2017 Y覺l覺 Ana Ak覺m Parf羹m Raporu

Parf羹m zerine Payla覺mlar B繹l羹m羹

Re: 2017 Y覺l覺 Ana Ak覺m Parf羹m Raporu

Mesaj afl » 30 Oca 2018, 18:03

Taps yazd覺:Ellerinize sal覺k, 癟ok g羹zel bir derleme olmu :champ:

M羹saadenizle, bu bir "derleme" deil. Derleme konu ile ilgili baka kaynaklardan toplama bilgi ile yap覺l覺r. Elbette k羹癟羹k de olsa bir emek bar覺nd覺r覺r ama 羹retim deeri tart覺覺l覺r. Oysa buradaki rapor Hellhound'un bir y覺l boyunca bizzat kendisinin yapt覺覺 癟al覺malar sonucunda vard覺覺 sonu癟lar ile kendi d羹羹nce ve yorumlar覺d覺r. Ciddi bir emektir. 襤yi niyetli olduunuzdan hi癟 bir 羹phem yok ama terminolojiye dikkat l羹tfen. Aksi takdirde verilen emein deeri anla覺lamaz :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj sobek » 30 Oca 2018, 21:47

S羹per olmu eline sal覺k

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
sobek

Ya: 44
Kay覺t: 11 Mar 2015, 18:54

Mesaj sobek » 30 Oca 2018, 21:48

afl yazd覺:Teekk羹rler Berkan :champ:
Son y覺llarda hemen her alandaki bir 癟ok tercihimde ana ak覺mdan uzaklat覺覺m gibi parf羹mde de (sayende [emoji38] ) ana ak覺m beni eskisi kadar cezbetmiyor. Bilgi sahibi olmak g羹zel tabi. Ama heyecanla ni parf羹m evleri hakk覺ndaki raporunu bekliyorum.
Nish parf羹m denilince t羹ylerim diken diken oluyor Lorenzo villoresi maceram dolay覺s覺yla

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
sobek

Ya: 44
Kay覺t: 11 Mar 2015, 18:54

Mesaj Hellhound » 30 Oca 2018, 22:53

Kerem Abi :champ: ok hakl覺s覺n, nilere dal覺nca parf羹m d羹nyas覺n覺n b羹y羹l羹 kap覺lar覺 a癟覺l覺yor ve al覺覺lan alg覺 tamamen deiiyor. Ancak bu y覺l ana ak覺mda da birka癟 y覺ld覺z var. Yak覺n zamanda vakit uydurabilirsek yerinde inceleyelim :) Derleme deerlendirmesi i癟in ayr覺ca :super: :super:

kilimanjaro Bey :D :champ: Kerem Abi ile her bulumada saatten girip parf羹m ve purodan 癟覺k覺yoruz. Sonraki 襤stanbul seyahati i癟in afl kiti haz覺r bile :twisted:

Hasan Bey :champ:

Taps :champ:

sobek :champ: Lorenzo Villoresi t羹yleri diken diken etmesin yahu. Uomo, 襤talyan Beyefendisi tayfan覺n zirve noktalar覺ndan biridir. Piper Nigrum pazardaki en nitelikli nane ve karanfil kombinasyonu iken Garofano, Theseus, Spezie ve Sandalo da bo ge癟ilmemesi gereken tasar覺mlardand覺r.
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj Taps » 31 Oca 2018, 12:32

afl yazd覺:

M羹saadenizle, bu bir "derleme" deil. Derleme konu ile ilgili baka kaynaklardan toplama bilgi ile yap覺l覺r. Elbette k羹癟羹k de olsa bir emek bar覺nd覺r覺r ama 羹retim deeri tart覺覺l覺r. Oysa buradaki rapor Hellhound'un bir y覺l boyunca bizzat kendisinin yapt覺覺 癟al覺malar sonucunda vard覺覺 sonu癟lar ile kendi d羹羹nce ve yorumlar覺d覺r. Ciddi bir emektir. 襤yi niyetli olduunuzdan hi癟 bir 羹phem yok ama terminolojiye dikkat l羹tfen. Aksi takdirde verilen emein deeri anla覺lamaz :champ:

Tabi ki k繹t羹 niyet yok, hatta hi癟 akl覺mda yokken bu faydal覺 ve g羹zel yaz覺 neticesinde durduk yere parf羹m aray覺覺na girdim.

Derlemek kelimesinden kast覺m, bilgi birikimi ve tecr羹belerin yaz覺da toplanmas覺yd覺 ki hala yanl覺 olduunu d羹羹nm羹yorum.
Bu g羹zel yaz覺y覺 gereksiz entry ile daha fazla uzatmayarak, sadece niyetimi, en az覺ndan yanl覺 anla覺lmaya mahal vermeden sonland覺r覺yorum.

Not: Parf羹mler olduk癟a pahal覺lanm覺 bu aralar :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Taps

Ya: 42
Kay覺t: 24 Oca 2014, 20:24

Mesaj afl » 31 Oca 2018, 13:35

Taps yazd覺:
afl yazd覺:

Tabi ki k繹t羹 niyet yok, hatta hi癟 akl覺mda yokken bu faydal覺 ve g羹zel yaz覺 neticesinde durduk yere parf羹m aray覺覺na girdim.

Derlemek kelimesinden kast覺m, bilgi birikimi ve tecr羹belerin yaz覺da toplanmas覺yd覺 ki hala yanl覺 olduunu d羹羹nm羹yorum.
Bu g羹zel yaz覺y覺 gereksiz entry ile daha fazla uzatmayarak, sadece niyetimi, en az覺ndan yanl覺 anla覺lmaya mahal vermeden sonland覺r覺yorum.

Not: Parf羹mler olduk癟a pahal覺lanm覺 bu aralar :)

Tabii ki yanl覺 anla覺lmad覺n覺z :thumbup:
Ve sizin ba覺n覺za gelen bizim de ba覺m覺za gelmiti, imdi habire bulunmaz parf羹mleri aray覺p deneme derdindeyiz :D
Bakal覺m raporun ikinci k覺sm覺 ve benim merakla beklediim ni parf羹mler neler getirecek.
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Mesaj Hellhound » 02 ub 2018, 10:20

gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj afl » 27 ub 2018, 09:36

Berkan, ana ak覺mda bu y覺l 襤talyan'lar覺 daha bir se癟misin sanki. Ben ilk 羹癟羹, Bottega Venetta Eau de Velours, Gucci Guilty Absolute ve Tom Ford Antrasit olarak belirledim. Bu 羹癟羹n羹 bulup deneyebilirsem birini se癟eceim. Onun d覺覺nda san覺r覺m g羹nl羹k i癟in Gvenchy Gentleman bu y覺l da bunlara ek olup benle kal覺r.

Nilerde zaten kendimi buldum, en g羹venli limanday覺m. Amuage Memoir ve Dia. Bulursam raporunda okuduum Figment'i de denerim ama fazla yeniliklere a癟覺k olmad覺覺m i癟in, kolay kolay memoir ve dia y覺 ge癟emez diye d羹羹n羹yorum. Bir de akl覺mda Aqua di parma Mirra kald覺. G羹zel eyler yazm覺s覺n, bana uyar m覺 bilmiyorum ama deneme listemde.

Ba覺m覺za i a癟maya devam etsen de teekk羹rler :D
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

ncekiSonraki

D繹n TSF Parf羹m - Perfume

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 11 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners