Marc & Sons MSD-45-4-LG-S

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Marc & Sons MSD-45-4-LG-S

Mesaj justaguy » 28 May 2019, 08:35

Çok güzel bir saat güle güle kullanın :thumbup: inceleme için ayrıca teşekkürler :champ:
Kullanıcı avatarı
justaguy

Mesaj concordet1972 » 03 Tem 2019, 10:26

iyi günlerde kullanın güzel bir inceleme yazısı olmuş, bence deri kayışla çok daha iyi olmuş, merak ettiğim dhl ile gümrükte takılma olmadı mı?vergi anlamın da, bir de dhl ne kadar tuttu ? çok teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
concordet1972

Mesaj zgrzr » 03 Tem 2019, 18:59

Geçenlerde aklıma, biraz da fantazi olsun diye bu bezeller tersten yapılsa, geri sayımı değil de kalan süreyi gösterse nasıl olur diye bir "fantazi" gelmişti. Marc & Sons bu işi akıl etmiş, çok şaşırdım, hoşuma da gitti açıkcası. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Resim
Kullanıcı avatarı
zgrzr

Mesaj copycat » 03 Tem 2019, 21:59

concordet1972 yazdı:iyi günlerde kullanın güzel bir inceleme yazısı olmuş, bence deri kayışla çok daha iyi olmuş, merak ettiğim dhl ile gümrükte takılma olmadı mı?vergi anlamın da, bir de dhl ne kadar tuttu ? çok teşekkür ederim
Teşekkürler. Şu an saati havuz ve deniz için kullanıyorum.

DHL ile hiçbir sorun yaşamadım hatta korktuğumun aksine hizmet mükemmeldi. Gümrük olarak yanlış hatırlamıyorsam 4 taksit olarak 320 ödedim. DHL kargo ücretini bilmiyorum bana kargo dahil 300 euro fiyat verdiler saati alırken. Ne kadar kargo tuttu bilmiyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
copycat

Önceki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 119 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners