Boccia Titanium Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: KUTU AILII

Mesaj YagizY » 11 May 2018, 14:44

Siz nette g繹rd羹羹n羹z her rakama saat al覺yorsan覺z bilemem. Ben Almanya'da bir saat癟iden s繹ylediiniz fiyattan 癟ok daha d羹羹e vergi iadesiyle birlikte ald覺m. Sa癟ma olan ey bilmeden sallaman覺z olmu maalesef. Parama yaz覺k etme k覺sm覺na da b覺rak覺n ben karar vereyim.
Merakl覺Adam yazd覺:Saatinizi arat覺rd覺m, ve 250 dolar 羹zeri bir fiyata sat覺l覺yor, kusura bakmay覺n ama paran覺za yaz覺k olmu, o fiyata 癟ok daha g羹zel marka bir saat alabilirdiniz, bir miyota mekanizmaya sahip bir saate, bu kadar para vermek inan覺n sa癟ma olmu, ama yinede bize iyi g羹nlerde kullan覺n demek d羹er.

GM 5 d cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
YagizY

Kay覺t: 22 May 2017, 11:36

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 14:46

Hay覺r beni yanl覺 anlaman覺z覺 istemem, demek istediim uydu, saatin ben fiyat覺n覺 arat覺rd覺m, ve bana g繹re maliyeti ve mekanizmas覺na g繹re inan覺n fiyat覺 癟ok y羹ksek geldi, evet markay覺 ilk kez duydum dorudur, ama markadan 繹nce ben maliyeti ve mekanizmay覺 g繹z 繹n羹nde bulundurarak fiyat覺 y羹ksek buldum, bu fiyata Seiko monster veya Orient mako xl al覺nabilirdi, ve en 繹nemlisi iki markan覺nda mekanizmalar覺 in-house, miyota herkesin bildii s覺radan ve ucuz japon 羹retimi ve her saatin kullanabilecei bir makine. En 繹nemlisi malesef ki art覺k g羹n羹m羹zde marka alg覺s覺, mekanizma maliyet ve kaliteden daha 繹n plana ge癟mi durumda, yine de s繹yl羹yorum miyota otomatik mekanizmal覺 bir saate bu kadar para vermek yaz覺k, onu demek istemitim ben.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Kay覺t: 09 Mar 2018, 19:31

Mesaj iskampavya » 11 May 2018, 15:21

Hay覺rl覺 olsun g羹le g羹le kullan覺n gayet 覺k bir saat. [emoji122]

SM-N920C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
iskampavya

Ya: 51
Kay覺t: 22 Ara 2017, 09:42

Mesaj mturann » 11 May 2018, 15:55

Ben beendim saati
癟ok 覺k bir saatmi
G羹zel g羹nlerde g羹le g羹le kullan覺n
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj oldsabre » 11 May 2018, 16:19

gayet g羹zel duruyor :thumbup: iyi g羹nlerde kullan覺n.
"oldsabre" ZS
.
Kullan覺c覺 avatar覺
oldsabre

Ya: 55
Kay覺t: 03 Kas 2010, 23:15

Mesaj eraslani » 11 May 2018, 16:24

Hay覺rl覺 olsun :champ:
覺k bir saat, titanyum hafiflii ile hayli konforlu olmal覺.

SM-G930F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj Merakl覺Adam » 11 May 2018, 16:30

Ben hangi saat markas覺 ve modeli olursa olsun ilk 繹nce fiyat覺n覺 amazonda arat覺r覺r覺m, sonra baka sitelere girerek fiyat k覺yaslamas覺 yapar覺m, sizin sand覺覺n覺z gibi kulaktan dolma bilgilerle ben burada deilim, bende elbette saatleri arat覺ran birisiyim, ve bildiim kadar覺yla o sitede sat覺lan b羹t羹n saatlerin fiyatlar覺 hem d羹羹k hem indirimli, ama sizin saatinizin fiyat覺 275 dolar, ve kasas覺"n覺n titanyum olmas覺 kalite g繹stergesi deildir, ayn覺 zamanda deerli veya deersiz olduu anlam覺na gelmiyor, saati deerli yapan ey ilk 繹nce maliyet i癟ilik ve mekanizmad覺r, benim de bahsettiim konu markas覺na ve mekanizmas覺na g繹re fiyat覺n覺n y羹ksek olmas覺, amac覺m tabi ki polemik yaratmak deil elbette, yaln覺z saatin 羹retim yerinin belli olmamas覺, ve s覺radan bir miyota otomatik mekanizmaya sahip olmas覺, ayn覺 zamanda da fiyat覺 o kadar y羹ksek olmas覺 ak覺l al覺r gibi deil.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Kay覺t: 09 Mar 2018, 19:31

Mesaj Ground » 11 May 2018, 16:37

Merakl覺Adam yazd覺:Ben hangi saat markas覺 ve modeli olursa olsun ilk 繹nce fiyat覺n覺 amazonda arat覺r覺r覺m, sonra baka sitelere girerek fiyat k覺yaslamas覺 yapar覺m, sizin sand覺覺n覺z gibi kulaktan dolma bilgilerle ben burada deilim, bende elbette saatleri arat覺ran birisiyim, ve bildiim kadar覺yla o sitede sat覺lan b羹t羹n saatlerin fiyatlar覺 hem d羹羹k hem indirimli, ama sizin saatinizin fiyat覺 275 dolar, ve kasas覺"n覺n titanyum olmas覺 kalite g繹stergesi deildir, ayn覺 zamanda deerli veya deersiz olduu anlam覺na gelmiyor, saati deerli yapan ey ilk 繹nce maliyet i癟ilik ve mekanizmad覺r, benim de bahsettiim konu markas覺na ve mekanizmas覺na g繹re fiyat覺n覺n y羹ksek olmas覺, amac覺m tabi ki polemik yaratmak deil elbette, yaln覺z saatin 羹retim yerinin belli olmamas覺, ve s覺radan bir miyota otomatik mekanizmaya sahip olmas, ayn覺 zamanda da fiyat覺 o kadar y羹ksek olmas覺 ak覺l al覺r gibi deil.

Kutu a癟覺l覺覺 yap覺lm覺 her ey den 繹nce hay覺rl覺 olsun denir hocam. Yanl覺 notadan girdiniz ve devam ettiriyorsunuz. Kimin hangi saati ka癟a alaca覺na kii kendi karar verir. Bir de bu konular zevk meselesi..

Saat 癟ok 覺k hocam tebrik ederim. G羹le g羹le kullan覺n. G羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ground

Ya: 42
Kay覺t: 17 Ara 2015, 02:48

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 52 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners