Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Genel Otomotiv Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Arabalar覺m覺z / TSF yeleri Neye Biniyor ?

Mesaj davinci » 05 Eki 2012, 00:52

Kask en 繹nemli ekipman sonra silikon takviyeli eldiven birde kal覺n pedli tayt :D
Kullan覺c覺 avatar覺
davinci

Kay覺t: 07 May 2012, 21:21

Mesaj asymptote » 05 Eki 2012, 00:54

Kask ve kadro uyumu 癟ok g羹zel.. :thumbup: Kulland覺覺n覺z nas覺l bir ey bilmiyorum ama 繹yle bir de k覺sa eldiven kompozisyonu tamamlar sanki ;)
Resim
Eldivensiz d羹mek 癟ok k繹t羹 oluyor, bir kere tecr羹be edince art覺k eldivensiz 癟覺kmaz oldum ben :)
Sizi kutlar覺m vallahi, 癟ok iyi bir form yakalam覺s覺n覺z. :champ: Ben 25-30 km lik turlarla yetiniyorum imdilik.. ;)
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj avsu07 » 05 Eki 2012, 00:59

Eldiven ald覺m hemi de Davinci'nin dediinden. Ancak u tayt meselesi ciddi manada b羹nyede rahats覺zl覺k yap覺yor ruhsal a癟覺dan. Yoksa fiziksel a癟覺dan b羹nyeye can katar.

Y覺llard覺r binmediin bir alete ilk biniinde abart覺p haddinden fazla kullan覺rsan sonu癟lar覺 pek iyi olmuyormu. Kuyruk ac覺s覺 deyimini mecazi anlamda deil ger癟ek manada anl覺yorsunuz. :D :D :D :D
Kullan覺c覺 avatar覺
avsu07

Ya: 54
Kay覺t: 25 Mar 2011, 15:02

Mesaj davinci » 05 Eki 2012, 01:03

Hocam tayts覺z binilirmi yav, kal覺n pedlisini kullanacaks覺n 羹st羹nede short, k覺sa s羹r羹lerde neysede uzunda :oops:
Sele i癟in pedli k覺l覺flarda var ama karizmay覺 bozar
Kullan覺c覺 avatar覺
davinci

Kay覺t: 07 May 2012, 21:21

Mesaj mucadeleci » 05 Eki 2012, 01:04

Bende bisiklete terfi etmek istiyorum yak覺nda... Araba olarak aa覺dakilere biniyorum.

Ailemizin arabas覺...(Temsili foto. Yandaki siyah eritte 1.5dci yazd覺覺n覺 hayal edin :) )
Resim

Benim arabam...
Resim
Resim
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj asymptote » 05 Eki 2012, 01:07

avsu07 :D Sele a癟覺s覺, y羹kseklii ve pozisyonu da 繹nemli tabi. Kontrol etmek gerek. Pedli tayt kullanm覺yorsan ve uzun turlara 癟覺kmay覺 d羹羹n羹yorsan Brooke sele alman覺 繹neririm, siyah renkli olan覺 kadroda fazla s覺r覺tmaz.. ;)

M羹cadeleci markas覺n覺 modelini bilmiyorum, 癟ok da anlamam fakat senin arabay覺 ger癟ekten beendim.. :champ:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj mucadeleci » 05 Eki 2012, 01:15

*asymptote, teekk羹rler dostum :thumbup: Modeli "1965 Plymouth Valiant Signet" 225cui hacminde 145hp (2 barrel karb羹rat繹r ile160hp) g羹c羹nde olan 6 silindirli motorun g羹c羹n羹 tekerleklere ulat覺ran "A833" anzuman (4 ileri manuel) ve kilitli diferansiyale sahip, A833 anzuman覺 y繹neten fabrika 癟覺k覺覺 Hurst shifter ise arac覺n en ho detaylar覺ndan...
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj avsu07 » 05 Eki 2012, 01:17

Arkadalar kuyruk ac覺s覺n覺 ilk g羹n 癟ektim, Allahtan sonradan al覺t覺m ama uzun s羹re binince ciddi rahats覺zl覺k veriyor. Neyse art覺k bir tayt alaca覺z ne yapal覺m.

M羹cadeleci araba 癟ok g羹zelmi. :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
avsu07

Ya: 54
Kay覺t: 25 Mar 2011, 15:02

ncekiSonraki

D繹n TSF Otomotiv & Motorsporlar覺 - Automotive & Motorsports

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 77 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners