İlk Rus Otomatik Saat Önerisi

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: İlk Rus Otomatik Saat Önerisi

Mesaj Cihan1212 » 13 Mar 2021, 23:10

Turbina hakkındaki düşünceniz nedir peki,
Fiyat türkiye satış fiyatlarına göre uygun olunca ve yabancı sitelerde replika mekanizmaları gördükçe insan güvensizliğe kapılıyor
Kullanıcı avatarı
Cihan1212

Mesaj CptOz » 13 Mar 2021, 23:11

Meranom aldığınız fiyattan saati gönderir, ptt kargo ile gelir. Gümrük bazen çıkar bazen çıkmaz. Zaten az bir miktar olur. Amazon yerine Meranomu tavsiye ederim...
Saatlerden amphibian klasik, amphibian SE veya amphibia tavsiye ederim. Beğendiğiniz bir modeli seçin alın derim. Bulaşınca sonrası da gelir muhtemel. Meranomdan alırken ruble olarak seçin alın, indirim kodu olarak da watchuseek girin; biraz daha fiyat düşer...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj mostwanted » 13 Mar 2021, 23:20

zevkler tartışılmaz ama turbine modellerini tip olarak beğenemedim.saatin maliyeti düşük olduğu için replikasının olacağını zannetmiyorum ama içinize sinmezse bütçenizi aşağı çekerek (replika olsa ya da saati bir yere çarpıp kırılsanız bile koymayacak seviyeler) başka modellere bakabilirsiniz
https://komandirskie.com/catalog/komandirskie/?sort=price&order=asc mesela şu model.kargo gümrük vs 300 tl yi geçmiyor
Kullanıcı avatarı
mostwanted

Mesaj Cihan1212 » 13 Mar 2021, 23:31

CptOz yazdı:Meranom aldığınız fiyattan saati gönderir, ptt kargo ile gelir. Gümrük bazen çıkar bazen çıkmaz. Zaten az bir miktar olur. Amazon yerine Meranomu tavsiye ederim...
Saatlerden amphibian klasik, amphibian SE veya amphibia tavsiye ederim. Beğendiğiniz bir modeli seçin alın derim. Bulaşınca sonrası da gelir muhtemel. Meranomdan alırken ruble olarak seçin alın, indirim kodu olarak da watchuseek girin; biraz daha fiyat düşer...

Sent from my SM-G780F using Tapatalk

Çok zor karar veren birisi olarak bu saate kadar verdim.
Birazdan sipariş geçeceğim, yanında bir de 1 adet çelik 1 adet de nato kayış kordon alayım diyorum, yalniz saat meranomda kalmamış komandriskie.com sitesinde mevcut.
Kordonlar için ayrıca aparat almam gerekecek mi?
Bahsettiğiniz indirim kodu bu site için de geçerli mi,dikkat etmem gereken bir husus var mı?
Desteğiniz için teşekkürler.

Resim
Kullanıcı avatarı
Cihan1212

Mesaj Cihan1212 » 13 Mar 2021, 23:33

mostwanted yazdı:zevkler tartışılmaz ama turbine modellerini tip olarak beğenemedim.saatin maliyeti düşük olduğu için replikasının olacağını zannetmiyorum ama içinize sinmezse bütçenizi aşağı çekerek (replika olsa ya da saati bir yere çarpıp kırılsanız bile koymayacak seviyeler) başka modellere bakabilirsiniz
https://komandirskie.com/catalog/komandirskie/?sort=price&order=asc mesela şu model.kargo gümrük vs 300 tl yi geçmiyor

Ben de biraz büyük olabileceğini ve farklı kordonlar ile kullanamayacağımı düşündüm sonradan
Kullanıcı avatarı
Cihan1212

Re: Meranom'dan alışverişe gümrük

Mesaj Cihan1212 » 14 Mar 2021, 12:00

Şu an almak istediğim amphibia meranom ve komandriski sitesinde out of stock görünüyor, abone ol seçeneği var, bu durum saatlerin talep üzerine üretildiğine mi işaret sayın yazarlar. Talep edip bekleyecek miyiz, bir de adres cep tel vs detaylı bilgiler istiyor, siteler kişisel veriler açısından güvenilir mi?
Kullanıcı avatarı
Cihan1212

Re: Meranom'dan alışverişe gümrük

Mesaj mostwanted » 14 Mar 2021, 13:11

Abone ol u seçtiğinizde saat stoklara girdiğinde size mesaj geliyor
Kullanıcı avatarı
mostwanted

Mesaj Cihan1212 » 14 Mar 2021, 20:13

Şu an sipariş geçeceğim ancak kargo seçeneği ups veya russia postane arasında nasıl bir fark var, birisi 310 ruble birisi 200 ruble ücreti çıkarıyor,

Miktar önemli değil ama hangi tercih doğru olacaktır?

Resim
Kullanıcı avatarı
Cihan1212

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners