60.000 - 70.000 TL Aral覺覺nda Araba Tavsiyesi

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: 60.000 - 70.000 TL Aral覺覺nda Araba Tavsiyesi

Mesaj Archimed » 10 Eki 2017, 22:42

襤lginize 癟ok teekk羹r ederim Eraslani ve Uhpu.

Anlad覺覺m kadar覺yla ne Toyota eski Toyota; ne de Skoda eski Skoda...
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj Tgm » 11 Eki 2017, 08:55

ncelikle ge癟mi olsun

G羹n羹m羹zdeki japon ara癟lar覺n覺n bir癟ounun kalitesinin ge癟miteki modellerine k覺yasla hissedilir derecede d羹t羹羹n羹 s繹yleyebilirim. Ayr覺ca Avrupal覺 Octavia > Meksikal覺 Jetta 繹nermesine ben de kat覺l覺yorum. Geni i癟 hacim ve paras覺na g繹re sunduu iyi konforla Octavia diyebilirim.
Ayr覺ca 繹nermeyin demisiniz ama yeni astra ve yeni megane n覺n (bombo olanlar覺 hari癟) 60-70k band覺nda al覺namayaca覺n覺 zannediyorum zaten
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj SeiKinetic » 12 Eki 2017, 12:50

ncelikle 癟ok 癟ok ge癟mi olsun. Tekrar yaanmamas覺 dileiyle...

Octavia yazmak i癟in girdim ve t羹m tavsiyeler bu y繹nde hali haz覺rda. Deyim yerindeyse iin "bug"覺 olarak, 5-6 ya覺nda Lancer veya Impreza da bakabilirsiniz. zellikle Lancer'in i癟 mekan覺 羹zmez, t羹m Mitsubishilerde olduu gibi "bu araba nas覺l bu kadar geni ulan!?" tepkisi al覺n覺r. Teknoloji, piyasa, yedek par癟a, servis vs.konularda pek tabii Octavia'dan 癟ok geride ancak yol tutuu, g羹venlik, 繹zg羹nl羹k gibi kriterler girince, i deiir.
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj Archimed » 13 Eki 2017, 10:41

襤lginize 癟ok teek羹r ederim Tgm ve SeiKinetic.

A癟覺k癟as覺 T羹rkiye'de ikinci el ara癟 biraz ans ii. Denk d羹erse ge癟miini bizzat bildiim bir ikinci el arac覺 d羹羹n羹rd羹m tabi ki. Bir de baz覺 distrib羹t繹r veya bayilerin garantili olarak satt覺klar覺 d羹羹k kilometreli test ara癟lar覺 var; o t羹r bir ey de olabilir. Onun d覺覺nda galeri veya ikinci el firmalar覺n覺n baka m羹terilerden ald覺klar覺 ara癟lar bana g羹venilir gelmiyor. Zira bayiler ve ekspertizler ara癟lar覺 pek 癟ok noktadan kontrol edip arac覺n olurunu veriyor. Ancak bu t羹r ara癟larda da g繹ze g繹r羹nmeyen, akla hayale gelmeyen yerlerde orjinal par癟alar覺n s繹k羹lerek yerine dandik par癟a ile deitirilmesi, al覺rken sorunsuz g繹r羹nen arac覺n bir s羹re sonra dandik par癟a nedeniyle akla hayale gelmeyen ar覺zalar 癟覺kartt覺覺n覺 pek 癟ok farkl覺 kaynaktan duydum...

Bu nedenle s覺f覺r kilometre veya bayilerin d羹羹k kilometrede ve garanti kapsam覺nda satt覺覺 test arac覺 almay覺 planl覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Mesaj tgrbtly » 20 Eki 2017, 23:59

繹ncelikle ge癟mi olsun,

hala sat覺n almad覺ysan覺z eer mazda 3'lere de bakman覺z覺 繹neririm. Octavia ve corrolladan daha az sorun 癟覺kartacak ve daha donan覺ml覺 bir araca binmi olacaks覺n覺z.
Kullan覺c覺 avatar覺
tgrbtly

Kay覺t: 31 Ara 2009, 04:12

Mesaj Archimed » 21 Eki 2017, 13:17

tgrbtly yazd覺:繹ncelikle ge癟mi olsun,

hala sat覺n almad覺ysan覺z eer mazda 3'lere de bakman覺z覺 繹neririm. Octavia ve corrolladan daha az sorun 癟覺kartacak ve daha donan覺ml覺 bir araca binmi olacaks覺n覺z.

襤lginize 癟ok teekk羹r ederim. Mazda beendiim ve sorunsuz ara癟 羹rettiini bildiim bir markad覺r, ancak Mazda 3'羹n 繹zellikle arka taraf覺 dar olduu i癟in dorudan elemek durumunday覺m.

Bu arada bir aksilik olmazsa hafta i癟inde sigorta irketinden tahsilat yapaca覺m. ok b羹y羹k ihtimalle de Octavia alaca覺m gibi g繹r羹n羹yor.

Yorum yapan, fikrini paylaan herkese teekk羹rler ;) K覺smet olursa 1-2 hafta i癟inde yeni arac覺n resmini de forumda paylaaca覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

nceki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners