vostok 650541

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: vostok 650541

Mesaj ÜmitYüksel » 25 Ağu 2019, 22:06

scorpus yazdı:
ozgtegin yazdı:
scorpus yazdı:
ozgtegin yazdı:Meranom'dan ve komandirskie. com'dan daha önce 3-4 defa alışveriş yaptım. Sorunsuz sitelerdir. Türkiye'ye gönderim var ; tahmini 1 ay içinde gelir.

teşekkür ederim bilgilendirmen için.gümrükte sorun yaşadınız mı?komandirske galiba hediye olarak gönderiyormuş
Hediye veya saat parçası da yazsa gümrükte artık belli bir oran ödeme çıkarabiliyorlar. Normalde saatin %20 si civarı ama bana en son yanlış hatırlamıyorsam tüm alışverişimin %5 i civarı bir ücret çıktı PTT kargodan. Çıksa bile buna değer ve cüz'i bir miktar olur. Tavsiyem ödeme yaptığınız sayfayı, ne kadar ödediğinizi kaydedin. Bekleme olursa fatura bilgisini mail atıp gönderimi sağlarsınız. Çok ince eleyip sıkı dokumaya da gerek yok. İyi alışverişler...

daha fazla rahatsız etmeyim son soru olarak kargo takibi yapılabiliyor mu

Tüm yurtdışı firmaları gönderi takibi için numara veriyor.
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj scorpus » 25 Ağu 2019, 22:24

asuspc yazdı:
scorpus yazdı:
ozgtegin yazdı:
scorpus yazdı:
ozgtegin yazdı:Meranom'dan ve komandirskie. com'dan daha önce 3-4 defa alışveriş yaptım. Sorunsuz sitelerdir. Türkiye'ye gönderim var ; tahmini 1 ay içinde gelir.

teşekkür ederim bilgilendirmen için.gümrükte sorun yaşadınız mı?komandirske galiba hediye olarak gönderiyormuş
Hediye veya saat parçası da yazsa gümrükte artık belli bir oran ödeme çıkarabiliyorlar. Normalde saatin %20 si civarı ama bana en son yanlış hatırlamıyorsam tüm alışverişimin %5 i civarı bir ücret çıktı PTT kargodan. Çıksa bile buna değer ve cüz'i bir miktar olur. Tavsiyem ödeme yaptığınız sayfayı, ne kadar ödediğinizi kaydedin. Bekleme olursa fatura bilgisini mail atıp gönderimi sağlarsınız. Çok ince eleyip sıkı dokumaya da gerek yok. İyi alışverişler...

çok teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
scorpus

Mesaj scorpus » 25 Ağu 2019, 22:24

asuspc yazdı:
scorpus yazdı:
ozgtegin yazdı:
scorpus yazdı:

çok teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
scorpus

Mesaj CptOz » 26 Ağu 2019, 12:23

650541 ben kullanıyorum. Güzel, özel ve karakterli bir saat, lakabı da '' Dark Bull''
Silikon ve deri kayışlarla da denedim ama sonunda çok da kaliteli olmayan bileziğine döndüm. Saat 2431 mekanizmaya ve 41 mm çapa sahip ve amphibianlar gibi 200 mt su geçirmez. Aynı saatin beyaz ve lacivert kadranlıları da var. Sonuç olarak tavsiye ederim. Ayrıca Meranomda 420 kasa (daha ufak ve klasik bir kasa) Special Edition (SE) 24 saatlik modeller de mevcut. Onlar daha pahalı ama özellikle kadran ve bazı parçaları daha kalitelidir. ResimResimResim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj mostwanted » 26 Ağu 2019, 18:06

Saat çok güzel. Şansına meranom da 1 adet görünüyor. Saat amazon da pahalı meranom da fena değil komandirske de ise ucuz sıkıntı olmazsa komandirske den al.350 400 tl arası bir fiyata geliyor gayet makul bence
Kullanıcı avatarı
mostwanted

Mesaj scorpus » 26 Ağu 2019, 23:23

@ozgtegin günlük sapma ne kadar?

@mostwanted bende gördüm meranom da stoklarda 1 adet görünüyor.aldıktan 1 saat sonra gördüm umarım oradan almadığıma pişman olmam
Kullanıcı avatarı
scorpus

Mesaj CptOz » 27 Ağu 2019, 10:49

Daha önce ölçtüğümde +4-5 sn civarı idi. Bu saatlerde günde -20 +60 sn sapma normal olup, kendiniz de kolayca ayar yapabiliyorsunuz. Meranom göndermeden önce kontrol ve ayar yapıyor diye biliyorum ama sapmaya fazla takmamak lazım. Sonuçta Vostok alınabilecek en ucuz ve iyi otomatik saat diyebilirim.Her koleksiyoncuda olması gereken ve çok uygun bir başlangıç saati.Resim
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj scorpus » 27 Ağu 2019, 14:08

komandirskie.com inşallah sıkıntı çıkarmaz.meranom la birlikte ikiside rus sitesi ama 20 dolar fark var
Kullanıcı avatarı
scorpus

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners