daha kolay alabilece─čim ba┼čka bir yer biliyor musunuz? ├çevrenizde hi├ž duydunuz mu?

bravoecho yazd─▒:Hicbiri gelmez... Rhodium'dan bahsediyorsak, onceden bir satin alma tarihceniz yoksa DJ bile hayal etmeyin

Fazla premium eklememis + guvenilir bir grey bulursaniz alin gecin. Maalesef durum bu. Uzun suredir boyle...

Diger bir ihtimal, saat alabilen bir tanidiginiz varsa, siraya o yazdirsin adini ona belki gelir. Gerisi onunla sizin aranizdaki alisverise kalmis
]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
josemari1903

Kay─▒t: 22 Haz 2022, 19:01

Mesaj Serkanasn » 19 Eyl 2023, 20:38

josemari1903 yazd─▒:├ľncelikle cevap i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim, peki i┼čim gere─či s─▒kl─▒kla yurtd─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒yorum, daha kolay alabilece─čim ba┼čka bir yer biliyor musunuz? ├çevrenizde hi├ž duydunuz mu?

bravoecho yazd─▒:Hicbiri gelmez... Rhodium'dan bahsediyorsak, onceden bir satin alma tarihceniz yoksa DJ bile hayal etmeyin

]

En kolay al─▒nabilen ├╝lke T├╝rkiye bildi─čim kadar─▒yla
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Serkanasn

Kay─▒t: 06 Mar 2018, 23:42

Mesaj fsinan » 21 Eyl 2023, 14:39

Almanya Bucherer ma─čazalar─▒nda bulabilme ┼čans─▒n─▒z en y├╝ksek. Rolex sat─▒n ald─▒, muhtemelen stok a├ž─▒s─▒ndan en iyi durumda olan ma─čaza zinciri onlard─▒r.
"Money has no owners, has spenders". -Omar´╗┐
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
fsinan

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 11 Mar 2010, 17:35

Mesaj bravoecho » 23 Eyl 2023, 09:40

Birkac ulke ile ilgili Rolex bayisi izlenimimi paylasayim:

Hollanda: turiste satmaya hic hevesli degiller, klasik laflar. Schipol havalimanindaki Rolex bayisinde sansa SS Sport model dusuren cok oluyor. Ben nefes nefese gittim ama eli bos dondum
Belcika: siraya bile yazmiyorlar
Almanya: cok kucuk Rolex retailer'lar var sagda solda. Sokakta yururken karsiniza cikan, eger sansliysaniz belki ??? diyorum
Dubai: son 1 yil icinde 100bin dirhem'lik satin alma gecmisiniz yoksa, DJ icin bile siraya yazmiyorlar

josemari1903 yazd─▒:├ľncelikle cevap i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim, peki i┼čim gere─či s─▒kl─▒kla yurtd─▒┼č─▒na ├ž─▒k─▒yorum, daha kolay alabilece─čim ba┼čka bir yer biliyor musunuz? ├çevrenizde hi├ž duydunuz mu?

]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
bravoecho

Kay─▒t: 10 Kas 2015, 15:30

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Rolex Crown Club

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners