Son Günlerde Rusya'dan Saat Almak?

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Son Günlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj EugeneL » 08 Haz 2020, 17:23

Arkadaşlar son günlerde Komandirskie'den ya da Meranom'dan alışveriş yapan var mı prosedür nasıl ilerliyor 1 ay içerisinde saat ulaşıyor mu?

Birde alışveriş için komandirskie.com'u kullanan oldu mu herhangi bir sıkıntıyla karşılaştınız mı Meranom'dan 50-60 lira daha uyguna geliyor.
Kullanıcı avatarı
EugeneL

Re: Son Günlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj slhgzl » 08 Haz 2020, 17:42

Komandirskie den hiç alışveriş yapmadım.Meranomdan çok alışveriş yaptım.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Koronadan önce yaklaşık 20 -25 günde geliyordu.Fiyatı genelde düsük gösterdikleri için 20-30 TL civarı bir vergi çıkıyor.Geçenlerde meranomdan bir saat alacaktım işlem başarısız oldu.Bankamla görüştüğümde Turkiye nin koronadan dolayı kısıt koyduğunu söyledi.Dolayısıyla alışveriş yapamadım.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj EugeneL » 08 Haz 2020, 18:29

slhgzl yazdı:Komandirskie den hiç alışveriş yapmadım.Meranomdan çok alışveriş yaptım.Hiçbir sıkıntı yaşamadım.Koronadan önce yaklaşık 20 -25 günde geliyordu.Fiyatı genelde düsük gösterdikleri için 20-30 TL civarı bir vergi çıkıyor.Geçenlerde meranomdan bir saat alacaktım işlem başarısız oldu.Bankamla görüştüğümde Turkiye nin koronadan dolayı kısıt koyduğunu söyledi.Dolayısıyla alışveriş yapamadım.

Sitede birkaç kişi güvenilir demiş ama yine de tereddütte kaldım hocam.
Bilmiyorum bana 1 ay falan geç gelmesi önemli değil yeter ki sıkıntısız gelsin.
Kullanıcı avatarı
EugeneL

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 18:47

siteler güvenilir
Kullanıcı avatarı
beecov

Mesaj syndrome23 » 08 Haz 2020, 20:30

Aslında diğer başlıkta konuşmuştuk bunu. Şu an meranom'da yeni sipariş verilemiyor (en azından ben mayısta veremedim) önceden verip siparişi henüz ulaşmayan arkadaşlar da var

Siteler güvenilir ama hastalıktan ötürü olağandışı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Martta sipariş verip hala alamadığından bahsetmişti diğer konuda birisi .
Kullanıcı avatarı
syndrome23

Mesaj EugeneL » 08 Haz 2020, 20:42

syndrome23 yazdı:Aslında diğer başlıkta konuşmuştuk bunu. Şu an meranom'da yeni sipariş verilemiyor (en azından ben mayısta veremedim) önceden verip siparişi henüz ulaşmayan arkadaşlar da var

Siteler güvenilir ama hastalıktan ötürü olağandışı gecikmeler yaşayabilirsiniz. Martta sipariş verip hala alamadığından bahsetmişti diğer konuda birisi .

Yapacak birşey yok hocam para topladım ileride ne olacak belli değil belki yine vergi zammı gelir ya da başka birşey olur alıp beklemek daha mantıklı geliyor.
Kullanıcı avatarı
EugeneL

Mesaj syndrome23 » 09 Haz 2020, 11:14

Hayırlı olsun diyelim o zaman.

Sipariş geldiğinde de foruma yazarsanız kendi adıma çok mutlu olurum, keza bir süredir sipariş vermek için işlerin normalleşmesini bekliyorum ben de :D
Kullanıcı avatarı
syndrome23

Mesaj EugeneL » 09 Haz 2020, 11:40

syndrome23 yazdı:Hayırlı olsun diyelim o zaman.

Sipariş geldiğinde de foruma yazarsanız kendi adıma çok mutlu olurum, keza bir süredir sipariş vermek için işlerin normalleşmesini bekliyorum ben de :D

Tamam hocam yazarım ne demek.
Büyük ihtimal bir buçuk aya yakın bekleyeceğim ama hayırlısı artık :D
Kullanıcı avatarı
EugeneL

Sonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners