Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Mesaj SelAc » 08 ub 2021, 18:54

[quote="orhuns"]Resim
Merhabalar, birka癟 y覺l 繹nce amazondan ald覺覺m saatimde deiiklikler yapmak istiyorum ancak saatin ayn覺s覺n覺 hi癟bir yerde bir daha g繹rmedim. Orijinalliinden 羹phelenir haldeyim. Modlamak istersem hangi modele uygun par癟alar tercih etmeliyim. Saat hakk覺nda bilgi verebilecek biri olursa 癟ok mutlu olurum.

Saatinizin orijinal olduu belli oluyor. 420 kodlu kasa muhtemelen. Farkl覺 羹retim d繹nemlerinde kasa ekilleri ve 繹l癟羹leri farkl覺 olabiliyor. Amphibian klasik par癟alar覺n覺n tamam覺 uyar. Bezel ve tepe se癟erken kasa 繹l癟羹s羹n羹 g繹z 繹n羹nde bulundurun. Saatinizdeki bezel ince. Kal覺n bezeller tepenin 羹st羹ne gelebilir.24xx mekanizmalarda Kollar ve kadran birbirine uyar. Kay覺 zaten standart. Kolay gelsin.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj syndrome23 » 08 ub 2021, 19:04

CptOz yazd覺:
Infinitum yazd覺:
CptOz yazd覺:Asl覺nda bezel deitirmek, kolay bir i ama bazen terslik olabilir tabii; ge癟mi olsun. Mekanizmay覺 olduu gibi farkl覺 amphibian kasaya ta覺yabilirsiniz ama kurma kolu yeni kasaya uygun olmal覺. Youtubeda bunlarla ilgili 癟ok payla覺m var 繹nceden incelemenizde fayda var...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk

Teekk羹rler, ayn覺 kasan覺n s覺f覺r olan覺na ta覺mak istiyorum asl覺nda, arat覺rd覺覺mda oluan 癟izii giderme maliyeti yeni kasa maliyetinden daha pahal覺ya gelecekti, o nedenle b繹yle d羹羹nd羹m. Kasa deitirme konusunda birka癟 video izlemitim, su ge癟irmezlik 繹zelliini g羹癟lendiren plastik bir par癟a daha var, kasay覺 a癟覺p kapatt覺覺mda par癟a iini yapmaya devam eder mi diye merak ettim. Burada da arka kapak konusu biraz irdeleniyordu o nedenle teyit almak istedim.
Vostok amphibian saatlerin lastik contas覺 dierlerine benzemez, kal覺n ve genitir; defalarca kullanabilirsiniz. Contay覺 uygun yerlestirdikten sonra kapa覺 kapat覺p oringi iyi s覺k覺t覺rmak yeterli. Su ge癟irmezlik uygun monte edildikten sonra ayn覺 ekilde devam eder...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk

Y羹ksek ihitmalle olur. Hatta kesin olur, klasik kasalar覺n ve bezellerin hepsi birbirine oluyor. burada da aksi bir durum yok
Kullan覺c覺 avatar覺
syndrome23

Kay覺t: 07 Eki 2019, 22:47

Mesaj orhuns » 08 ub 2021, 21:20

SelAc yazd覺:
orhuns yazd覺:Resim
Merhabalar, birka癟 y覺l 繹nce amazondan ald覺覺m saatimde deiiklikler yapmak istiyorum ancak saatin ayn覺s覺n覺 hi癟bir yerde bir daha g繹rmedim. Orijinalliinden 羹phelenir haldeyim. Modlamak istersem hangi modele uygun par癟alar tercih etmeliyim. Saat hakk覺nda bilgi verebilecek biri olursa 癟ok mutlu olurum.

Saatinizin orijinal olduu belli oluyor. 420 kodlu kasa muhtemelen. Farkl覺 羹retim d繹nemlerinde kasa ekilleri ve 繹l癟羹leri farkl覺 olabiliyor. Amphibian klasik par癟alar覺n覺n tamam覺 uyar. Bezel ve tepe se癟erken kasa 繹l癟羹s羹n羹 g繹z 繹n羹nde bulundurun. Saatinizdeki bezel ince. Kal覺n bezeller tepenin 羹st羹ne gelebilir.24xx mekanizmalarda Kollar ve kadran birbirine uyar. Kay覺 zaten standart. Kolay gelsin.
ok 癟ok teekk羹rler, 癟ok yard覺mc覺 oldunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
orhuns

Kay覺t: 18 Haz 2018, 17:57

Mesaj SelAc » 08 ub 2021, 21:58

orhuns yazd覺:
SelAc yazd覺:
orhuns yazd覺:Resim

ok 癟ok teekk羹rler, 癟ok yard覺mc覺 oldunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Rica ederim.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj SEmre » 21 Oca 2022, 13:12

170862 kasa ile biraz oynad覺k.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
SEmre

Ya: 33
Kay覺t: 28 Eyl 2018, 16:37

nceki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners