Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Mesaj minerval » 16 Eki 2021, 08:41

eraslani yazd覺:Var mi E34 gibisi?Resim

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Resim

G羹le g羹le kullan覺n [emoji108]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
minerval

Ya: 32
Kay覺t: 19 Nis 2017, 16:59

Mesaj eraslani » 16 Eki 2021, 17:37

minerval yazd覺:

Resim

Teekk羹rler,bu araba 25.y覺lin覺 doldurdu bizde,babam 癟ok nadiren kullanir,ben de arada 癟覺kart覺r eksikleriyle falan ilgilenirim ..Sizin ara癟 da 癟ok iyi g繹r羹n羹yor [emoji108][emoji106]Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj gozdentunay » 16 Eki 2021, 18:06

Evimizin sporcu k羹癟羹k kardei :)

Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Kay覺t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj minerval » 16 Eki 2021, 18:29

eraslani yazd覺:
minerval yazd覺:

Resim

Teekk羹rler,bu araba 25.y覺lin覺 doldurdu bizde,babam 癟ok nadiren kullanir,ben de arada 癟覺kart覺r eksikleriyle falan ilgilenirim ..Sizin ara癟 da 癟ok iyi g繹r羹n羹yor [emoji108][emoji106]Resim

ok temiz diri duruyor hocam ansl覺s覺n覺z 25 y覺ll覺k ge癟miini bilerek koruyarak bir modern klasie sahip olmak 癟ok g羹zel.

niversite y覺llar覺nda polo,1.16,c180 son 5 y覺ld覺r cla kullanmaktay覺m 4 sene kadar 繹nce bakt覺m b羹t癟em premium C, D segmentlerin de d繹nmeye yetiyor hepsi biryerden sonra birbirinin ayn覺 otomobil merak覺m覺 tatmin etmiyorlar farkl覺 tatlar araya覺na girdim, klasik otomobil olay覺na girmek ciddi bir b羹t癟e istiyor ben de modern klasiklere bakmaya balad覺m bir 1995 w140 S320 ald覺m [emoji2] Evin ikinci arac覺 olmaktan 癟覺kt覺 g羹nl羹k kullanmaya clay覺 yat覺rmaya balad覺m sonra bakt覺m ya 28 simsiyah manda kasa ile geziyorum dedim daha erken bu model i癟in elden 癟覺kard覺m. 1 sene bir boluk oldu tabi yine o ara arat覺r覺yorum s羹rekli 80lerin 90lar覺n modern klasikleri, e34 merak覺 balad覺 en son bunu ald覺m. imdilik memnunum bakal覺m baz覺 eksikleri var yava yava toparl覺yorum.

Kullan覺c覺 avatar覺
minerval

Mesaj eraslani » 16 Eki 2021, 18:50

minerval yazd覺:
eraslani yazd覺:
minerval yazd覺:

Resim

ok temiz diri duruyor hocam ansl覺s覺n覺z 25 y覺ll覺k ge癟miini bilerek koruyarak bir modern klasie sahip olmak 癟ok g羹zel.

niversite y覺llar覺nda polo,1.16,c180 son 5 y覺ld覺r cla kullanmaktay覺m 4 sene kadar 繹nce bakt覺m b羹t癟em premium C, D segmentlerin de d繹nmeye yetiyor hepsi biryerden sonra birbirinin ayn覺 otomobil merak覺m覺 tatmin etmiyorlar farkl覺 tatlar araya覺na girdim, klasik otomobil olay覺na girmek ciddi bir b羹t癟e istiyor ben de modern klasiklere bakmaya balad覺m bir 1995 w140 S320 ald覺m [emoji2] Evin ikinci arac覺 olmaktan 癟覺kt覺 g羹nl羹k kullanmaya clay覺 yat覺rmaya balad覺m sonra bakt覺m ya 28 simsiyah manda kasa ile geziyorum dedim daha erken bu model i癟in elden 癟覺kard覺m. 1 sene bir boluk oldu tabi yine o ara arat覺r覺yorum s羹rekli 80lerin 90lar覺n modern klasikleri, e34 merak覺 balad覺 en son bunu ald覺m. imdilik memnunum bakal覺m baz覺 eksikleri var yava yava toparl覺yorum.

G羹nl羹k kullanmak i癟in bir癟ok rahatl覺ktan vazge癟mek gerekse de modern klasiklerin ruhu bambaka,hele benim ya grubum gibi gen癟liini yaad覺覺n y覺llar覺n par癟as覺 olan ara癟lar heyecan yarat覺yor..Bir ara Mercedes R129 tak覺nt覺m olumutu ama hem istediim araca(g羹m羹 gri renk-komple kirmizi i癟 aksam) denk gelemedim,hem de artlar uyumad覺..Keke alsaym覺s覺m,degeri ciddi yukseliyor..Tabsiye olarak kabul edebilirsin [emoji6]

Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj adorno » 16 Eki 2021, 21:26

W140 larin 癟ou bitik durumdayken emsal BMW lerin iyi kondusyonda olan覺na denk gelmek imkans覺z gibi. hatta makyajl覺 E39 un temizine (520 hari癟) denk gelmek bile na m羹mk羹n.

M2011K2G cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Her baar覺l覺 erkein ard覺nda en az bir kad覺n vard覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
adorno

Kay覺t: 23 Tem 2012, 22:49

Mesaj minerval » 16 Eki 2021, 22:30

adorno yazd覺:W140 larin 癟ou bitik durumdayken emsal BMW lerin iyi kondusyonda olan覺na denk gelmek imkans覺z gibi. hatta makyajl覺 E39 un temizine (520 hari癟) denk gelmek bile na m羹mk羹n.

M2011K2G cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
W140覺n kondisyonu m羹kemmeldi piman覺m zaten onu elden 癟覺kard覺覺ma. E34羹 al覺rken w140覺n kondisyonunu aramad覺m a癟覺k癟as覺 bulmak zor bulabildiim en iyi kondisyonda olan覺n覺 se癟meye 癟al覺t覺m a癟覺k癟as覺 癟ok uzun s羹reli elde tutmay覺 planlam覺yorum tasar覺m覺n覺 sevdiim bir modeldi maksat deneyimlemek uan S-typelara bak覺yorum E34 hevesi ge癟ince w140覺m覺n kondisyonunda bir S-type araya覺na gireceim.

[mention]eraslani [/mention] R129 ger癟ekten ciddi deerlendi bir 10 sene 繹nce almak laz覺md覺 hocam iyi kondisyonda SL herzaman kazand覺r覺r fakat Pagoda kadar prim yapar m覺 bilemiyorum.

Arivden de bir makolu w140 fotosu paylaay覺m

Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
minerval

Mesaj mrtkrks » 06 Kas 2021, 20:32

Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
mrtkrks

Kay覺t: 04 Ara 2019, 16:48

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 48 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners