Kay覺 / Bilezik Dan覺ma ve Bilgi Konusu

Saat Kay覺lar覺 Hakk覺nda Konular覺n Bulunduu B繹l羹m

Re: Kay覺 / Bilezik Dan覺ma ve Bilgi Konusu

Mesaj vllkan » 22 ub 2024, 22:40

JLocke yazd覺:
vllkan yazd覺:Arkadalar merhaba, saatlerim i癟in deri kay覺 aray覺覺m var. Amazon tr de Hirsch marka bulabiliyorum. Fiyat olarak 1.000-1.500 tl aras覺nda fiyatlarda buluyorum. 襤lk kez deri kordon al覺yorum sizce marka ve fiyatlar nas覺l?
Merhaba bence 繹zel olarak yapt覺r覺n. Derisini, dikiini, boyutunu, kal覺nl覺覺n覺 her eyini siz 繹zel olarak se癟in. Emre Leather Works sayfas覺na bakabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Cevab覺n覺z i癟in teekk羹r ederim. Sayfaya bakt覺m 羹r羹nler kaliteli g繹r羹n羹yor ama 繹yle bir durum var; alaca覺m kay覺larda kesinlike h覺zl覺 tak覺p 癟覺kar覺m pin sistemi olmas覺n覺 istiyorum. Emre bey in 羹r羹nler san覺r覺m klasik pin eklinde imal ediliyor. Ve fiyat bir t覺k pahal覺 geldi u an bana.
Kullan覺c覺 avatar覺
vllkan

Kay覺t: 24 Mar 2021, 08:16

Mesaj JLocke » 22 ub 2024, 22:43

vllkan yazd覺:
JLocke yazd覺:
vllkan yazd覺:Arkadalar merhaba, saatlerim i癟in deri kay覺 aray覺覺m var. Amazon tr de Hirsch marka bulabiliyorum. Fiyat olarak 1.000-1.500 tl aras覺nda fiyatlarda buluyorum. 襤lk kez deri kordon al覺yorum sizce marka ve fiyatlar nas覺l?
Merhaba bence 繹zel olarak yapt覺r覺n. Derisini, dikiini, boyutunu, kal覺nl覺覺n覺 her eyini siz 繹zel olarak se癟in. Emre Leather Works sayfas覺na bakabilirsiniz.

Cevab覺n覺z i癟in teekk羹r ederim. Sayfaya bakt覺m 羹r羹nler kaliteli g繹r羹n羹yor ama 繹yle bir durum var; alaca覺m kay覺larda kesinlike h覺zl覺 tak覺p 癟覺kar覺m pin sistemi olmas覺n覺 istiyorum. Emre bey in 羹r羹nler san覺r覺m klasik pin eklinde imal ediliyor. Ve fiyat bir t覺k pahal覺 geldi u an bana.
襤stee g繹re pin ekleniyor. Ben en son ke癟i derisi quik pinli modeli 60 dolara yapt覺rm覺t覺m yan覺lm覺yorsam.

Kullan覺c覺 avatar覺
JLocke

Kay覺t: 20 Nis 2022, 20:48

Mesaj vllkan » 22 ub 2024, 22:52

JLocke yazd覺:
vllkan yazd覺:
JLocke yazd覺:

襤stee g繹re pin ekleniyor. Ben en son ke癟i derisi quik pinli modeli 60 dolara yapt覺rm覺t覺m yan覺lm覺yorsam.

Peki, en iyisi ben kendisiyle iletiime ge癟eyim. ok teekk羹r ederim size, 癟ok makbule ge癟ti tavsiyeniz:)
Kullan覺c覺 avatar覺
vllkan

Kay覺t: 24 Mar 2021, 08:16

nceki

D繹n TSF Saat Kay覺lar覺 - Watch Straps

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 13 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners