Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / Ön Tasarım Yüklendi

Oris Aquis Divers TSF Exclusive Limited Edition COSC İçin Özel Bölüm

Re: Oris Divers TSF Limited Edition Konusu / Ön Tasarım Yükl

Mesaj Ground » 12 Haz 2017, 09:01

eneftci yazdı:Selamlar forumda çok eski sayılmam. Güzel bir proje gerçekleşmiş. Baştaki yorumları okuyunca 65 ön planda gibi ama neden sonradan aquis yapıldı inceleyerek çözme imkanım olmadı. Ben bu 65 i çok seviyorum. Şu an proje saatleri sıklıkla satışta. 65 olsa 2. El almak isterdim :) saygılar

Merhabalar,

Sıklıkla satışta algısı oluştu total rakamlara baktığınızda 100 adet üretildi 15 adet satış olmuş olmamıştır.

Sıklıkla denebilmesi için en azından %50 seviyesini görmek ya da üstüne çıkması gerekebilir.

Garip bir algı var herkes satıyor diye öyle birşey yok aslında :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Ground

Mesaj eneftci » 12 Haz 2017, 18:34

Ground yazdı:
eneftci yazdı:Selamlar forumda çok eski sayılmam. Güzel bir proje gerçekleşmiş. Baştaki yorumları okuyunca 65 ön planda gibi ama neden sonradan aquis yapıldı inceleyerek çözme imkanım olmadı. Ben bu 65 i çok seviyorum. Şu an proje saatleri sıklıkla satışta. 65 olsa 2. El almak isterdim :) saygılar

Merhabalar,

Sıklıkla satışta algısı oluştu total rakamlara baktığınızda 100 adet üretildi 15 adet satış olmuş olmamıştır.

Sıklıkla denebilmesi için en azından %50 seviyesini görmek ya da üstüne çıkması gerekebilir.

Garip bir algı var herkes satıyor diye öyle birşey yok aslında :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yine de bu proje saati ömürlük görüyor olmalı yoksa zaten benzerini mağazadan alabilirdi. Herkesin kendi tercihi saygı duymak lazım ama neden 65 değil :). ?
Kullanıcı avatarı
eneftci

Mesaj Maybek » 12 Haz 2017, 21:59

projeyi yakindan takip etmis ancak 2.elden alma imkani bulmus biri olarak hatirladigim kadariyla yazayim, hatam olursa ustatlar duzeltir; 65 zaten kendisi reissue bir saat olmasi ve tsf edition degisikliklere uygun olmamasi sebebiyle kadrani deyim yerindeyse daha duz ve degisiklige acik olan aquis modeli secilmisti diye biliyorum. Bu arada acik soyleyeyim 2. elden satis olmaz diye korkmustum. Bence bu satislari iyi degerlendirmek lazim sonra pek bulunabilecegini sanmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Maybek

Mesaj eneftci » 13 Haz 2017, 13:14

Maybek yazdı:projeyi yakindan takip etmis ancak 2.elden alma imkani bulmus biri olarak hatirladigim kadariyla yazayim, hatam olursa ustatlar duzeltir; 65 zaten kendisi reissue bir saat olmasi ve tsf edition degisikliklere uygun olmamasi sebebiyle kadrani deyim yerindeyse daha duz ve degisiklige acik olan aquis modeli secilmisti diye biliyorum. Bu arada acik soyleyeyim 2. elden satis olmaz diye korkmustum. Bence bu satislari iyi degerlendirmek lazim sonra pek bulunabilecegini sanmiyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler cevap için seri no 9 satışta sanırım şuan bütçem olsa kaçırmazdım
Kullanıcı avatarı
eneftci

Mesaj ekdellal » 16 Haz 2017, 14:49

zurkes yazdı:bu hala satın alınabılıyormu

2.el ilanlarında 3-4 tane var. Genelde kullanılmamış saatler.

Tırtılın kaderi kelebek olmak ve güzel ölmektir (via mobile Tapatalk Pro)
Kullanıcı avatarı
ekdellal

Önceki

Dön TSF Exclusive Limited Edition COSC By Oris

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners