Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj EugeneL » 08 Haz 2020, 17:23

Arkada┼člar son g├╝nlerde Komandirskie'den ya da Meranom'dan al─▒┼čveri┼č yapan var m─▒ prosed├╝r nas─▒l ilerliyor 1 ay i├žerisinde saat ula┼č─▒yor mu?

Birde al─▒┼čveri┼č i├žin komandirskie.com'u kullanan oldu mu herhangi bir s─▒k─▒nt─▒yla kar┼č─▒la┼čt─▒n─▒z m─▒ Meranom'dan 50-60 lira daha uyguna geliyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EugeneL

Kay─▒t: 06 Haz 2020, 23:12

Re: Son G├╝nlerde Rusya'dan Saat Almak?

Mesaj slhgzl » 08 Haz 2020, 17:42

Komandirskie den hi├ž al─▒┼čveri┼č yapmad─▒m.Meranomdan ├žok al─▒┼čveri┼č yapt─▒m.Hi├žbir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čamad─▒m.Koronadan ├Ânce yakla┼č─▒k 20 -25 g├╝nde geliyordu.Fiyat─▒ genelde d├╝s├╝k g├Âsterdikleri i├žin 20-30 TL civar─▒ bir vergi ├ž─▒k─▒yor.Ge├ženlerde meranomdan bir saat alacakt─▒m i┼člem ba┼čar─▒s─▒z oldu.Bankamla g├Âr├╝┼čt├╝─č├╝mde Turkiye nin koronadan dolay─▒ k─▒s─▒t koydu─čunu s├Âyledi.Dolay─▒s─▒yla al─▒┼čveri┼č yapamad─▒m.
Civil Engineer
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
slhgzl

Kay─▒t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj EugeneL » 08 Haz 2020, 18:29

slhgzl yazd─▒:Komandirskie den hi├ž al─▒┼čveri┼č yapmad─▒m.Meranomdan ├žok al─▒┼čveri┼č yapt─▒m.Hi├žbir s─▒k─▒nt─▒ ya┼čamad─▒m.Koronadan ├Ânce yakla┼č─▒k 20 -25 g├╝nde geliyordu.Fiyat─▒ genelde d├╝s├╝k g├Âsterdikleri i├žin 20-30 TL civar─▒ bir vergi ├ž─▒k─▒yor.Ge├ženlerde meranomdan bir saat alacakt─▒m i┼člem ba┼čar─▒s─▒z oldu.Bankamla g├Âr├╝┼čt├╝─č├╝mde Turkiye nin koronadan dolay─▒ k─▒s─▒t koydu─čunu s├Âyledi.Dolay─▒s─▒yla al─▒┼čveri┼č yapamad─▒m.

Sitede birka├ž ki┼či g├╝venilir demi┼č ama yine de teredd├╝tte kald─▒m hocam.
Bilmiyorum bana 1 ay falan ge├ž gelmesi ├Ânemli de─čil yeter ki s─▒k─▒nt─▒s─▒z gelsin.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EugeneL

Mesaj beecov » 08 Haz 2020, 18:47

siteler g├╝venilir
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
beecov

Kay─▒t: 01 Haz 2020, 00:45

Mesaj syndrome23 » 08 Haz 2020, 20:30

Asl─▒nda di─čer ba┼čl─▒kta konu┼čmu┼čtuk bunu. ┼×u an meranom'da yeni sipari┼č verilemiyor (en az─▒ndan ben may─▒sta veremedim) ├Ânceden verip sipari┼či hen├╝z ula┼čmayan arkada┼člar da var

Siteler g├╝venilir ama hastal─▒ktan ├Ât├╝r├╝ ola─čand─▒┼č─▒ gecikmeler ya┼čayabilirsiniz. Martta sipari┼č verip hala alamad─▒─č─▒ndan bahsetmi┼čti di─čer konuda birisi .
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
syndrome23

Kay─▒t: 07 Eki 2019, 22:47

Mesaj EugeneL » 08 Haz 2020, 20:42

syndrome23 yazd─▒:Asl─▒nda di─čer ba┼čl─▒kta konu┼čmu┼čtuk bunu. ┼×u an meranom'da yeni sipari┼č verilemiyor (en az─▒ndan ben may─▒sta veremedim) ├Ânceden verip sipari┼či hen├╝z ula┼čmayan arkada┼člar da var

Siteler g├╝venilir ama hastal─▒ktan ├Ât├╝r├╝ ola─čand─▒┼č─▒ gecikmeler ya┼čayabilirsiniz. Martta sipari┼č verip hala alamad─▒─č─▒ndan bahsetmi┼čti di─čer konuda birisi .

Yapacak bir┼čey yok hocam para toplad─▒m ileride ne olacak belli de─čil belki yine vergi zamm─▒ gelir ya da ba┼čka bir┼čey olur al─▒p beklemek daha mant─▒kl─▒ geliyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EugeneL

Mesaj syndrome23 » 09 Haz 2020, 11:14

Hay─▒rl─▒ olsun diyelim o zaman.

Sipari┼č geldi─činde de foruma yazarsan─▒z kendi ad─▒ma ├žok mutlu olurum, keza bir s├╝redir sipari┼č vermek i├žin i┼člerin normalle┼čmesini bekliyorum ben de :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
syndrome23

Kay─▒t: 07 Eki 2019, 22:47

Mesaj EugeneL » 09 Haz 2020, 11:40

syndrome23 yazd─▒:Hay─▒rl─▒ olsun diyelim o zaman.

Sipari┼č geldi─činde de foruma yazarsan─▒z kendi ad─▒ma ├žok mutlu olurum, keza bir s├╝redir sipari┼č vermek i├žin i┼člerin normalle┼čmesini bekliyorum ben de :D

Tamam hocam yazar─▒m ne demek.
B├╝y├╝k ihtimal bir bu├žuk aya yak─▒n bekleyece─čim ama hay─▒rl─▒s─▒ art─▒k :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EugeneL

Sonraki

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners