Mercedes C200D Mi Audi A4 Mü?

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: c200d mi audi a4 mü

Mesaj EnderE » 12 Ağu 2016, 12:29

Çok alakali olmayacak belki ama bir tanıdığım senelerdir Passat 1.6 dizel comfortline kullanıyordu. Geçen ay 1.4 a4 e gecti hergün Passat daha iyiydi diye dövünuyor.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ender Erdogan / Eski Kullanıcı Adı Forestsoul
Kullanıcı avatarı
EnderE

Re: Mercedes C200D Mi Audi A4 Mü?

Mesaj TSayiR » 12 Ağu 2016, 15:24

Amacim kimseyi uzmek ve konuyu yeniden acmak deil oncelikle belirteyim. Yazilanlarin tamamini tekrardan okudum,benim yazdiklarimin neredeyse aynisi ya da yakinini bir kac arkadasimiz da dile getirmiş bunlar Sn Afl ve Sn Clk. At esek benzetmesinin basitligini sn. Afl de benim gibi izah etmis. Ama her ne hikmetse ben yazinca yanlis anlasiliyorum ve uzaklastiriliyorum. hatta örtmenim benzetmesini ben ceza almadan once bizzat birebir yazmistim Sn. Clk da yazmis. Niye ben atiliyorum forumdan ben ceza aliyorum. Neden bu ayrimcilik? Neden bu kisiye gore muamele? Ayrica Serxx serkan kardesim csi miamide miyiz? 464646 tsayirmis yakaladik cezalandirdik vs vs. Fotograf cekmeler filan :) saklanan mi var mi? Komik oluyor yapma :) Cekinecek bir durum sozkonusu olsa buraya o rumuzla girmez ve haksiz yere ceza aldigimi belirtecek aciklamalar yazmazdim. Foruma 2 ayda gelen ceki duzen vermek istiyor yazan şahıs sen yillardir burdasin da ne yaptin? Isin gucun champ champ.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj SeRxx » 12 Ağu 2016, 15:52

TSayiR, yaşanan üslup problemlerini tekrarlamadan devam etmen dileğiyle foruma hoşgeldin. Bu forum CSI Miami olmadığı gibi köşe başındaki kıraathane de değil hatırlatmak isterim.

Forumda seni rahatsız eden mesajları şikayet butonunu kullanarak şikayet edebilir; sana haksızlık edildiğini düşündüğün konular için de forum admini Bond ile iletişime geçebilirsin.

Bu konuda son mesajımdır, keyifli forumlar.
TSayiR yazdı:Amacim kimseyi uzmek ve konuyu yeniden acmak deil oncelikle belirteyim. Yazilanlarin tamamini tekrardan okudum,benim yazdiklarimin neredeyse aynisi ya da yakinini bir kac arkadasimiz da dile getirmiş bunlar Sn Afl ve Sn Clk. At esek benzetmesinin basitligini sn. Afl de benim gibi izah etmis. Ama her ne hikmetse ben yazinca yanlis anlasiliyorum ve uzaklastiriliyorum. hatta örtmenim benzetmesini ben ceza almadan once bizzat birebir yazmistim Sn. Clk da yazmis. Niye ben atiliyorum forumdan ben ceza aliyorum. Neden bu ayrimcilik? Neden bu kisiye gore muamele? Ayrica Serxx serkan kardesim csi miamide miyiz? 464646 tsayirmis yakaladik cezalandirdik vs vs. Fotograf cekmeler filan :) saklanan mi var mi? Komik oluyor yapma :) Cekinecek bir durum sozkonusu olsa buraya o rumuzla girmez ve haksiz yere ceza aldigimi belirtecek aciklamalar yazmazdim. Foruma 2 ayda gelen ceki duzen vermek istiyor yazan şahıs sen yillardir burdasin da ne yaptin? Isin gucun champ champ.

Kullanıcı avatarı
SeRxx

Mesaj TSayiR » 12 Ağu 2016, 16:03

Serxx hosbulduk, ben bir problem görmüyorum. Kıraathane de buyuyen birisi olarak kimseyi sorgusuz sualsiz yaka paca attiklarina sahit olmadim ve kiraathanedeki adamlarin derdi kagitla, taşla kimse kimsenin kuyusunu kazma durusttur herkes. Sikayet konusunda da emin ol bundan boyle oyle yapacagim. Baskalari gibi direkt sikayet edecegim.

@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj muratseyit » 12 Ağu 2016, 16:11

Bi arkadaşım 200d aldığını ve birkaç kez turbosu ile sıkıntı yaşadığını anlattı. Hatta mahkemelik olmuşlar. Acaba münferit bir olay mı bilmiyorum. Ama aklım şu an yine A4'e doğru kayıyor...

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
muratseyit

Mesaj Tgm » 12 Ağu 2016, 17:05

Fiyat yeni A4'ün ciddi handikapı. Ama fiyattan bağımsız konuşursak o gün detaylı incelediğim 2.0 tdi quattro s line on numara bişey olmuş :thumbup:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullanıcı avatarı
Tgm

Mesaj Baran » 12 Ağu 2016, 17:22

2.0 tdi quattro s line alacagıma 2. El M5 alırım o rakama :)

Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj Bg17 » 12 Ağu 2016, 18:17

Baran yazdı:2.0 tdi quattro s line alacagıma 2. El M5 alırım o rakama :)

Baran bosver onu, ikinci el sub alalim...
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners