Orient CEX0P001B ve CFM00001B İzlenimleri

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Orient CEX0P001B ve CFM00001B İzlenimleri

Mesaj Tolgi06 » 05 Oca 2011, 12:34

Gerçekten okuduğum en güzel incelemelerdendi.Orient fiyat/kalite oranında oldukça iyi.foruma hoşgeldiniz ve saatlerinizi güle güle kullanın
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj nickynick » 05 Oca 2011, 17:25

Maradona bilgileri okudun, saatleri aldın, sonra kayboldun. Oldu mu şimdi bu :geek:
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj Tolgi06 » 05 Oca 2011, 19:48

NickyNick güzel bir noktaya parmak bastı
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj taskentx44 » 06 Oca 2011, 18:56

Merhaba arkadaşlar
bende forma yeni katıldım
Çok güzel ve seviyeli sohbetler oluyor
hocam saatiniz hayırlı olsun
Çok isabetli bir karar vermişsiniz
Kullanıcı avatarı
taskentx44

Mesaj Tolgi06 » 06 Oca 2011, 23:39

Hoşgeldin o zaman taskentx44 :)
Kullanıcı avatarı
Tolgi06

Mesaj mlm » 07 Oca 2011, 20:45

Taskentx44 hoşgeldin aramıza, tanışma bölümünde kendini tanıtırsan seviniriz.. :)
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj pavese » 14 Oca 2011, 09:28

NickyNick yazdı:Maradona bilgileri okudun, saatleri aldın, sonra kayboldun. Oldu mu şimdi bu :geek:

+1 Çiçekten bal alan arı gibi uçtu gitti.
Kullanıcı avatarı
pavese

Mesaj Maradona » 01 Şub 2011, 05:30

Merhaba arkadaşlar tekrardan... :oops:

Ne zamandır kulaklarım çınlamaktaydı, nedeni belli oldu şimdi... :) Çok özür diliyorum mevcut gecikme için... İş yoğunluğu o denli çoktu ki bunca aydır, ara tatil imdada yetişti, nasip bugüneymiş tekrar birlikte olmak için... Umarım anlayışla karşılarsınız işbu halimi... :(

Mis gibi bir çiçekten mis gibi balımı aldım tabii ki, yalan değil bu... ;) Sizlerin yazmış olduğu yazılardan birçok güzel teknik detay öğrenmiş ve kararımı da onların ışığında vermiştim, ne kadar yerinde bir karar verdiğimi her geçen gün çok çok daha iyi anlıyorum... Saatime aşığım desem yeridir, kısaca... Kayış rengine dair birkaç olumsuz görüş geldi çevremden, onları saymazsak görenlerin de çok beğendiği bir saatim var... Gerçi hoş, beğenmeseler de umrumda değildi hani... Ama bir erkek olarak kullandığım yegane aksesuarımın göz alıcı olması da popomu tavana vurduruyor açıkçası... ;)

Abiminkinin hassasiyet durumunu bilmiyorum, o takmaz kafasına böyle şeyleri... :P Benimkisinde günlük 14-15 saniye gibi bir ileri gitme durumu vardı... Haftada bir güç rezervini tam boşaltıp tekrardan kullanmaya devam ede ede, sanırım son 15 gündür günlük 5-6 saniye civarına çekildi bu olumsuzluk... Gözlemlerim hala devam etmekte, zira bu bir "kargaya yavrusu şahin gözükürmüş" vakası da olabilir elbette... :)

Geçenlerde bir Hamilton gözüme kestirdim, şimdi de kafamda o var... Şöyle hoşuma giden tarzda bir Seiko 5 de aklımda zaten ne zamandır... Hayırlısı artık... Hastalıkmış bu cidden, ama çok güzel bir hastalık... :thumbup:

Neyse, daha fazla uzatıp kafanızı şişirmeyeyim... Söz veriyorum arayı bu denli açmamaya çalışacağım artık, ancak bundan sonraki olası ve kaçınılmaz kaybolmalarımı :( da anlayışla karşılamanız umuduyla, sevgiler diliyorum hepinize...

Not: Sevgili @alakalak ve @Magneto,

İlk mesajımda da belirttiğim üzere, çok yorucu bir süreçti saatleri elde etmem... Yoğun bir telefon trafiği yaşamıştım Ankara'daki birçok saat satıcısıyla... Sizlere tavsiyem; sıkı bir Google kaynaklı telefon numarası araştırması sonucu, saatçilere tek tek telefon açıp ellerinde söz konusu model(ler)in olup olmadığını sormanızdır... Bu minvaldeki forum kurallarını bilmemekle beraber, alışveriş yaptığım yerin adresini vereyim ben size, yetkili arkadaşlar isterlerse gerekli silme / düzenleme işlemini yaparlar zaten...

Saatçi İbrahim, Atatürk Bulvarı And Çarşısı No:69/92 Kızılay/Ankara Tel:(0312)431 40 40
Kullanıcı avatarı
Maradona

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 68 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners