TSF yelerine zel 襤ndirimli Sat覺l覺k Oris Modellerini 襤ncelemek 襤癟in T覺klay覺n覺z

Tom Ford Neroli Portofino Yard覺m

Parf羹m zerine Payla覺mlar B繹l羹m羹

Tom Ford Neroli Portofino Yard覺m

Mesaj EasyPassy » 02 Ara 2019, 21:08

Herkese merhabalar,

Yak覺n zamanda deneme f覺rsat覺 bulup 癟ok beendiim Tom Ford Neroli Portofino parf羹m羹n羹 n11 sitesinden sat覺n ald覺m. Sipariim geldiinde "batch code" ile 羹retim tarihi hakk覺nda internetten bilgi olmaya 癟al覺t覺m ve parf羹m羹n Aral覺k 2015 tarihli olduunu 繹rendim.

Parf羹mler hakk覺nda 癟ok bilgili olmad覺覺m i癟in de sizlere dan覺mak istedim: Sizce parf羹m bozulmu mudur, herhangi bir sorunu olabilir mi? Eer sahte olma ihtimali varsa nas覺l bunu fark edebilirim? Bilmem gereken baka bir ey var m覺?

Yard覺mlar覺n覺z imdiden 癟ok teekk羹rler, herkese iyi forumlar.

Edit: Bir de tedarik癟isi MODOKOZMET襤K idi. Belki aran覺zda bu konularda bilgili olan覺n覺z vard覺r, g羹venilir bir tedarik癟i midir acaba?
Kullan覺c覺 avatar覺
EasyPassy

Kay覺t: 24 ub 2019, 22:11

Re: Tom Ford Neroli Portofino Yard覺m

Mesaj jerk » 09 Kas 2021, 20:31

koleksiyonerlerde 癟ok eski tarihli parf羹m ieleri oluyor. 羹retimi kalkm覺 parf羹mleri saklayan bir s羹r羹 insan var. bozulmuyorlar san覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
jerk

Kay覺t: 26 Ara 2015, 23:28

Mesaj cihanmert » 10 Kas 2021, 10:16

Selamlar... Elimde Jean Patou Pour Homme Vintage mevcut. Gelmi ge癟mi en iyi erkek kokusu olarak nitelendirilir ve hala m羹kemmel kokuyor. Bu arada 羹retim tarihi 1980. Bu biraz parf羹m羹n korunmas覺na bal覺, 覺覺k ve 覺s覺ya maruz kalm覺sa bozulabilir. Kutusu a癟覺lmam覺 kokular genel itibar覺 ile a覺r覺 s覺caa maruz kalmazsa bozulmazlar. Elinizde eski 羹retim bir koku olmas覺 bence g羹zel, parf羹m d羹nyas覺nda ham madde sorunu yaand覺覺 i癟in devaml覺 koku reform羹leleri oluyor, yeni 羹retimler haliyle deiime uruyor ve eski 羹retimler daha 癟ok aran覺yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
cihanmert

Kay覺t: 08 Oca 2018, 09:29

Mesaj Archimed » 10 Kas 2021, 12:12

Merhaba, ilk mesaj bir ekilde 2 y覺l kadar aradan kaynam覺.

Tam kayna覺n覺 hat覺rlam覺yorum; ama internet ortam覺nda bir yerde makyaj malzemelerinin 3 y覺la kadar, koku/parf羹mlerin ise 5 y覺la kadar taze kald覺覺n覺/kalabileceini okumutum. Tabi bu s羹relerin ge癟erli olmas覺 i癟in de koku/parf羹mlerin 覺覺k almayacak ekilde ve a覺r覺 s覺cak/souktan uzak tutulmas覺 gerekiyor, aksi takdirde koku/parf羹mleri oluturan kimyasal form羹ller ve 羹r羹n羹 oluturan kimyasal denge bozulabilir ve 羹r羹nden beklediiniz/alaca覺n覺z performans 癟ok daha d羹羹k olabilir.
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Parf羹m - Perfume

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners